Dobrý den

a

Zřejmě jste dostali osobní doporučení na tyto stránky, proto mi prosím věnujte pár minut pozornosti. Bude to prospěšné.

Chtěl bych vám v krátkosti představit nabídku technologické společnosti SKYWAY která se právě etabluje na světovém trhu a nabízí vám možnost být u toho a těžit ze zisků, co tento vývoj přináší. Zisk myslím nejenom finanční ale i nemateriální. Konektivita k projektu probíhá pouze touto formou přímé osobní nabídky. Takže pokud jste obdržel tuto nabídku, můžete se považovat za šťastlivce a prozkoumejte podrobněji jaké výhody podpora tohoto projektu přináší.

Co je Sky Way?

Skyway je inovativní dopravní technologie "druhé úrovně" a její infrastruktura vyvinuta ruským inženýrem Anatolijem Eduardovičem Junickým. Podstata technologie spočívá v pohybu rychlostního vozidla na ocelových kolech nad zemí po předpjaté dokonale rovné ocelové trati ukotvené pomocí kotevních stožárů. Už dříve známá jako strunová doprava. Technologie Skyway se vyvíjela více než 38 let, dostala mnoho vládních ocenění a grantů OSN. Kompletní demonstrace městské osobní a lehké dopravy je naplánována na podzim 2016, vysokorychlostní a nákladní dopravy na rok 2017, první objednávky na 2017 - 2018.

Další informace najdete pokud se odsud proklikáte na: Postoupit dále → Chci více informací → Chci ještě více informací → Další odkazy → /CZ varianta/ → Informace o projektu /kapitola 15./