ТАКМИЧЕЊА И КОНКУРСИ

9. 5. 2018.

"Ђачка песничка сусретања"

Победници на школском такмичењу и представници школе на општинском такмичењу :

Огњен Борак, уч. 3/1 и Соња Илић, уч. 5/1.

Огњен Борак освојио 3. награду на општинском такмичењу.

30. 4. 2018. ЧИТАЛАЧКА ЗНАЧКА 2018.

УЧЕСНИЦИ и ПОСТИГНУЋА:

  • Надежда Максимовић 1/2 - освојена титула " Поштовани писар"
  • Немања Савић 1/2 - освојена титула " Поштовани говорник"
  • Милош Милошевић 2/1 - освојене титуле " Поштовани говорник и писар"
  • Лав Арула 2/2 - освојена титула " Поштовани писар"
  • Јована Живојиновић 2/2 - освојена титула " Поштовани говорник"
  • Ивона Исаиловић 3/1 - освојене титуле " Поштовани говорник и писар"
  • Миљана Максимовић - 3/1 - освојена титула " Поштовани писар"
  • Сара Вранеш 3/2 - освојена ВЕЛИКА ТИТУЛА " Поштовани писар"
  • Анастасија Савић 3/2 - освојена титула " Поштовани говорник"
  • Сара Крстић 4/1 - освојена титула " Поштовани писар"
  • Александра Матић 4/2 - освојена титула " Поштовани писар"

28. 4. 2018.

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ

Љубица Станојевић 7/1 - освојено 3. место

21.4. 2018.

Општинско такмичење у веронауци

Матеја Матић 7/1 - 5. место

Ђорђе Милић 7/1 - 5. место

Љубица Станојевић 7/1 - 5. место

март 2018.

УСПЕХ НАШИХ УЧЕНИКА НА ОПШТИНСКИМ ТАКМИЧЕЊИМА :

СРПСКИ ЈЕЗИК И ЈЕЗИЧКА КУЛТУРА - Дуња Стојановић, уч. 5/1- 3. место и пласман на градско такмичење

- Растко Филиповић, уч. 6/1 - 3. место и пласман на градско такмичење

МАТЕМАТИКА - Растко Филиповић, уч. 6/1 - 2. место и пласман на градско такмичење

ГЕОГРАФИЈА - Љубица Станојевић, уч. 7/1 - 2. место и пласман на градско такмичење

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ - Давид Исаиловић, уч. 6/1- 3. место

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА - Љубица Станојевић, уч. 7/1 - 2. место и пласман на градско такмичење

БИОЛОГИЈА - Мина Протић, уч. 5/1- 3. место , Андријана Станчић, уч. 5/2 - 3. место и Стефан Јовановић, уч. 6/1 - 3. место

13. 3. 2018.

Школско такмичење рецитатора, ученика млађих разреда

1. МЕСТО и право да представља школу на општинском такмичењу :

Андријана Јанковић, уч. 4/2

2. место : Надежда Максимовић 1/2, Лазар Јандрић 3/1 и Сара Вранеш 3/2

3. место: Огњен Коцић 2/2, Ивона Исаиловић 3/1 и Петар Маринковић 4/1.

Од ученика старијих разреда, на општинском такмичењу школу ће представљати

Дуња Стојановић, уч. 5/1.

8. 3. 2018.

" Мислиша 2018."

ДЕЦЕМБАР 2017.

У нашој школи се другу годину за редом реализује пројекат " Покренимо нашу децу", у оквиру којег се организује свакодневно 15-минутно вежбање пре почетка наставе, за ученике млађих разреда.

Компанија " Књаз Милош", у сарадњи са AQUA VIVOM и Министарством просвете, науке и технолошког развоја расписали су наградни конкурс за све учеснике овог програма.

Ученици првог разреда наше школе, са својим учитељицама, Бојаном Божић и Јасмином Стојановић, учествују на том конкурсу својим видео радовима.

ДАНИ ЕВРОПСКЕ БАШТИНЕ

СЕПТЕМБАР 2017.

Дани баштине 17 Писмо школама (1).pdf