Інформаційні новини

Нещодавно у нашому класі лунало живе, правдиве, мелодійне, вільне слово геніальної поетеси Лесі Українки. Конкурс читців-декламаторів був присвячений 148 –ій річниці від дня народження поетеси та відбувся серед учнів 2-их класів.

Другокласники майстерно декламували поезії Лесі Українки, тому всі учасники конкурсу були відзначені грамотами.

Разом з учнями ми ще раз перегорнули сторінки життя письменниці та запалили вогонь її поезій у наших серцях.

Вірші Т.Г. Шевченка – це невичерпне джерело мудрості. Написані понад століття тому, поезії Шевченка актуальні й досі. Вірші геніального українця повинен знати кожен, адже Кобзар – це друга Біблія для українців.

З нагоди 205-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка у середу, 6 березня, у 2-А та 2-Б класах був проведений конкурс читців «Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів».

Школярі майстерно декламували поезії Кобзаря, які були їм близькими до серця. Переможці отримали грамоти. Та головне, що діти долучилися до життєдайної криниці творчості незабутнього українця.

У перші березневі дні у нашому класі традиційно було проведено аналіз читацької діяльності учнів. Школярі впродовж зими читали художні книги та отримували сніжинки та іграшкові наліпки на казкові ялинки. Наш «Читацький сад» розцвів від такої кількості прикрас.

Найкращими читачами 2-А класу визнано Шилову Марію, Макієнка Кирила, Чапека Івана та Ліпко Марію. Переможці були нагороджені грамотами. Кожен учень класу отримав подарунок, адже всі були активними читачами.

Читайте та пізнавайте світ, маленькі школярики! Впевнено крокуйте по Країні Знань!

Кожен українець повинен знати історію своєї держави від минулих років до сьогодення.

Сьогодні твориться історія, учасниками якої є ми самі. І від кожного з нас залежить доля нашої Батьківщини. У 2-А класі створено куточок сучасної історії «З Україною в серці». Школярі взяли активну участь у створенні фотоколажу, на світлинах якого зображені наші герої – учасники АТО. Учні класу з гордістю та вдячністю переглядають куточок, адже на багатьох світлинах вони бачать найрідніші для них обличчя – своїх батьків.

Герої серед нас, і ми не повинні про це забувати. Дякуємо Вам за мирне небо над головою та надію на світле майбуття.

Напередодні Міжнародного дня рідної мови наші маленькі академіки збагачували та поглиблювали знання з української мови.

Третьокласники ще раз переконалися, що українська мова за милозвучністю та співучістю — одна з найкращих.

Школярі переглянули мультимедійну презентацію, яка ознайомила їх з цікавими фактами про нашу рідну мову. Ігри «Знайди кінцівку», «Незвичайна математика», «Плутанина», «Розсипанка» сприяли розвитку пізнавальних інтересів третьокласників. Приємним сюрпризом для дітей був солодкий приз, який вони отримали, виконавши мовне завдання.