Servis a údržba

Napĺňame potreby a požiadavky zákazníkov v oblasti služieb spojených so správou, údržbou a servisom výpočtovej techniky pre fyzické osoby, malé a stredné podniky.

Našim zákazníkom je každý, kto využíva výpočtovú techniku na dosiahnutie zisku, alebo na zefektívnenie svojej práce a nemá vlastné pracovné sily zamerané na údržbu a rozvoj výpočtovej a informačnej techniky.

Oprava pokazených PC

Pokazil sa vám počítač, alebo notebook alebo len nejaká jeho časť? Ak si neviete rady, prídeme k vám na miesto servisného zásahu a ak sa dá, opravíme to na mieste.

Ladenie a zvyšovanie výkonu PC

Zdá sa vám, že váš počítač je pomalý, alebo nefunguje korektne? A1e pri niektorých činnostiach musíte dlho čakať? Myslíte si, že sa s tým nedá nič robiť a pomôže len kúpa nového počítača? Nieje to vždy pravda, skúste sa informovať.

Ak v počítači nemáte správne nastavený hardvér (HW)alebo softvér (SW), hlavne BIOS a operačný systém (Windows), môže to viesť k spomaleniu vášho počítača. Nastavíme Vaše PC tak, aby sme z neho dostali maximum, pri zabezpečení bezproblémového chodu.

Upgrade starších PC

Potrebujete na Vašu prácu viac operačnej pamäte (RAM), väčší hard disk (HDD), alebo rýchlejší procesor (CPU)? Nemáte DVD napaľovačku, čítačku pamäťových kariet, zvukovú kartu, reproduktory? Zlostí vás zle fungujúca myš? Aj v tomto prípade Vám pomôžeme.

Odvírenie zavírených PC

Správa sa váš počítač nezvyčajne? Neviete, čo to môže byť? Myslíte si, že môže byť zavírený?

Ak nepoužívate žiadny antivírový program je to dosť pravdepodobné. Vieme vám pomôcť. Máme nástroje ako z Vášho počítača dostaneme vírus von.

Pravidelná hardvérová údržba PC

Aj počítač treba čistiť. Prach je jeho nepriateľ. Spomaľuje počítač a kazí mechanické pohyblivé časti (zadretie ložísk ventilátorov...). Tým, že prach sadá na súčiastky vo vnútri Vášho počítača, zamedzuje prístupu vzduchu na jednotlivé jeho súčasti, tým sa môžu začať jednotlivé komponenty prehrievať, čo môže viesť až k trvalému poškodeniu hardvéru. Dokonale prečistíme vnútro počítača, hlavne zdroj, chladič procesora a grafickú kartu, kde sa prach najviac usádza.

Pravidelná softvérová údržba PC

Váš počítač sa spomalil? Nedokáže dokonca niektoré veci, ktoré predtým zvládol?

Inštalovaním a odinštalovaním programov, nevedomým zmazaním niektorých dôležitých súborov, zlým nastavením operačného systému sa rozladil a potrebuje vykonať údržbu, aby pracoval optimálne.

Reinštalácia OS Windows

Vykonali ste nejakú operáciu, ktorú ste možno ani nechceli, a pri tom zlyhal operačný systém? Systém Windows vám už nenabehne?

Možno sa to dá ešte zachrániť, no možno bude treba pre-inštalovať celý operačný systém.

Pripojenie PC na internet

Chcete pripojiť Váš počítač, alebo notebook do siete internet a neviete ako na to?

Poradíme ako na to, čo k tomu budete potrebovať, vyberieme pre vás najvhodnejší spôsob pripojenia, poradíme čo vám ešte treba dokúpiť, alebo to dokúpime za vás a vykonáme kompletné pripojenie.

Návrh, realizácia a správa počítačovej siete

Máte niekoľko počítačov a chcete ich spojiť do malej domácej alebo firemnej siete? Chcete využívať výhody siete ako napr.: zdielanie dokumentov, tlačiarní, pripojenia na internet, sledovanie multimediálnych súborov v TV. Sieť Vám kompletne vybudujeme po hardvérovej aj softvérovej stránke a budeme ju udržiavať.

Záchrana omylom zmazaných súborov

Omylom ste niečo zmazali, alebo ste vysypali z koša dokumenty, ktoré nemáte nikde zálohované? Nezúfajte, možno ešte nie je neskoro a Vaše súbory sa dajú ešte zachrániť. Zalovajte ihneď ako to zistíte, prídeme k vám na miesto servisného zásahu a ak to bude možné (z časových obmedzení) vykonáme obnovenie dát u Vás, ak nie, prevezmeme PC, obnovenie dát vykonáme u nás a následne Vám počítač doručíme. Pri tom je veľmi dôležité, aby ste už nevykonávali ďalšie operácie ako napr. inštalácia ďalšieho softvéru, mazanie súborov, kopírovanie súborov, čo môže ešte viac poškodiť už vymazané súbory (dokumenty).

Zhotovenie internetových stránok

Ste menšia firma a uvažujete o svojich vlastných www stránkach? Viete ale, že ich zhotovenie je veľmi drahé a vy si to nemôžete dovoliť? S nami si svoje internetové stránky môže dovoliť každý. Veľmi radi Vám poradíme, čo majú firemné stránky obsahovať a kompletne vám ich zhotovíme a budeme udržiavať.

Záloha dát

Nastavíme automatické zálohovanie vaších dát (ak to budú umožňovať HW a SW možnosti Vášho vybavenia) na vaše HW zariadenie, alebo nastavíme automatické zálohovanie na náš server.