Predaj

Vzhľadom k tomu, že sa snažíme myslieť na ekológiu a šetrenie energií zaradili sme do našej ponuky široký výber obnovených výrobkov, tak aby to nemalo dopad na kvalitu.

Orientujeme sa najmä na predaj obnovenej výpočtovej techniky uznávaných výrobcov (DELL, IBM, HP, Fujitsu, Lenovo, Apple, atď). Následne po dôkladnom vyčistení, testoch, opravení odborníkmi je určená výpočtová technika k opätovnému predaju.

Nie je potrebné sa obávať nefunkčnosti. Dodávateľmi sú väčšinou výrobné spoločnosti z územia Európskej Únie. Takéto počítače mohli byť napríklad pod leasingom vo veľkých firmách. Všetky produkty označené ako obnovené, prejdú pred uvedením na trh podrobným náročným procesom kontroly.

Hlavnou a podstatnou výhodou obnoveného PC je predovšetkým jeho nízka cena pri zachovaní 100% funkčnosti. Obnovená značková výpočtová technika je lepšou voľbou ako lacná noname výpočtová technika. Nejedná sa však len o obnovené počítače. Dodávame celý sortiment obnovenej výpočtovej techniky, tzn. notebooky, monitory, PC zostavy, tlačiarne a PC komponenty s 24 mesačnou zárukou.