יונתן סלבי הוא מאמן טכניקה, מאמן שחייה אישי, יועץ אנליטי לשחייה.

עוזר לשחיינים מקצועיים ולטריאתלטים לשפר תוצאות ולנצל את הפוטנציאל שלהם.

הסיפור

במשך שנים רבות הייתי שחיין ממוצע. התאמנתי באימונים מפרכים אך לעולם לא השגתי את המטרות ואת היעדים שחשתי שאני מסוגל להשיג. הרבה אנשים ומאמנים נתנו לי עצות שונות ומשונות, אך דבר לא עזר. ואז, יום אחד, נפל דבר אשר שינה לחלוטין את הגישה שלי לשחייה. פתאום הייתי מסוגל לראות מה אני עושה במים והבנתי שמה ש"מרגיש" לי נכון, לא בהכרח משקף את המציאות של מה שבאמת קורה במים.

כעבור שלוש שנים נוספת שבה עסקתי במחקר ובמבדקים, פיתחתי שיטה שנועדה לא רק לסייע לשחיינים לנתח את הטעויות שלהם בכל הקשור בטכניקת השחייה, אלא גם סדרה של תרגילי אימון ספציפיים (המבוססת על תיאוריית הפיצוי - קרוי שיטת הצלף) שנועדו לסייע לשחיינים לפתח את טכניקת השחייה המתאימה ביותר לסוג הגוף ולסגנון השחייה שלהם.

אני מכיר את יונתן 3 שנים. הבת שלי (בת13) שהינה שחיינית מקצועית במכ קריית אונו מתאמנת איתו בשנה האחרונה אימוני טכניקה פעם בשבוע. אני ממליץ מאוד על יונתן, גם לחברים מבוגרים שרק רוצים להתחיל בשחייה וכמובן לצעירים מקצוענים. יונתן הוא קודם כל מקצוען שמבין ומתעדכן בחידושים בשחייה כל הזמן. הוא מאובזר במכשור חדשני ומקצועי שלא ראיתי כמוהו אצל אחרים. והכי חשוב, אני חושב שהוא מאוד אוהב את מה שהוא עושה והוא "רעב". הוא חושב על השחיין גם בזמנו החופשי ושולח סרטונים ותרגילים שיוכלו לעזור. כמובן שיכולת צילום הוידאו התת מימי והניתוח שלו חשובה מאוד ומוסיפה המון.

מודי אשכנזי (מכבי קריית אונו). אפשר להתקשר חופשי 0522745907

עוד ממליצים והמלצות ☛

אני מאוד ממליצה לכל שחיין להקיר את יונתן, כצילום וניתוח טכניקה עוזרים לראות בעייות וליקויים שיש. ובאמצעות תרגילים שונים שמתאימים באופן אישי משתפרים ונהים יותר יעילים כל השלבים של סיגנון, אם זה גריפה, עברת יד בחוץ או עבודת רגליים. מאוד מומלץ! לבת שלי זה עזר אמון

(רגינה זינגבאום (מכבי קריית אונו

"אני שוחה באופן קבוע מאז שנת 1997 . בשנים האחרונות התחלתי לשחות גם במים פתוחים. שחיתי תחת מגוון רחב של מאמנים ובקבוצות מאסטרס שונות. ההכרות שהיתה לי לאחרונה עם שיטת האימון CSS של יונתן וההתמקדות בתרגול סיבולת למרחקים ארוכים, הקפיץ אותי מדרגה ושיפר לי את המהירות והסגנון. מעבר לכך התיקונים לסגנון פתרו לי את בעיית פציעות הכתף השכיחות. מתן נפתלי

מרכז הספורט העירוני

עמק זבולון 5

מודיעין

קנטרי רמת גן

אריה בן אליעזר 11

רמת גן

בריכת דג הזהב

שדרות הצבי

רמת גן

יונתן מלמד שחייה בבריכות אלה: