Akce přes rok

Náš spolek pracuje s dětmi celoročně, akce probíhají zejména na TZ Sázava Sedliště a v Praze a v jejím okolí. Po novém roce absolvujeme bruslení na zimáku a pak pravidelný výjezd na hory dle zimních prázdnin. Na jaře symbolicky otevíráme Sázavu retro akcí a nočním pochodem na Sedliště. Před létem probíhají pravidelné víkendové akce na základně na Sedlišti, kde kromě hraní také pracujeme na zvelebení TZ. Po letních táborech během září a října probíhají víkendová setkání na Sedlišti, takové rozloučení s létem. V prosinci jezdíme na hory na každoroční Mikulášskou besídku a v Praze se konají vánoční besídky jednotlivých turnusů.

Kromě toho hrajeme únikové hry, navštěvujeme s dětmi sportovní utkání, hrajeme bowling, lezeme po stěně, zkrátka, s námi se nenudíte ani přes rok.

Dále chystáme v květnu kurz trénink plážového volejbalu. A před koncem školního roku sraz s dětmi v lesoparku Dobeška, kde si budeme hrát v přírodě.


Rok 2019 přinesl i návštěvu ministra školství, mládeže a tělovýchovy Ing. Robert Plaga, Ph.D. na našem táboře. Více najdete v odkazech :