Добро

чи зло

Навчаючись в 11 класі, я не особливо полюбляв сидіти на заняттях з інформатики, а особливо коли викладач розповідав про коди, машини….., відомих людей….., перших програмістів…. Жах…. Навіщо воно мені…? Що в цьому цікавого? Де знадобляться мені ці знання? Я просто хочу "сидіти" в інтернеті!!! Хочу спілкуватися та грати в глобальній мережі.Але все змінилось того дня, коли в черговий раз я вирішив не піти на заняття, а натомість прогулятися передмістям.

Так під час прогулянки я натрапив на закинуту будівлю. В кінці коридору знаходилась закрита кімната. Відкривши її я побачив старий комп’ютер, з цікавості я увімкнув його. На моніторі з’явилось закодоване повідомлення, відкривши і прочитавши яке, я опинився в дивній кімнаті, але вже не було комп’ютера. Поруч зі мною знаходились три відкриті кімнати, як портали. В них я бачив дивні речі які я не межу пояснити. З повідомлення я пам’ятав рядки: “Допоможи. Дай відповіді… Тільки тоді відкриється потрібний портал….”


Оглядаючи це місце я зрозумів, що я потрапив в цифровий світ.

І для того, щоб повернутись додому я повинен виконати завдання.

Друзі, допоможіть мені виконати ці завдання і повернутися додому, адже ви відвідували заняття з інформатики, для вас це буде не складно. Для того, щоб ви могли виконати завдання я буду надсилати вам підказки з цифрового світу і формулювати зміст завдання так, щоб ви одразу здогадалися і виконали його як найшвидше.

Успіху вам!

Організаційні моменти:

  • Шановні учасники, для участі у квесті вам необхідно зареєструватися за цим посиланням
  • терміни проведення квесту- 3 дні.
  • Свої відповіді надсилайте за допомогою форм google на які будуть посилання вкінці кожного завдання.
  • завдання будуть розміщені о 16:00 щоденно
  • результати необхідно надіслати в день викладення завдання до 19:00 (Усі результати які будуть надіслані пізніше вказаного часу перевірятися не будуть)
  • результати виконаних завдань можна буде переглянути після 06.02 за цим посиланням(тут буде посилання)