Вільненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенівУвага!Кліщі!

З метою виховання в учнів почуття відповідальності за своє життя та близьких людей, бажання охороняти та примножувати лісові насадження та в рамках проведення первинного інструктажу про поведінку дітей під час літніх канікул, 25 травня 2018 року у Вільненській ЗШ І-ІІІ ступенів проведено інформаційно - роз′яснювальну роботу щодо попередження зараження вірусом кліщового енцефаліту та охорони та збереження лісів, а саме:

1.Бесіда-інструктаж «Попередження зараження вірусом кліщового енцефаліту»

1-11 кл., Класні керівники 1-11 класів

2.Бесіда «Охорона та збереження лісів» 5-11 кл., класні керівники 5-11 класів.

3. Відеоролик «Увага! Кліщі!»1-11кл., вчитель біології

4. Інформаційна хвилина "Видалення кліщів, які присмокталися"1-11 кл., медична сестра

Добре діло "Рідній природі на допомогу"

«День цивільного захисту»

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 20 квітня 2018року у Вільненській ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся День цивільного захисту. Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.

Першим етапом була евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій. Другий та третій етапи- теоретичний та практичний (вікторина). Медичний працівник продемонстрував надання першої медичної допомоги для дітей, також провели комбіновану естафету з елементами виконання нормативів, контрольних завдань за програмою „Цивільний захист”.

День цивільного захисту проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Прощавай Букварику, в школі перший друже

Ми тобі, Букварику, дякуємо дуже!

19 квітня 2018 року, в учнів 1-го класу, Вільненської ЗШ І-ІІІ ступенів відбулося свято Букваря. Свято, на якому дітки попрощалися зі своїм першим підручником.

З яким же нетерпінням першачки чекали цієї події! Так старанно готувалися, вивчали пісні та вірші, готували неймовірні номери! Кожна дитина з радістю та гордістю говорить про значення рідної мови в житті людини, про любов до неньки України! А як чудово наші малюки співали пісень, супроводжуючи кожне слово танцями й веселими посмішками!

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався! І ми впевнені, що цей шлях для них буде легким та радісним.


Моя безпека в моїх руках!

Сьогодні, 18 квітня 2018 року, в рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності у Вільненській ЗШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч здобувачів освіти 1-11 класів з представниками Національної поліції України.

З молодшими школярами представники поліції обговорювали питання правил безпечного поводження на дорозі, торкнулися питання прав та обов’язків учнів. Також було опрацьовано алгоритм дій дитини при НС.

Для учнів 5-11 класів було проведено лекцію, в ході якої розкривалися питання:булінг та його наслідки,відповідальність неповнолітніх за скоєні правопорушення,кримінальна відповідальність, неприпустимість паління, вживання підлітками алкогольних та слабоалкогольних напоїв. Під час зустрічі мова йшла також про алгоритми дій при НС.

Школярі активно долучались до розмови: задавали питання, які їх хвилюють та наводили приклади з власного життя.

Закінчилася зустріч веселою фотосесією за кермом патрульної машини. Дякуємо представникам Національної поліції за спілкування та позитив!


«Я маю право»

Протягом квітня у Вільненській школі І-ІІІ ступенів відбулися заходи щодо підвищення рівня знань учнів гарантованих їм Конституцією та законами України, права у різних сферах суспільного життя. Так заплановано та проведено з учнями 1-4 класів бесіди:" Великі права маленької дитини";"Я маю право на..."; "Сторінками Загальної декларації прав людини". З учнями 5-го класу було проведено тренінгові заняття -«Знаймо свої права – виконуймо свої обов’язки!». Це дало змогу проінформувати, узагальнити та закріпити знання учнів у сфері права.

Євроатлантична інтеграція України

Відповідно до листа відділу освіти, молоді та спорту Кіровоградської РДА "Про проведення заходів у сфері Євроатлантичної інтеграції України", у Вільненській школі І-ІІІ ступенів протягом квітня класними керівниками 1-11 класів заплановано та проведено:

1. Інформаційні хвилинки- "Україна та Європа", "Кордон поруч з нами"(1-4кл);

2. Індивідуальні бесіди- "Ваші улюблені сучасні європейські письменники та поети"; години спілкування на тему- «Україна і НАТО»(5-8кл);

3.Години спілкування на тему: "Перспективи європейської -євроатлантичної інтеграції України"; диспути-"Євроатлантична інтеграція України - регіональний аспект"(9-11кл). Перегляд відеоролику «Україна і Європа»

4.В шкільній бібліотеці було організовано книжкову виставку- "Україна - європейська держава».

Герой України

У Вiльненськiй ЗШ I-III ступенiв до 80-рiччя з дня народження В'ячеслава Чорновола проведено наступнi заходи: -12-23 березня книжково-журнальна виставка "Дорога болю i боротьби"; -19 березня проведено iнформацiйну хвилину "В'ячеслав Чорновол-постать на тлi епохи"; -12-16 березня для здобувачiв освiти 1-8 класiв проведено бесiду "В.Чорновол - символ епохи вiдродження, незалежностi України";Здобувачi освiти 9-11 кл. вiдвiдали засiдання круглого столу "Я обрав життя,яке прожив".

Україна пишається своїми героями.


Стань студентом на один день.

15 березня здобувачі освіти Вільненської ЗШ І-ІІІ ступенів відвідали Кропивницький коледж механізації сільського господарства. Учні 9,11 класів мали змогу зануритися в студентське життя на один день. Для них приготували багато цікавого: екскурсія закладом, відвідування лекцій, гуртожитку, актових зал, бібліотеки, спортивних секцій, спілкування з викладачами коледжу та студентами.

Профорієнтація пройшла успішно.

Нарешті настав цей березневий день.

У цей день жінка заполоняє повітря своєю шикарністю та витонченістю. Недарма жіночий день святкують саме на початку весни, адже жінка і є тим початком як життя, так і гармонійності, вишуканості.

Нашу школу цей день також не оминув стороною. У Вільненській школі свято розпочалося 7 березня. Всі діти щиро вітали своїх вчителів, а хлопчики своїх однокласниць. Не менш приємним подарунком для вчителів та батьків став концерт «Мамо,мамочка моя - ніжна квітка чарівна». У ньому брали участь учні молодших класів. Вони порадували своїм співом, звабливими та запальними танцями, зворушливими віршами. Це було цікавим і ніжним подарунком. Для учнів 5-11 класів було організовано конкурсно-розважальний захід «Міс Весна». Учасниці конкурсу боролися за весняний титул, демонструючи свій талант, інтелект та багатогранність.

Зі святом любі і дорогі представниці прекрасної статі! Щастя вам, ніжності, кохання!


Українська мова - Божа благодать!

Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб – МОВА.

21 лютого 2018 року світ відзначає Міжнародний День рідної мови. У цей день і у Вільненській ЗШ І-ІІІ ступенів учні 1-11 класів долучилися до його святкування. Метою проведення загальношкільного заходу було донести учням інформацію про розмаїття мов світу та виховувати любов та повагу до рідної мови.

Учні 5, 6 кл. під керівництвом учителя української мови та літератури Карчевської Т.М. декламували вірші, з яких лилися багатство та милозвучність української мови, поетичними рядками розказали про непросту історію становлення та розвитку солов’їної, розказували гуморески, співали пісні про українську мову та демонстрували сценки.

Все свято було пронизано українським духом, любов’ю до рідного слова, до чистих джерел творчості українського народу.

день мови3.jpg

У нашій пам’яті вони назавжди залишились…

20 лютого – особлива дата, День Героїв Небесної Сотні. В цей день у всіх українських школах проведені заходи, присвячені пам’яті загиблих у ті трагічні дні 2014 року. В Вільненській школі також відбулися низка заходів вшанування пам’ті Героїв Небесної Сотні. Для учнів 1-4 класів інформаційна хвилинка «Небесня Сотня-Небесні ангели». Для учнів 5-8 класів година спілкування на тему: «На варті наших душ – Небесна Сотня». Також учні 9-11 класів переглянули фото- та відеохроніку «Герої не вмирають, тільки йдуть…». Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв..

небесна сотня2.jpg
небесна сотня1.jpg

Нашi перемоги!

Вiтаємо команду хлопцiв нашої школи iз зайнятим III мiсцем у фiнальних районних змаганнях з волейболу.Так тримати!

волейбол.jpg

Для багатьох із них війна іще триває...

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-річниці виведення військ з Афганістану у Вільненській ЗШ І-ІІІ ступенів проведено наступні заходи:

1. «Пам'ять, що застигла у мармурі». Загальношкільна лінійка 15.02.2018р.

2. «Афганістан. Це не забувається». Огляд літератури 15.02.2018р.

3. «І біль священний ділимо навпіл». Виховні години 15.02.2018р. Класні керівники 5-11 кл.

4. «І пам’ять серця, і вічний смуток».Перегляд відеофільму 15.02.2018р. Вчитель історії, класні керівники 8 – 11 кл.

5. «Зустріч поколінь» Зустріч з воїном – афганцем Гаранським О.А. 15.02.2018р. Педагог - організатор

2.jpg
3.jpg
1.jpg

Стріла кохання у Вільненській ЗШ

День Святого Валентина (Валентинів день, День Закоханих) — щорічне свято, яке припадає на 14 лютого. Назва походить від святого Валентина, якого згадують цього дня. У Вільненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів це свято відзначалося по різному. Цілий день в школі працювала «Скринька побажань», учні дарували один одному валентинки та відсилали анонімні побажання. Закінчився день незвичайним святом - «Стріла кохання», на якому хлопці та дівчата змагалися за титул «Ідеальна пара». Всі учасники були нагороджені тематичними дипломами та бурхливими оплесками. Завершилося свято виступом вихованців театрального гуртка школи. Багато позитиву приніс нам цей день. Усіх зі святом! Кохання та любові!

love6.jpg
love3.jpg
love4.jpg

День безпечного Інтернету

6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх. Учні нашої школи також приєдналися до відзначення цієї дати.

- Наймолодші школярі переглянули соціальний ролик "Безпечний Інтернет".

- 5-6 клас взяли участь у тренінговому занятті "Ми - за безпечний Інтернет", на якому розглянули корисні і негативні сторони Інтернету та які небезпеки можуть підстерігати в віртуальному світі.

- Всі бажаючі зареєструвались на онлайн-урок в системі Cisco Webex, який відбудеться 7 лютого.

Історичне минуле України

З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності у Вільненській ЗШ І-ІІІ ступенів проведено заходи щодо відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років та 75-річчя від дня заснування УПА:

1. Тематична експозиція «Україна в боротьбі за збереження державної незалежності»

2. Година цікавих повідомлень «Визначні події та діячі Української революції 1917-1921 р. р.» (5-7 кл.)

3. Година спілкування «Історія нашої країни від Грушевського до сьогодення» (8-11 кл.)

4. Перегляд документального кіно «Хроніка Української Революції» (8-11 кл.)

5. Перегляд презентації «Українська революція 1917-1921 рр.» (8,9 кл.)

Пiдготовка до ЗНО

Пробне тестування є важливою складовою пiдготовки до зовнiшнього незалежного оцiнювання. З метою належної пiдготовки до ЗНО усi здобувачi освiти Вiльненськоi ЗШ I-III cтупенiв вирiшили пройти пробне тестування, попрактикуватися у заповненнi бланкiв вiдповiдей, навчитися рацiонально розподiляти час, оцiнити свiй рiвень навчальних досягнень, психологiчно налаштуватися на проходження ЗНО.

Бажаємо вам успiхiв та гарних результатiв!

ІІ місце з пляжного волейболу

Наша команда (Павлиша С. та Панченка В.) взяла участь у районних змаганнях з пляжного волейболу, які відбулися 31 січня 2018 р. в с. Созонівці та зайняли ІІ місце. Вітаємо! Так тримати! .

пляжний волейбол.jpg

День пам'яті Героїв Крут

29 січня українці вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров'ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами. У Вільненській ЗШ І-ІІІ ступенів організовано тематичну виставку «Ми пам’ятаємо про подвиг Героїв…», з учнями 1-6 кл. проведено інформаційні хвилини «Крути: подвиг і трагедія», а учні 7-11 кл. мали змогу переглянути документальний фільм «Україна:Забута історія», присвячений героїзму юних українців в обороні Батьківщини під Крутами 1918року.Після перегляду фільму учні поділилися своїми думками, поглядами та почуттями. Діти виражали почуття поваги до історичного минулого Українського народу.

«Хай буде Вкраїна Соборна навік,

Велика і вільна Соборна, Міцна…»

Cоборність України – національне свято України, що відзначається щороку 22 січня.

Сьогодні, 22 січня 2018 року у Вільненській ЗШ І-ІІІ ступенів відбулась урочиста лінійка до Дня Соборності України, метою якої було виховання національної свідомості учнів, формування рис громадянина України, поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу його значення, виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини. Також учнями нашої школи була продовжена традиція «живий ланцюг»,як символ духовної єдності народу.

Ми повинні пам’ятати минуле і творити майбутнє на благо нашої держави Детальніше

З Україною в серці

24 грудня 1937 року народився В’ячеслав Максимович Чорновол, державний, громадський, політичний діяч, журналіст, народний депутат України І-ІІІ cкликань, один із лідерів українського правозахисного руху, багаторічний лідер Народного Руху України, Герой України. У Вільненській ЗШ І-ІІІ ступенів до 80-річчя з дня народження В’ячеслава Чорновола були проведені різноманітні заходи Детальніше


НОВОРІЧНІ СВЯТА В НАШІЙ ШКОЛІ

Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне — чудес.

28 грудня 2017 року чарівне дійство завітало до учнів Вільненської школи І-ІІІ ступенів. Діти 1-4 класів, одягнені у яскраві новорічні костюми, побували у справжній новорічній круговерті - новорічному святі «Ой снігу,снігу білого…»

Відомі казкові персонажі - бабуся Ягуся, Снігуронька та Дід Мороз, завітали в гості до учнів, подарували веселі конкурси, море емоцій, гарного настрою, пісень і хороводів.

Діти з великим запалом та задоволенням брали участь у веселих рухливих конкурсах. Кульмінацією свята було новорічне привітання від Діда Мороза та вручення солодких подарунків дітлахам за які велика вдячність відділу освіти, молоді та спорту Кіровоградської РДА.

Для учнів 5-11 класів школи був організований новорічний вечір «Запали свою зірку.». Діти з задоволенням грали, співали, танцювали, показували новорічні сценки.

Свято пройшло в добрій, дружній атмосфері.

Вітаємо усіх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!19 грудня – День святого Миколая

«Через поле, через гай йде до діток Миколай»

Свято святого Миколи в Україні є особливо бажаним дитячим святом. Дітлахи знають, що у ніч з 18 на 19 грудня святий Миколай спускається з неба і залишає усім слухняним діткам під подушкою подарунки. А неслухняним – різочки. Втім, цього майже ніколи не трапляється. На Зимового Миколая було заведено працювати на користь інших, особливо бідних і сиріт.

Сьогодні і у Вільненській школі І-ІІІ ступенів до дітей завітав Миколай, але не сам: його супроводжували ангели. Не обійшлося і без чортиків з різочкам, які хотіли подарувати їх дітям і зіпсувати свято.

Учні початкових класів розіграли інсценівку «Як лісові звірята хурделицю проганяли, Святого Миколая виглядала.»

Наприкінці свята діти отримали подарунки від Миколая. Отож, відсвяткували День Чудотворця Миколая, поєднавши позитивні емоції і історію свята. Позитивними емоції щастя та радості наповнилася школа.День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні, 14 грудня, в Україні - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учні Вільненської ЗШ І-ІІІ ступенів поклали квіти до пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобиля» у м. Кропивницький та вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС хвилиною мовчання.


Знайомство з професіями (продовження).

14.12.2017р учні Вільненської ЗШ І-ІІІ ступенів відвідали Центральноукраїнський Державний Педагогічний Університет імені Володимира Винниченка. Майбутні випускники розглянули різні варіанти та напрямки свого професійного вибору .Подорож у світ професій продовжується.

Учні Вільненської ЗШ І-ІІІ ступенів продовжують брати участь у профорієнтаційній програмі «Стань студентом на один день».

Сьогодні 13.12.2017року вони відвідали Льотну академію Національного Авіаційного Університету. Безліч цікавого чекало на них. Вони спробували себе в ролі пілотів віртуального літака, побачили, як проходять підготовку рятівники на кафедрі авіаційної безпеки та ознайомились з принципом роботи літаків.

Також відвідали музей на території університету та стали свідками учбових польотів. Позитивні емоції приніс нам сьогоднішній день.Стань студентом на один день (день другий)

А ми продовжуємо профорієнтаційне знайомство з вищими навчальними закладами м.Кропивницький. Сьогодні, 08.12.2017 року, учні Вільненської ЗШ І-ІІІ ступенів відвідали Донецький Національний Медичний Університет. Позитиву – море. З нетерпінням чекаємо продовження.


У світі права

7 грудня 2017 року у стінах Вільненської ЗШ І-ІІІ ступенів, у рамках проведення Тижня права, відбулася правознавча гра «У світі права» для учнів старших класів. Мета заходу: виховання в учнів інтересу до правових знань, популяризація правових законів, поглибити знання, розвиток юридичного мислення, вироблення навичок правомірної поведінки, підвищення зацікавленості та інтересу молодого покоління до правових знань. Гра являла собою правове змагання двох команд та складалася з шести етапів. Заключною частиною стало оголошення та привітання переможців.


Стань студентом на один день.

7 грудня 2017 року учні Вільненської ЗШ І-ІІІ ступенів розпочали участь у профорієнтаційній програмі «Стань студентом на один день». Сьогодні ми відвідали Центральноукраїнський Національний Технічний Університет. Далі буде)

Насиллю – «Ні!»

6 грудня 2017 року у Вільненськый ЗШ І-ІІІ ступенів відбулося тренінгове заняття для учнів старших класів – «Ми проти насилля» Діти працювали групами, формували навички правомірної поведінки, розвивали здатність відстоювати власну позицію, вміння спілкуватися з оточуючими. Учні змогли спробувати себе в ролі тих, хто скоює насилля, і тих, хто його відчуває. Моделювалися та розігрувалися певні ситуації.


День Збройних Сил України

6 грудня 2017 року в Україні відзначають День Збройних Сил України. Вільненська ЗШ І-ІІІ ступенів також долучилася до цього свята, влаштувавши спортивні змагання для хлопців початкової школи.

Мета заходу: сприяти патріотичному вихованню учнів; розвивати розумові і фізичні здібності, кмітливість і спритність; виховувати почуття до рідної землі, дружби та взаємоповагу один до одного, взаєморозуміння.

Учні показали свою силу,вміння,спритність, згуртованість та командний дух. В кінці заходу дівчата привітали хлопців подарунками.

«Ми проти СНІДу!».

1 грудня увесь світ відзначає День боротьби зі СНІДом. Серед найважливіших заходів боротьби з вірусом імунодефіциту залишається профілактична кампанія. Щоб привернути увагу до цієї проблеми у Вільненській ЗШ І-ІІІ ступенів відбулася виставка плакатів «Ми проти СНІДу». Також учні перевірили свої знання про цю хворобу анкетуванням «Перевір свої знання про СНІД». Заключним етапом профілактичної кампанії стало заняття з учнями 9-го класу «Факт і міф».


Акція «Спробуй професію».

30 листопада 2017 року учні 9-10 класів Вільненської загальноосвітньої школи стали учасниками профорієнтаційної акції «Спробуй професію», яка проходила на базі міськрайонного центру зайнятості міста Кропивницького.

Діти отримали всю необхідну інформацію про навчальний заклад та професію, яка їх зацікавила, спробувати себе в ролі лікаря, перукаря, майстра манікюру, медичної сестри, фармацевта, педіатра, будівельника, бухгалтера.

Позитивні емоції та море емоцій отримали учні від відвіданого заходу«Все залишає свій слід».

У Вільненській ЗШ І-ІІІ ступенів було проведено виховний захід для учнів середньої школи, з метою ознайомити учнів з щорічною Всеукраїнською акцією "16 днів проти насильства";сприяти усвідомленню учнями проблеми насильства в сучасному середовищі; причини виникнення та питання зменшення цього явища у сучасному житті; навчити учнів відстоювати свої права, свою гідність, навчитися захистити себе, відчути, що відчуває людина ,яка зазнає насильства. Була підготовлена презентація «Що таке насилля?» та «Рекомендації щодо захисту від насильства вдома, в школі, на вулиці, в Інтернеті». В прцесі роботи був створений плакат «Насилля- СТОП» на якому діти малювали ті явища,які відчували самі чи були їх свідками. Завершальним етапом став ланцюг позитивних емоцій,що передався від однієї дитини іншій.


Інформаційно-просвітницький захід з профорієнтаційної роботи

Учні 11 класу Вільненської ЗШ І-ІІІ ступенів відвідали інформаційно-просвітницький захід з профорієнтаційної роботи, який відбувся 27 листопада 2017 року в приміщенні Кіровоградського районного будинку культури. Була проведено зустріч працівників Головного управління національної поліції в Кіровоградській області з учнями 11 класів закладів загальної середньої освіти Кіровоградського району, з метою спрямування професійних інтересів молоді, широкого інформування молоді та майбутніх абітурієнтів. Майбутні випускники розглянули різні варіанти та напрямки свого професійного вибору.

Пам’ятаємо наслідки Голодомору 1932-1933 рр.

Сьогодні ми згадуємо страшну сторінку нашого народу – Голодомор 1932-1933рр. Ця трагедія забрала життя мільйонів наших земляків. В українських селах від голоду помирали і дорослі, і діти. Великий голод 1932-1933 років в Україні забрав життя від 7 до 10 мільйонів невинних людей. Людей свідомо морили голодом. Це злочин проти людини. Це злочин проти народу. Це злочин проти усього людства.

Дотепер ми не знаєм імен всіх, хто загинув від голодної смерті. Їх не називали героями. Їм не ставили пам’ятників чи обелісків.

Нас просто заставляли про це забути. Але пам'ять не можна знищити!

У стінах Вільненської ЗШ І-ІІІ ступенів була запалена свічка пам’яті про ті страшні голодні роки. Були проведені інформаційні хвилинки «Голодомор-що це?» для учнів початкових класів. Для учнів 5-8 проведені години спілкування на тему: «Голодна Україна 1932-1933рр.»,виховні години на тему : «Голодомор очима сучасності.», «Голодомор 1932-1933років - злочин проти народу.» Тематична виставка літератури в бібліотеці «Згадуємо,пам’ятаємо,не забуваємо…» Учні старших класів переглянули презентацію на тему: «Голодомор 1932-1933рр-геноцид проти українського народу.» та запалили свічку пам’яті.

Це наша історія. Ми не можемо її викреслити. Ми не можемо це забути.

Ця трагедія ніколи не повториться. Наша пам'ять не дозволить нікому це зробити.


«Революція Гідності: чотири роки потому»

Сьогодні 21 листопада ми і вся Україна відзначає День Гідності та Свободи.

Метою цього свята є утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян.

У Вільненській ЗШ І-ІІІ ступенів 21 листопада 2017 року розпочалися заходи щодо відзначення та вшанування подій 2004, 2013-2014 років, що відбулись в нашій країні. Була проведена урочиста лінійка:«Революція Гідності: чотири роки потому». Для учнів молодших класів проводилися години спілкування: «Україна гідна Свободи». Для старшокласників організовувалися «круглі столи» на тему: «День Гідності і Свободи – крок у Європу» та перегляд відеоролику «Зима, що нас змінила.» Вся школа наповнилася почуттям патріотизму , віри , гордості та любові до своєї держави.


День толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками освітнього процесу 16 листопада 2017 року у нашій школі пройшов День толерантності.

Для учнів були класними керівниками та педагогом - організатором були проведені бесіди «Толерантність врятує світ»,«Будь толерантним!», «Толерантність очима дітей», «Кодекс толерантного учня», в ході яких учні школи мали змогу визначити людські якості та чесноти, які необхідні для мирного життя. Учні початкових класів переглянули мультфільм "Толерантність" та створили дерево Толерантності.

Тож, будьмо толерантними!

13 листопада -

Міжнародний день незрячих.

Учні 6 класу Вільненської ЗШ І-ІІІ ст. приєднались до флешмобу з нагоди Міжнародного дня незрячих #надотик

Учні дізнались про те, як спілкуються та комунікують люди з порушеннями зору, як і за допомогою яких програм користуються комп'ютером та сучасними гаджетами, що таке шрифт Брайля і для чого потрібна біла тростина.

День української писемності та мови.

9листопада 2017 року у стінах Вільненської ЗШ І-ІІІ ступенів був проведений День української писемності та мови та написаний XVII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Це свято спрямоване на підтримку рідної мови, її вивчення та розвиток, пропаганди і популяризації та водночас демонстрацію її краси й багатства, мелодійності та довершеності .

Участь у районному чемпіонаті з інтелектуальних ігор.

Збірна команда школи учнів старших класів Вільненської ЗШ І-ІІІ ступенів взяла участь у районному чемпіонаті з інтелектуальних ігор 09 листопада 2017 року,які відбулися на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості». Наші діти вибороли ІІ місце у інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» та ІІІ місце у інтелектуальній грі «Брейн- ринг». Ми пишаємося вами. Так тримати!


Екскурсiя в iсторiю розвитку пожежноi технiки.

В рамках Тижня знань безпеки життєдiяльностi "Сiрники не чiпай-вогонь не закликай" учнi 5 та 6 класу Вiльненськоi ЗШ I-III cтупенiв 08 листопада 2017 року вiдвiдали пожежно-технiчну виставку-музей Головного управлiння МНС м.Кропивницький. Море позитивных емоцiй та вражень, а також купу знань отримали дiти вiд вiдвiдування музею та розповiдей екскурсовода.


Тематичний інформаційно – просвітницький урок: операція "Захід"

23 жовтня 2017року у Вільненській ЗШ І-ІІІ ступенів був проведений тематичний інформаційно – просвітницький урок для учнів старших класів на тему: «70-ті роковини масової депортації цивільного населення західноукраїнських областей до Сибіру.» Після інформаційного блоку відбувся перегляд презентації та обговорення даної теми з учнями. Докладніше

Наші переможці.

18 жовтня 2017 року команда учнів Вільненської ЗШ на чолі з вчителем фізичної культури Карчевським І.С. взяли участь у районних змаганнях з футболу на приз клубу "Шкіряний м'яч".Вітаємо наших спортсменів з перемогою та зайнятим І місцем!!!!!!!!!!Молодці!!!!!!!Так тримати!!!!!!

Докладніше

«Уклін тобі, земляче, за мужність і відвагу»

День Захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Бргородиці водночас з Днем Українського Козацтва. З 2015 року є державним святом. 13.10.17р. у Вільненській школі відбулося свято «Уклін тобі, земляче, за мужність і відвагу». В цей день у кожному класі проходили виховні години, метою яких було вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, а також сприяння зміцненню патріотичного духу. Завершив цей день загальношкільний захід у якому взяли участь учні школи, які піснями, віршами,тематичними постановками привітали всіх присутніх у залі. В кінці свята відбувся перегляд презентації присвяченої Дню Захисника́ Украї́ни.

Мирного неба і смачного хліба! Зі святом Вас дорогі наші захисники!

«Любі, дорогі наші вчителі - невтомні трудівники!»

В Україні День вчителя, який офіційно називається День працівників освіти, щорічно святкується в першу неділю жовтня, згідно з Указом Президента України від 11 вересня 1994 року. 29.09.17р. в нашій школі свято розпочалося о 8.00 годині ранку. Учні вітали вчителів квітами та побажаннями. Це був день самоврядування. У школі день самоврядування завжди проходить дуже весело і цікаво. Справа в тому, що в це свято учні можуть залишити свої звичні місця за партами і спробувати себе в ролі наставників. Наприкінці дня учні привітали вчителів святковим концертом. Пісні, танці, музичні номери, приємно дивували та створювали гарний настрій у всіх присутніх. Всім педагогам були вручені грамоти з жартівливими номінаціями від дітей школи.

Велика подяка ВСІМ, хто створював це свято.

Екскурсія учнів Вільненської ЗШ І-ІІІ ступенів на виставку AGRO EXPO 2017р.

21 вересня – Міжнародний день миру

День миру в Україні встановлено Указом Президента в 2002 році і відзначається щорічно 21 вересня – в Міжнародний день миру. 21 вересня у стінах Вільненської ЗШ І-ІІІ ступенів відбулася урочиста лінійка, присвячена Міжнародному Дню Миру. Метою заходу було дати історичну довідку про цей день; формувати активну життєву позицію, виховувати розуміння того, що майбутнє світу залежить від справ і думок людини, що це день ​​відмови від насильства і припинення військових дій в усьому світі.

Спортивне свято

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято спортсменів, тренерів, ветеранів спорту та прихильників здорового способу життя. 8 вересня 2017 року у Вільненській ЗШ І-ІІІ ступенів відбулися спортивні змагання та урочистий захід з цієї нагоди. Гарний настрій та позитивний заряд отримали всі учасники спортивного заходу!

«1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято!»

1 Вересень у Вільненській ЗШ І-ІІІ ступенів почалося урочистою святковою лінійкою - святом знань, просвіти, науки. Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. У цей святковий і, по суті новітній день, кожна мати чи батько, дідусь чи бабуся привели соїх дітей до школи. І в цей чарівний час, звучали привітання усіх учнів, вчителів, батьків із традиційним святом першого дзвоника – Днем знань, святом молодості та надії і насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи.