І семестр 2018

Тиждень безпеки дорожнього руху у Вільненській школі

З 12 по 18 листопада у Вільненській ЗШ І-ІІІ ступенів пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. p З цієї нагоди у школі відбулися відповідні заходи. Класними керівниками проведено Єдиний урок з вивчення правил дорожнього руху: «Безпека на дорозі – безпека життя». Конкурс дитячих малюнків: «Пам’ятай та виконуй». Члени учнівського самоврядування розробили пам’ятки – «Небезпечні та безпечні місця переходу вулиць» та розповсюдили пам’ятки серед учнів нашого закладу. Відбулася зустріч здобувачів освіти з представниками Національної поліції на тему щодо дотриманням правил дорожнього руху та важливості носіння світлоповертальних елементів.

Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань правил дорожнього руху.

Зустріч з поліцейськими у Вільненській школі

Сьгодні 25 жовтня 2018 року у рамках правопросвітницького проекту «Я маю право» у Вільненській школі відбулася зустріч з працівниками Національної поліції. Під час зустрічі було проведено лекцію з превентивного виховання та відбулась роз’яснювально-профілактична бесіда з учнями 5 - 11класів щодо вчинення правопорушень у підлітковому середовищі. Учні школи уважно слухали розповідь правоохоронців про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності, права та обов’язки неповнолітніх.

Окрім цього ми вже готуємося до проведення Тижня безпеки дорожнього руху. Поліцейські нагадали дітям щодо дотримання правил дорожнього руху і основні правила безпечної поведінки на дорозі, розповіли про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути. Всі діти отримали у подарунок світловідбиваючий брелок - Флайтер і розповідь про важливість носіння світлоповертаючих елементів. Море радості та позитиву отримали всі від сьогоднішньої зустрічі.

Педагогічний та учнівський колектив дякує представникам Національної поліції , а особливо Оксані Білобровій за співпрацю.

Зустріч з волонтером

В такий непростий час, час неймовірного патріотичного піднесення українців і тяжкого випробування на Сході нашої України, Вільненська школа І-ІІІ ступенів не стоїть осторонь. Так , у жовтні було проведено благодійний ярмарок «Щедра осінь» з метою збору коштів на допомогу воїнам, що захищають нашу Батьківщину на сході України. Сьгодні відбулася зустріч з волонтером, дружиною Бурка В.М, Бурко Людмилою. Ми передали героям- захисникам маленьку краплинку допомоги від нашої школи.

Благодійний ярмарок

В понеділок, 22 жовтня 2018 року, у Вільненській школі було проведено благодійний ярмарок «Щедра осінь». Даний захід проводилась з метою збору коштів на допомогу воїнам, що захищають нашу Батьківщину на сході України.

Учні 1-11 класів разом з батьками представили на заході власну випічку, солодощі, вироби з природнього матеріалу тощо.

Загалом ярмарок тривав весело, яскраво, неймовірно дружно та надзвичайно смачно. Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи закладу вдячні за допомогу в проведенні ярмарку батькам, дідусям і бабусям школярів.

Спортивний захід до Дня українського козацтва та Дня захисника України.

З нагоди Дня українського козацтва та Дня захисника України в Вільненській ЗШ І-ІІІ ступенів було проведено ряд заходів. Класні керівники підготували та провели виховні години. В кожному класі дівчатка привітали хлопців, наших майбутніх захисників. Також, щоб кожен учень нашої школи міг гордитися подвигом односельців, які брали та беруть участь в АТО на сході держави, у школі створено стенд - «Герої-земляки».У спортивній залі школи відбулося спортивне свято - «Козацька сила». Захід пройшов жваво і весело, змагалися дві команд : «Січові стрільці» та «Нащадки козаків». Кожен член команди змагався з своїми суперниками на спритність, швидкість та рівновагу. Наприкінці заходу команди були нагороджені грамотами. Проведення таких заходів допомагає формувати та розвивати повагу, розуміння та любов до традицій українського народу; розвивати рухливість, витривалість, координацію рухів, швидкість реакції з використанням елементів спортивних ігор закріплення знань про козацтво.

День працівників освіти у Вільненській школі

В першу неділю жовтня Україна відзначає чудове свято, яке по праву можна вважати всенародним – День працівників освіти. 05 жовтня 2018року в Вільненській школі день розпочавсь з привітання вчителів. Стало доброю традицією в школі проводити день учнівського самоврядування. Учні впевнені, що такі дні самоврядування їм дуже потрібні. Адже в такий спосіб вони вчаться відповідальності, вмінню приймати правильні рішення, відстоювати свою думку та розвивати навички громадськості. Приємною нотою в цей день також став святковий концерт. Одні співали, інші танцювали, показували смішні сценки, робили пародії, розповідали вірші для вчителів. Також учні нагородили кожного вчителя «орденом» за їх працю. Атмосфера цього дня для всіх працівників школи була насправді теплою та дружньою. Бажаємо всім вчителям наснаги, терпіння, нових успіхів в роботі та побільше талановитих учнів.

Шкільна газета

Вихованці гуртка «Дебати», при Вільненській ЗШ І-ІІІ ступенів, на початку жовтня випустили газету під назвою «Шкільна парта.@». Наша газета виходить раз на місяць. На її сторінках висвітлюватимуться події шкільного життя, результати найрізноманітніших опитувань, акцій, конкурсів та досліджень. Ця газета для вас, хлопчики та дівчатка, для вас, шановні наші батьки, для вас, друзі нашої школи. Адже шкільна газета може стати початком кар'єри майбутніх журналістів, письменників, поетів.

Сторінками нашої історії

Війна пройшла через життя кожної української родини і є вагомою частиною історичної пам’яті українського суспільства.28 вересня 2018 року у Вільненській ЗШ І-ІІІ ступенів учні старшої школи переглянули відеоролик та прослухали виступ вчителя історії присвячений 75-й річниці визволення області від нацистських загарбників. Почуття поваги та глибокої вдячності викликали згадані події.

Права свої я гарно знаю і вміло їх я захищаю

25 вересня 2018 року в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» з вихованцями Вільненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведений просвітницько-правовий тренінг «Які я маю права». Метою було сприяти формуванню правового світогляду та правової культури дітей, ознайомитися з основними положеннями Конвенції ООН «Про права дитини», виховувати в учнів правову свідомість, інтерес до правових знань.

Міжнародний день миру в Вільненській школі!

21 вересня – Міжнародний день миру. Сьогодні кожний громадянин України виборює мир та спокій для нашої рідної землі. І це в особливий спосіб роблять діти в навчальних закладах, виборюючи мир – творчістю! Адже, творчість – це єдина зброя, яка в них є. В нашій школі пройшла акція “Голуб миру”. Учні мали змогу виготовити голубів та написати на них побажання миру, добра та щастя.

«Чорні сторінки історії»

У рамках проведення міжнародної акції, у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні, «Запалімо свічку пам’яті» у Вільненській ЗШ І-ІІІ ступенів організовано та проведено тематичні уроки пам’яті, бесіди, відео-уроків з нагоди вшанування пам’яті жертв Голодомору за темами: «Були колись страшні часи» (1-4 класи), «Кривава ціна українського хліба ХХ століття» (5-8 клас), «І запалали свічки пам’яті та скорботи» (9-11 клас). 18 вересня учні початкової та середньої школи взяли участь у загальнонаціональній хвилині мовчання та Всеукраїнській акції «Запалімо свічку пам’яті»


СПОРТИВНЕ СВЯТО

Традиційно у другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і споту. 07 вересня 2018 року у Вільненській ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся урочистий захід з цієї нагоди. Для учнів 2-4 класів організовано спортивне свято: «Клич друзів – граймо разом!» та змагання з футболу для учнів 6-8,9-10 класів. Гарний настрій та позитивний заряд отримали всі учасники спортивного заходу!

Свято Першого дзвоника у Вільненській школі.

Перше вересня - завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником.

День знань цього року у Вільненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пройшов організовано та злагоджено . Розпочалося свято на подвір’ї школи, де всі присутні утворили велике та міцне Коло Дружби. В цьому колі поділилися радісними переживаннями та побажаннями учні, гості та батьки, а також зустріли, та привітали наших першокласників. Продовжилося свято у класних кімнатах, де учні разом з батьками виготовляли квітку мрій, побажань та сподівань. Завдяки спільній роботі утворився віночок - оберіг , який ми розмістили на ганку нашої школи. Закінчилося свято спільною фотосесією. Радісна, піднесена атмосфера панувала на подвір’ї Вільненської загальноосвітньої школи. Свято першого дзвоника об’єднало педагогів, батьків, учнів, гостей у дружню шкільну родину.