Л И С Т О П А Д

Участь у конкурсі "Червона калина"! 

Що ви знаєте про домашнє насильство?!

Шкільні офіцери поліції відвідали наш навчальний заклад, що обговорити з учнями не мало важливих питань: поняття домашнього насильства; його види та етапи; яким має бути алгоритм дій, якщо ви стали його жертвою чи свідком.

Домашнє насильство – це фізичне, психологічне, сексуальне чи економічне приниження, залякування, утиски з метою здійснення контролю однієї людини над іншою.

Учні задавали велику кількість питань, які їх турбували, але й також розповідали й власні історії.

Не забувайте, що в силах кожного зробити найелементарніше для подолання домашнього насильства – зателефонувати на лінію «102» у випадку, якщо ви стали жертвою чи свідком таких дій. Й пам'ятайте, що патрульна поліція завжди прийде на допомогу

Куди звертатись, якщо ви постраждали від насильства?

- Національна поліція України: 102

- Урядова гаряча лінія: 15-47

- Безоплатна правова допомога: 0-800-213-103

- Чат-бот МВС https://t.me/police_helpbot діє в месенджері Telegram.

Про це не можна мовчати! Це не можна ігнорувати!

#mykolaivpolice #патрульнаполіція #ПорядокЦеТи #policeukraine #patrolpolice #служититазахищати #mkpolice #ДійПротиНасильства

В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства", в 6-А класі пройшов захід "Протидія домашньому насильству". Де діти ознайомилися з видами домашнього насильства, як діяти в таких ситуаціях та куди звернутися по допомогу. Не мовчи, а #ДійПротиНасильства.

#ДійПротиНасильства

Недарма початок щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» припадає на 25 листопада, Міжнародний день ліквідації насильства проти жінок, і символічно триває вона до 10 грудня, Дня прав людини. В нашому закладі проводили в цей день заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до цієї проблеми а саме: флешмоб «Біла стрічка – символ проти всіх форм насильства над жінками», переглянули відео, обговорили приклади із життя, спробували знайти вихід. Учасники освітнього процесу закликають запобігати та протидіяти насильству. Адже перший та найважчий крок для постраждалих — звернутися за допомогою. Але лише це найдієвіший спосіб вирішити проблему. В Україні функціонує урядова гаряча лінія, яка надає психологічні консультації та підтримку постраждалим. Її номер — 1547. Чат-бот МВС https://t.me/police_helpbot діє в месенджері Telegram та акумулює всю необхідну інформацію про домашнє насильство. Якщо ж ви потребуєте оперативного реагування на випадок нсильства — телефонуйте 102. Лише один виклик може змінити життя й дати чітко зрозуміти як діяти далі. Не мовчи, а #ДійПротиНасильства.

За даними світового огляду, діти в період карантину стали проводити більше часу в Інтернеті, у зв’язку з чим підвищилася кількість випадків булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в Інтернеті збільшилася вдвічі.

З метою реагування на подібні випадки, Урядом створено цілодобову безкоштовну державну консультаційну лінію за номером 1545 (далі обрати 3) щодо безпеки дітей в Інтернеті, на яку можуть звернутися діти, батьки та спеціалісти, що працюють з дітьми.

За детальною інформацією звертатися за покликанням: https://www.kmu.gov.ua/uryadova-garyacha-liniya-1545

Всесвітній день дитини 

20 листопада 2020 р. відзначається Всесвітній день дитини. У цей день прийнято перший в історії документ, який об`єднав всі цивілізовані країни світу - Конвенція про права дитини. З метою ознайомлення учнів з їхніми правами та обов`язками,  вмінням захищати себе при порушенні прав дитини, розвивати культуру, виховувати дисциплінованість й з нагоди відзначення в країні Всесвітнього дня дитини, учнівським самоврядуванням було проведено просвітницько-профілактичний захід "Великі права маленької дитини". Дітей ознайомили з ключовими правами дитини з Конвенції ООН (статті 14 та 29).

День Гідності та Свободи 

В Миколаївській ЗОШ №40 відбулися  заходи до відзначення Дня Гідності та Свободи, метою проведення яких було утвердження ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму і мужності громадян країни, прищеплення любові до Батьківщини, збереження та донесення до сучасного покоління інформації про доленосні події в Україні. 

Згідно Положення про вибори Президента учнівського самоврядування "Громадянин" у 2020/2021 навчальному році з 12 по 15 листопада 2020 року проходитиме передвиборча агітація кандидатів на посаду Президента учнівського самоврядування "Громадянин".

Агітація відбуватиметься у Facebook і визначатиметься за кількістю лайків (голосів).