Загальношкільні батьківські збори

Дата публікації: 16 лютого 2018 року

16 лютого 2018 року у закладі відбулися загальношкільні батьківські збори з 10 класами.

На зборах виступали:

- представники Костопільського будівельно – технологічного технікуму Національного університету водного господарства та природокористування з відеопрезентацією закладу та розширеною інформацією про вступ до закладу. Кожен з присутніх батьків отримав візитку про технікум з контактними номерами, про перелік документів щодо вступу та про види професій, які можна отримати після навчання у даному закладі.- заступник з навчальної роботи Українець Є.І. з питанням навчання учнів та переліком документів, які будуть отримані випускниками після закінчення школи також обговорили інформацію про вступ до інших закладів для отримання різних видів професій.

- соціальний педагог з темою «Профорієнтація»;

- практичний психолог з відеопрезентацією «Зберегти в собі душу дитини, а себе – в душах дітей. Дитячі прохання до батьків».

Підсумком проведення загальношкільних зборів були класні збори, де більш детально обговорювалися проблеми та досягнення учнів даних класів.

Співпраця з Костопільським районним центром зайнятості 2017-2018н.р.

Дата публікації: 07 грудня 2017 року


Вибір професії – надзвичайно складний процес. Щоб зробити його вдало, необхідно попередньо якомога більше дізнатися про професію, яку маєте намір обрати. Ви повинні переконатися, що саме цей фах відповідає вашим здібностям, навичкам, знанням.

05 грудня психологічна служба закладу спільно з начальником відділу активної підтримки безробітних С.В. Лопушанською провели профорієнтаційний урок для учнів 9-10 класів на тему : «Реалізація права на якісну професійну освіту».


Міжнародний день боротьби з ВІЛ/СНІД

Дата публікації: 04 грудня 2017 року

У період з 01 по 04 грудня у закладі психологічною службою було проведено ряд занять з елементами тренінгу «Захисти себе від ВІЛ». Мета - підвищення рівня обізнаності та захищеності учнівської молоді від ВІЛ-інфікування, а також формування толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ.

01 грудня була проведена рольова гра з учнями 8х класів «Крок за кроком», яка сприяє набуттю учнями певного комплексу знань та формуванню у них навичок відповідальної поведінки щодо власного здоров’я, прийняття виважених рішень.

04 грудня учні 9-10 класів мали змогу проаналізувати взаємозв’язки між безвідповідальним ставленням людини до власного здоров’я та ризикованою поведінкою, зокрема розглянути проблему ВІЛ/СНІДу та шляхи запобігання інфікуванню.


Дата публікації: 07 листопада 2017 року

Тиждень психологічної служби

Тиждень психологічної служби, що був проведений з 23 по 27 жовтня, зайняв своє місце серед інших предметних тижнів, оскільки з роботою психологічної служби пов’язаний увесь освітній процес.

Мета тижня - реалізація психологічного та соціального супроводу, розширення і поглиблення знань учнів з психології, сприяння пробудженню та збагаченню знань про внутрішній світ власної особистості та особистості інших людей, прагнення до самопізнання, розкриття творчого потенціалу школярів, створення позитивного емоційного настрою.

Під час тижня проводилися заходи, що охоплювали різні види діяльності: конкурси, ігри, тренінгові заняття, лекції, презентації, анкетування, виставки малюнків та плакатів. До участі були залучені всі учасники освітнього процесу.

Понеділок

Відкриття тижня, оформлення стенду психологічної служби. Проведення експрес-тестування "Геометрична фігура" . Вправа "Квітка мого настрою". Гра "Слідопит"Вівторок

Заняття з елементами тренінгу "Чистота-друг дитини"

Середа

Конкурс-акція "Щастя-це..."

Заняття з елементами тренінгу із залученням спеціаліста Костопільського РЦСССДМ Дичко О. Д. "Здорові діти-здорова нація. ІПСШ"

Четвер

Підсумком завершення тижня було нагородження цінними призами найактивніших учасників групових робіт на конкурс-акцію "Щастя - це..."

Серед молодших класів призові місця зайняли учні 4-А класу, 2-А класу та 4-Б класу.

Серед старшокласників призерами стали учні 9-Б класу, 10-А класу, 8-А та 9-А класів.

За індивідуальні малюнки призери учні 9-А класу: Зінчук Б., Супрунець В. та учні 2-А класу Юсенко Д., Семенюк С.

Переможцем гри «Слідопити» став Мартинюк Дмитро, 6-Акл.

П’ятниця

Заняття з елементами тренінгу з використанням аромомасел для педагогів "Дорога до себе"

Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Дата публікації 18 жовтня 2017 року

18 жовтня у рамках відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми з метою підвищення рівня проінформованості учнів з даного питання у школі відбувся відеолекторій «Протидія торгівлі людьми». Старшокласники мали змогу проаналізувати причини, форми та етапи торгівлі людьми, обговорити міфи та стереотипи, висловити власні думки про дану проблему.


Вибір професії

Дата публікації 25 квітня 2017 року

25 квітня 2017 року у приміщенні Костопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася зустріч випускників закладу та працівників Центру. Директор Костопільського РЦСССДМ Катерина Олексіївна Фесюк розповіла учням про специфіку роботи Центру та озвучила перелік соціальних послуг, які надаються. Провідний спеціаліст Кравчук Тетяна Анатоліївна у своєму виступі звернула увагу учнів на аспекти вибору майбутньої професії, надала інформацію про заклади профосвіти області та України.

Спільно з фахівцем із соціальної роботи Мариною Анатоліївною Глущук учні розглянули типові помилки у виборі професії, пройшли експрес діагностику своїх нахилів та здібностей і зіграли гру «У світі професій». Разом із начальником відділу активної підтримки безробітних Костопільського районного центру зайнятості Світланою Василівною Лопушанською учні підсумували основи майбутнього вибору професії.

Тиждень здоров’я та духовних цінностей

Дата публікації 07 квітня 2017 року

У період з 03 по 07 квітня 2017 року у закладі пройшов тематичний тиждень здоров’я та духовних цінностей, приурочений Всесвітньому дню здоров’я. З метою збереження фізичного та психічного здоров’я учасників навчально-виховного процесу, актуалізації уваги учнів на духовних цінностях в житті людини, а також попередження соціальнонебезпечних тенденцій, пов’язаних з темою суїцидальноспрямованих груп у соціальних мережах, психологічною службою закладу було проведено ряд заходів.

03 квітня соціальним педагогом В.Ф. Компанець та практичним психологом І.В. Денисюк було проведене заняття з елементами тренінгу для учнів початкових класів «Мандрівка до країни Чистоти», на якому діти мали змогу в ігровій формі пригадати основні правила особистої гігієни та самообслуговування.

Упродовж тижня учні 5-10 класів відвідали тренінгові заняття з тем: «Цінуй життя» та «Твої життєві цінності», де було розглянуто мотиваційні відеоролики та проведено низку рольових ігор щодо розвитку саме духовної сфери життя учнів.

05 квітня у заклад з виставою «Театр життя» завітали учні Костопільської ЗОШ №2. У театралізованому дійстві висвітлювались типові для підліткового віку соціальні небезпеки та шляхи їх уникнення.

Окрім цього упродовж тижня усі охочі могли взяти участь у вікторині «Що я знаю про власне здоров’я», відповівши на 11 запитань. Переможцем став учень 6-А класу Токарчук Дмитро, друге місце розділили учениці 10-А класу Вітошко Марія та Павловська Анна, третє місце зайняли учні 10-А класу Макарчук Богдан, Овдійчук Денис та Воробей Владислав. Учасників нагороджено призами.

Підсумком тижня стала презентація колажів «Духовні цінності людини», до створення яких активно долучалися як учні так і педагоги школи.

Співпраця із Костопільським районним центром зайнятості

Дата публікації 26 січня 2017 року

Завдяки тісній співпраці закладу із Костопільським районним центром зайнятості 26 січня 2017 року відбулася профорієнтаційна консультація для старшокласників «Обираємо майбутню професію».

У заклад завітала начальник відділу активної підтримки безробітних Лопушанська Світлана Василівна. З учнями 10-х класів була проведена бесіда щодо відповідності між станом здоров’я та обраним фахом, про актуальні професії на ринку праці України. Вихованцям була надана інформація про заклади профосвіти району та області і про можливості професійного навчання для дітей-інвалідів.

Співпраця із Костопільською ЗОШ №2

Дата публікації 17 травня 2016року

Здоровий спосіб життя – це сукупність форм життєдіяльності людини, яка забезпечує її здоров’я та успішний життєвий шлях.

Питання того, як зробити своє життя здоровим і щасливим, тобто повноцінним і благополучним, належить до категорії вічних, і кожна людина шукає на нього власні відповіді, хоча протягом усієї історії людства кращі уми постійно опікувалися цим.

Реалії життя переконливо засвідчують необхідність впровадження якісних сучасних практичних підходів до проблем зміцнення здоров’я молоді та профілактики шкідливих звичок.

Традиційно передача життєвого досвіду здійснювалась або завдяки розповідям, повчанням, художній творчості, або під час проведення практичних занять. Завдяки сучасним засобам психодрами, рольовим, ситуативним та діловим іграм з’явилася можливість відтворювати ті чи інші життєві ситуації, опрацьовувати схеми їх вирішення з урахуванням індивідуальних особливостей учасників, що, у свою чергу, створило можливості для розробки нової ефективної форми як набуття, так і передачі особистого життєвого досвіду – методики опрацювання життєвих ситуацій.

Так, 17 травня, відбулася зустріч з учнями заг.школи №2 з метою зміцнення здоров’я молоді та профілактики шкідливих звичок зі своїм проектом «Театр життя», керівником якого є вчитель основи здоров’я та природознавства у школі №2 Луцовят Фелоніла Василівна. Ядром програми – є життєві ситуації, які програють самі учні старших класів через рольові ігри, де звертають увагу своїх однолітків на причини та наслідки, що приводять підлітків до асоціальної поведінки та провокують шкідливі звички.

Головне завдання, яке ставили організатори зустрічі – створити атмосферу довіри та емоційного комфорту, допомогти через однолітків розвинути впевненість у собі, зуміти прийняти правильні самостійні рішення, оволодіти навичками говорити «Ні», відродити морально-етичні цінності, формувати здоровий спосіб життя та відповідальне ставлення до себе та до інших.

Дякуємо за підтримку та співпрацю!

Співпраця з Костопільським районним центром зайнятості

Дата публікації 14 березня 2016 року

У рамках профорієнтаційної діяльності закладу 14.03.2016 року учні випускних класів відвідали Костопільський районний центр зайнятості.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Лопушанська Світлана Василівна провела з дітьми бесіду на тему: "Вибір майбутньої професії. Як не помилитись."

Також учні пройшли комп’ютеризовану діагностику своїх здібностей і нахилів до певних типів професій.

Тиждень дружби "Повір у себе і в тебе повірять інші"

Дата публікації 15 травня 2015 року

Без дружби ніяке спілкування між людьми не має цінності.

Сократ

У школі з 12 по 15 травня відбувся Тиждень дружби «Повір у себе і в тебе повірять інші», де приймали участь як і вихованці закладу, так і педагоги.

Метою Тижня дружби було формування доброзичливих відносин, розвиток впевненості в собі, відчуття власної гідності, вміння знаходити друзів, формування навичок соціально-активної поведінки школярів. Протягом тижня у школі відбулися різноманітні заходи для учнів 1-10 класів, які підготувала творча група закладу. Учні з великим задоволенням брали участь у виставці творчих робіт, у презентації свого малюнку на асфальті «Ми за дружбу та мир», у заняттях з елементами тренінгу: «Вміння дружити-означає добре жити» та створенні власних колажів «Мої мрії та я і моє майбутнє».

Також був проведений відкритий урок із світової літератури у 6 класі під назвою «Маленький принц», присвячений 115-річчю Антуана де Сент-Екзюпері: поетизація краси, чистих людських відносин.

Відбулися «Веселі старти» між учнями старших класів та педагогами, де перемогла дружба!

За активну участь учні молодших класів були нагороджені цукерками, а 6 клас – поїздкою до Березнівського державного дендрологічного парку

Тиждень права

Дата публікації 12 грудня 2014 року

Право – це все те, що істинно і справедливо

Віктор Гюго.

Згідно листа Міністерства освіти і науки України від 29.09.2014 №19-499 «Про виконання Плану заходів з проведення у 2014 році Всеукраїнського тижня права» у школі з 08.12 по 12.12.2014 відбувся Тиждень права.

Метою Тижня права було збагатити знання, уміння та навички учнів із питань морально-естетичного спрямування; сприяти формуванню правової свідомості особистості; удосконалювати уміння логічно мислити; виховувати доброзичливість, людяність, тактовність та відповідальність.

Під час Тижня правової освіти у школі відбулися різноманітні заходи для учнів 1-10 класів, які підготувала психологічна служба закладу спільно з вчителями права та історії. Учні з великим задоволенням брали участь у соціологічних опитуваннях, у заняттях з елементами тренінгу, було проведено Всеукраїнський урок «Права людини», брейн-ринг, показано відеолекторій «Чи добре знаєш ти свої права».

До співпраці були залучені спеціалісти служби у справах дітей Костопільської РДА та представник кримінальної міліції у справах неповнолітніх.

Здоровий спосіб життя – це сукупність форм життєдіяльності людини, яка забезпечує її здоров’я та успішний життєвий шлях.

Питання того, як зробити своє життя здоровим і щасливим, тобто повноцінним і благополучним, належить до категорії вічних, і кожна людина шукає на нього власні відповіді, хоча протягом усієї історії людства кращі уми постійно опікувалися цим.

Реалії життя переконливо засвідчують необхідність впровадження якісних сучасних практичних підходів до проблем зміцнення здоров’я молоді та профілактики шкідливих звичок.

Традиційно передача життєвого досвіду здійснювалась або завдяки розповідям, повчанням, художній творчості, або під час проведення практичних занять. Завдяки сучасним засобам психодрами, рольовим, ситуативним та діловим іграм з’явилася можливість відтворювати ті чи інші життєві ситуації, опрацьовувати схеми їх вирішення з урахуванням індивідуальних особливостей учасників, що, у свою чергу, створило можливості для розробки нової ефективної форми як набуття, так і передачі особистого життєвого досвіду – методики опрацювання життєвих ситуацій.

Так, 17 травня, відбулася зустріч з учнями заг.школи №2 з метою зміцнення здоров’я молоді та профілактики шкідливих звичок зі своїм проектом «Театр життя», керівником якого є вчитель основи здоров’я та природознавства у школі №2 Луцовят Фелоніла Василівна. Ядром програми – є життєві ситуації, які програють самі учні старших класів через рольові ігри, де звертають увагу своїх однолітків на причини та наслідки, що приводять підлітків до асоціальної поведінки та провокують шкідливі звички.

Головне завдання, яке ставили організатори зустрічі – створити атмосферу довіри та емоційного комфорту, допомогти через однолітків розвинути впевненість у собі, зуміти прийняти правильні самостійні рішення, оволодіти навичками говорити «Ні», відродити морально-етичні цінності, формувати здоровий спосіб життя та відповідальне ставлення до себе та до інших.

Дякуємо за підтримку та співпрацю!