Aktualności

FESTIWAL MUZYCZNY Crescendo

12 kwietnia 2019

Zapraszamy na magiczną podróż do tajemniczego ogródu wypełnionego harmoniczną kakofonią dźwięków. Podróż którą oferujemy zabierze Was w zakamarki popu, by przez wszelkie odmiany rocka móc dotrzeć i do ciężkich metalowych brzmień. A to wszystko w 5 godziny, podczas których zespoły i soliści okażą Wam swoją pasję i oddanie do tej gałęzi sztuki jaką jest muzyka.

Zainteresowani? ...

MICKIEWICZ COLLECTION 2019

Zapraszamy do zakupu T-shirtów z logiem szkoły (35 PLN). Zamówienia wraz z wpłatą przyjmują skarbnicy klasowi do 27 marca 2019r.

ORLA STRAŻ

4 - 15 marca 2019 | zbiórka pieniędzy

Samorząd Uczniowski IV LO postanowił wesprzeć fundację w jej działaniach organizując zbiórkę pieniędzy z której środki zostaną przekazane na fundację Orla Straż. Planowany termin zbiórki: 4 - 15.03.2019

Orla Straż jest fundacją wspierającą ofiary terroryzmu na Bliskim Wschodzie ... dalej

Office 365

Word | Excel | PowerPoint | Outlook | OneNote

Każdy uczeń Naszego liceum otrzymuje do użytku bezpłatnie pakiet office 365 który może być wykorzystywany na urządzeniach mobilnych jaki i w wersji online.

Usługi wchodzące w skład pakietu: Exchange, OneDrive (1TB dla użytkownika), SharePoint, Skype dla firm, Teams, Sway, Forms, Stream, Flow, PowerApps, School Data Sync

JĘZYK MIGOWY

15 luty | 18 luty | 25 luty 2019

W naszej szkole odbędą się warsztaty języka migowego trwające 90 minut. Liczba miejsc jest ograniczona, chętne osoby prosimy o zapisy u Samorządów Klasowych jak najszybciej!

Zajęcia będą prowadzone przez nauczycielkę z OSWG.

WALENTYNKI

14 luty 2019

Zapraszamy do wrzucania wyznań miłosnych, przyjacielskich i wszystkich innych do szkolnej Poczty Walentynkowej.

KOŁO EKSPERTÓW

Chcesz pomagać innym w nauce? Zgłoś się do KOŁA EKSPERTÓW, które wspiera uczniów w nauce i ma charakter pomocy koleżeńskiej.WIGILIA W MICKU

21 grudnia 2018

uż 21 grudnia w naszej szkole odbędą się wigilie klasowe, a na stołach oprócz mandarynek pierniczków i pierogów znajdzie się też zastawa stołowa. Co jeśli zamiast plastikowych kubeczków, widelczyków i talerzyków, każdy z Was weźmie z domu to czego będzie potrzebować?

Otóż biegniemy z wyjaśnieniami. Wam (mamy nadzieję) taki czyn nie odwróci życia do góry nogami bo, co prawda na skalę klasy niewiele to zmieni naszej planecie, to na skalę szkoły, sprawa plastików i nie plastików przedstawia się już inaczej.

RADIOWĘZEŁ

W dniu 18.12.2018 został wprowadzony zautomatyzowany system radiowęzła. Do zalet tego systemu należ m.in.:

  • bezobsługowa praca
  • możliwość kontrolowania odtwarzanych treści z urządzeń mobilnych
  • filtrowanie treści

PŁATNOŚĆ KARTĄ

Od jakiegoś czasu w sklepiku szkolnym możliwe są płatności kartą, Mickiewicz wkracza w XXI wiek pełną parą.

Zapraszamy do korzystania!

MIKOŁAJKI

6 grudnia 2018

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnym dniu kostiumowym. Tym razem przebieramy się w świątecznym klimacie. Czapki świętego Mikołaja, babciowe swetry oraz grube skarpety to to, na co liczymy!

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

21 listopada 2018

W środę 21 listopada odbędzie się u nas w szkole Dzień Życzliwość. W tym dniu chcielibyśmy zwrócić uwagę wszystkich Mickiewiczaków na fakt, że otaczają nas ludzie, którzy, tak jak my, mają swoje uczucia, problemy i potrzeby. Czas umilą nam klasy I i II które w pawilonie A i w pawilonie B rozstawią stoiska gdzie za podejście do quizów i zagadek będziemy mogli skosztować przygotowanych przez nie smakołyków. Więc przynieście ze sobą uśmiechy, i pamiętajcie by na przerwach od 8 do 12:50 zajrzeć do pawilonów A i B, gdzie będziecie mogli uszczknąć sobie trochę życzliwości 😜!

WARSZTATY Z KRÓLIKAMI

14 listopada 2018

W naszej szkole odbędzie się wystawa poświęcona królikom i wszystkiemu co się z nimi wiąże. W planach wyborne jedzonko, gry i zbiórka pieniędzy na fundacje. Oprócz tego od 7 do 19.11 na godzinach wychowawczych do każdej z klas dotrze uczennica klasy 3h z prezentacją na ten temat, a jeśli wszyscy Wasi koledzy i koleżanki z ławki wyrażą zgodę to pojawi się wraz ze swoim kroliczkiem

100 LAT NIEPODLEGŁEJ POLSKI

Z okazji obchodów 100-lecia niepodległości, które odbędą się 9.11.2018 , w radiowęźle będą puszczane utwory patriotyczne. Wszelkie sugestie prosimy wrzucać do pudełka na parapecie między pawilonem B i C lub zgłaszać online

BLUZY MICKIEWICZA

Bluzy damskie:

  • z kapturem (73 zł, 80% bawełna 20% poliester, 240 g/m2)
  • bez kaptura (50 zł, 80% bawełna 20% poliester, 240 g/m2)

Bluzy męskie:

  • z kapturem (73 zł, 70% bawełna 30% poliester, 280 g/m2)
  • bez kaptura (63 zł, 70% bawełna 30% poliester, 280 g/m2)

*Zamówienie 26.10.2018 (piątek). Skarbnicy przynoszą do Samorządu listy wraz z opłatą.

DZIEŃ DRESA

26 października 2018

Aby tradycji stało się zadość, zapraszamy na wyczekiwany Dzień Dresa. Mile widziane szelesty, łańcuchy i wszystko co przyjdzie Wam do głowy. Plastikowe pistolety nie wchodzą w gre :)))))

Liczymy na Was i Waszą kreatywność

P.S. W planach wybór najlepszego dresa i dresiary.

*Projekt realizowany w ramach projektu Przebrany Niepytany.Regulamin dostępny w zakładce dokumenty.