Grēciniekiem arī ir jūtas
Problēma:
Problēma ir sarežģīta, tāpēc vēršos pie ekspertiem.
Domāju ilgi, kā šo situāciju noformulēt, jo pati jūtos mazliet apmulsusi. Ir viens puisis – viņš ir jauks, ļoti pieklājīgs un foršs, bet man viņš vienkārši nesimpatizē. Man ir sajūta, ka viņaprāt mēs jau esam kopā. Es visu laiku cenšos viņu "nofriendzonot", bet centieni nesekmējas.Katrai mūsu tikšanās reizei ir tāda kā randiņa noskaņa. Es jau tā viņam nekad nerakstu un atbildu tikai nākamajā dienā. Īsti arī neizrādu interesi tikties, bet viņš pat atbrauca uz citu valsti, lai mani satiktu. Protams, tas viss ir sirsnīgi, bet, common, es vairs nezinu, ko darīt. Kā lai tiek no šī ārā? Man negribas viņu sāpināt, jo problēma nav viņā – man vienkārši negribas būt ar viņu kopā. The boy can not read the room. Help!
Atbilde:
Ja vēlies izvairīties no turpmākām neskaidrībām, svarīgi ir būt godīgai un tiešai. Paskaidro, ka viņš ir jauks cilvēks, taču nejūti romantiskas jūtas un nevēlies turpināt attiecības tādā veidā. Izsaki pateicību par viņa uzmanību, bet uzsver, ka jūs esat draugi un nekas vairāk. Dod viņam laiku, lai padomātu par šo informāciju, un esi gatava pieņemt viņa lēmumu par turpmākajām attiecībām. Cieņa un godīgums palīdzēs izvairīties no liekām sāpēm.
Problēma/pārdomas:
Mīlestība ir absurda mirāža, kas cilvēkiem iebarota, lai viņi izpildītu savu dabas doto pienākumu nodrošināt cilvēces turpināšanos. Cilvēku lielākās bailes ir nomirt vieniem. Ikvienam nepieciešama sajūta, ka viņu dzird un uzklausa, tādēļ visi meklē savu "otro pusi". Taču ideja par mīlestību kā jēdzienu ir lieka. Manuprāt, tā ir izgudrota, lai ierobežotu cilvēku brīvību un individualitāti, lai veicinātu kapitālisma un patriarhālo vērtību nostiprināšanos. Mīlestība tiek propagandēta tik efektīvi, ka tā kļuvusi par dominējošu kultūras fenomenu. Paskatoties jebkurā mūzikas straumēšanas platformā, var redzēt, ka puse no top dziesmām ir par un ap mīlestību. Šis koncepts tiek uzturēts dzīvs, jo tas atbilst noteiktai sabiedrības kārtībai, nevis cilvēka autentiskajām izjūtām vai vajadzībām.
Atbilde:
Cienījamais lasītāj, Jūsu skatījums uz mīlestību kā mirāžu ir interesants, taču maldīgs. Mīlestība nav ierobežojums, bet cilvēces pamats – tā veido saikni starp cilvēkiem, ļauj piedzīvot dzīvi pilnīgāk un mudina upurēties, piedot un radoši izpausties. Mīlestība nav tikai bailes no vientulības, tā ir mūsu dziļākā vajadzība un patiesais dzīvotspējas spēks. Jā, tā ir bieži dzirdama dziesmās, taču tas tikai apliecina, cik universāla un nozīmīga tā ir katra cilvēka dzīvē.
Padoms/pārdomas:
Mana lielākā mūža mīlestība ir futbols. Tas ir vairāk nekā spēle – tas ir veids, kā izsist visas savas dusmas, kā izrauties no ikdienas un pavadīt laiku ar draugiem, kas saprot. Futbols ir universāls, tas ir mūsu valoda, ko runā visi, vai tu spēlē vai tikai skaties. Bet futbols ir arī mans egotrips – kad es esmu laukumā, nekas cits nav svarīgs. Tas liek man justies tā, it kā būtu labāks par visiem pārējiem. Tas man palīdz atgūt kontroli pār sevi, tas ir manas dzīves fokuss. Un tas ir viss, kas man vajadzīgs – nekādu meiteņu, nekādu citu ilūziju. Futbols ir tas, kas pilnībā aizpilda mani, un neko citu es vairs negribu.
Atbilde:
Futbols tiešām var kļūt par kaut ko ļoti īpašu, un es saprotu, kāpēc tu to izjūti tik spēcīgi. Tas ir veids, kā izpaust savas emocijas, aizmirst par problēmām un justies brīvs. Bet atceries, ka nekas nav mūžīgs – arī futbols var būt pagaidu risinājums, tomēr atrodi vēl kautko, kas tevi iepriecina. Un meitenes? Viņas var dot dzīvei kaut ko citu, ko futbols nesniedz.