השכרת אוטוקראוון

אוטוקרוואן - אם יש משהו שאנו מבינים בו הוא השכרת קרוואנים. אני מציעים מגוון קרוואנים להשכרה בארץ ובעולם. מלאו את טופס הפנייה אלינו ותקבלו מהר מאוד הצעת מחיר מנצחת. הדרך שלכם לטיול הקרוואנים הבא שלכם מעולם לא הייתה קצרה יותר. אנחנו מחכים לשמוע מכם.

אוטוקרוואן מציע שירותי השכרת קרוואנים בארץ ובעולם.

החברה שלנו הוקמה מתוך רצון להגיש אל התייר החובב את טיולי הקרוואנים ואת הקרוואנים הטובים ביותר שיש בשביל הטיול שלו, במחיר הטוב ביותר שניתן להציע.

.אנו מספקים שירותים של התאמה בין לקוחות המעוניינים להשכיר קרוואן לטיול בארץ ובעולם אנו מומחים בקרוואנים ובטיולי קרוואנים ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים הטובות ביותר בכל מה שקשור להשכרת קרוואנים. כאשר מתכננים את החופשה המשפחתית הבאה שלכם (רק שהפעם היא בטיול קרוואנים מהנה) ישנם הרבה דברים שחשוב לדעת לפני. אנו נשמח לעזור לכם בתכנון הטיול, גם בבחירת דגם הקרוואן עצמו וגם בתכנון הטיול.

מלץ להתקשר לחברה להשכרת קרוואנים מוקדם ככל האפשר (במיוחד בחודשי הקיץ ו בחגים בהם הביקוש גבוה במיוחד) ולשריין מראש את שכירת הקרוואן. אנו לא רוצים שתחוו עוגמת נפש עקב תפוסה מלאה של קרוואנים ולא תמצאו קרוואן פנוי המתאים לכם.

מה כדאי לדעת ששוכרים קרוואן משפחתי

ששוכרים קרוואן המתאים למשפחה חשוב לשים לב כי מקבלים מספיק ציוד המתאים לכל בני המשפחה, בין היתר חשוב לבדוק;

  • שיש מספיק מקומות לשינה - מספר מיטות או מזרונים המתאים לכל בני המשפחה
  • שיש מספיק מצעים נקיים (סט אחד לכל מיטה)
  • שהמטבח מכיל מספיק כלי אוכל, לכל בני המשפחה
  • שהמזגן והטלויזיה עובדים
  • שירותים\מקלחת תקינים


השכרת קרוואן לטיול משפחתי

השכרת קרוואן לטיול משפחתי המיועד למספר שונה של נפשות. רוב הקרוואנים מתחילים משתי נפשות ועד שבע נפשות. אנו מציעים קרוואנים המותאמים למשפחות הכוללים את כל הציוד שצריך על מנת לערוך טיול של ארוך או קצר בארץ או בעולם. לקבלת חבילות השכרת הקרוואנים לטיולי משפחות פנו אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם. חשוב מאוד לבחור את הקרוואן המתאים ביותר לכם. יש לקחת בחשבון הרבה משתנים, כגון, מספר הנפשות, אופי המסלול, רמת אבזור רצויה, תקציב ועוד משתנים רבים. כאשר אתם פונים אלינו אנו נדע להתאים לכם את הקרוואן המושלם בשבילכם. עם הקרוואנים שלנו הטיול שלהם יהיה חוויה שתזכרו להרבה מאוד שנים. טיול משפחתי עם קרוואן הינו חוויה מגבשת ומחברת בין כל המשתתפים, כך שטיול קרוואנים משפחתי לכל סוגי המשפחות. אם אתם רוצים חוויה עוצמתית, מאחדת ומחברת, טיול קרוואנים משפחתי הוא הדבר. אחרי שתעשו טיול קרוואנים משפחתי לא תבינו למה לקח לכם כל כך הרבה זמן עד שעשיתם אותו.

השכרת אוטוקרוואן

אוטוקרוואן - 7 אנשי

אוטוקרוואן לשבע נפשות הוא הקרוואן הגדול ביותר שיש. קרוואן זה הוא גם המאובזר ביותר, ומתאים לטיול משפחות גדול, או שלושה זוגות, ואפילו קבוצת חברים. עם קרוואן זה גם נסיעות ארוכות עוברות בכיף ובלי שמרגישים צפיפות. הקרוואן מאובזר במיטות, מטחבון מאובזר, שירותים, מקלחת, טלויזיה, מזגן ועוד פינוקים.

אוטוקרוואן - 2 אנשים

אוטוקרוואן לשני אנשים לרוב הוא הדגם הקטן של הקרוואנים להשכרה. הקרוואן מתאים לספק את כל הצרכים של שני אנשים אשר רוצים לעשות טיול קרוואנים מפנק. דגם זה מספק את כל מה ששצריך ונדרש לטיול קרוואנים מפנק ומהנה. בדגם זה יש מיטה זוגית, מטבחון, מקלחת, שירותים, מזגן ועוד אבזור מפנק.

אוטוקרוואן - 5 אנשים

אוטוקרוואן לחמישה אנשים, לרוב שוכרים את דגם זה זוג הורים עם שלושה ילדים או שני זוגות הרוצים לעשות טיול קרוואנים. בקרוואן זה יש מספר מיטות, מקלחון, שירותים, מזגן, טלויזיה ועוד אבזור מפנק. הקרוואן מתאים לטיולי שטח ולנסיעות ארוכות. מומלץ בחום למי שרוצה לטייל עם כל מה שהוא צריך ואף מעבר.