Рогинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Роменської районної ради

Раді вітати Вас на сторінках сайту нашої найкращої у світі школи!

Рогинська школа … Для когось це звичайна назва школи, яких в Україні тисячі. А для людей, яких вона поєднала – частина життя, їхня радість, біль і надія. Випускниками нашої школи є доктори, кандидати наук, Заслужені працівники в різних галузях і просто люди, які знайшли себе в житті. В цьому є і заслуга вчителів, які працювали і працюють, сіючи добре, розумне, вічне з вірою, що школа завжди залишатиметься духовним містком між поколіннями, їх стартовим майданчиком у майбутнє. Вона була, є і буде, адже школа, в якої така міцна основа, завжди живитиме творчим бальзамом своїх вчителів і учнів, спонукатиме до підкорення кожним своєї вершини.

Як колись, так і нині маємо чим пишатися: давні традиції школи, досвідчений і неординарний педагогічний колектив, непосидючі вихованці, але добрі та здібні. У школі працює 16 вчителів, серед них:

7 спеціалістів вищої категорії,

5 спеціалістів І категорії,

1 спеціаліст другої категорії;

3 вчителі мають категорії "спеціаліст"

Педагогічний колектив у своїй діяльності шукає найоптимальніші шляхи для надання ґрунтовної освіти учням, творчо розвиває обдаровану молодь, формує у дітей стійкі морально-етичні цінності. Головною метою навчання в нашій школі є розвиток особистості, яка здатна не тільки пристосовуватися до існуючих суспільних умов, але й творчо і відповідально змінювати їх.