RevitaProst Oficiálna stránka na Slovensku - Kúpiť, najlepšia cena

Revitaprost je prelomové riešenie zamerané na riešenie komplexného problému prostatitídy, ochorenia, ktoré postihuje milióny mužov na celom svete. Prostatitída, charakterizovaná zápalom prostaty, môže viesť k vyčerpávajúcim symptómom, ako je bolesť panvy, ťažkosti s močením, sexuálna dysfunkcia a dokonca aj emocionálny stres. Vzhľadom na tento náročný stav ponúka Revitaprost sľubný prístup k úľave a zotaveniu.

Vo svojej podstate funguje Revitaprost prostredníctvom mnohostranného mechanizmu navrhnutého tak, aby sa zameral na základné príčiny prostatitídy a zároveň zmiernil jej symptómy. Jeden kľúčový aspekt jeho funkčnosti spočíva v jeho schopnosti modulovať zápalovú odpoveď v prostatickej žľaze. Zápal je charakteristickým znakom prostatitídy, ktorý významne prispieva k bolestiam a nepohodliu postihnutých jedincov. Prostredníctvom svojho špecializovaného zloženia Revitaprost pracuje na potlačení tejto zápalovej kaskády, čím znižuje opuch, citlivosť a bolesť spojenú s týmto stavom.

Revitaprost – Zložky a výhody

Extrakt zo Saw Palmetto: Medzi výzvami, ktorým muži čelia v súvislosti so zdravím prostaty, príroda ponúka jemného spojenca v podobe extraktu z palmy Saw Palmetto. Tento botanický klenot, získaný z bobúľ rastliny Serenoa repens, má bohatú históriu tradičného používania pri podpore funkcie prostaty. Jeho účinnosť spočíva v inhibícii enzýmu 5-alfa-reduktázy, zodpovedného za premenu testosterónu na dihydrotestosterón (DHT), hormón podieľajúci sa na zväčšovaní prostaty. Moduláciou hladín DHT pomáha extrakt zo saw palmetta pri zvládaní symptómov spojených s benígnou hyperpláziou prostaty (BPH), ako je frekvencia močenia a nutkanie na močenie. Navyše, jeho protizápalové schopnosti rozširujú upokojujúci dotyk na prostatu, zmierňujú nepohodlie a podporujú celkové zdravie močových ciest.

Extrakt z kôry Pygeum Africanum: Ďalšia neoceniteľná zložka v Revitaproste, extrakt z kôry Pygeum Africanum, pochádzajúci z africkej čerešne, ponúka cielenú podporu zdravia prostaty. Tento extrakt, bohatý na fytosteroly, vrátane beta-sitosterolu, vykazuje silné protizápalové vlastnosti, pomáha znižovať opuch prostaty a zmierňuje močové symptómy spojené s BPH. Okrem toho extrakt z Pygeum vykazuje antioxidačnú aktivitu, chráni prostatu pred oxidačným stresom a podporuje jej celkovú pohodu. Tým, že podporuje zdravé prostredie prostaty, extrakt z kôry Pygeum Africanum zohráva kľúčovú úlohu pri zvyšovaní pohodlia pri močení a podpore zdravia mužov.

Výťažok z koreňa žihľavy: Revitaprost, ktorý využíva silu bohatstva prírody, obsahuje výťažok z koreňa žihľavy ako kľúčovú zložku vo svojom zložení. Tento botanický zázrak, extrahovaný z koreňov žihľavy, je už dlho uctievaný pre svoje terapeutické vlastnosti. Extrakt z koreňa žihľavy obsahuje zlúčeniny, ktoré pomáhajú regulovať produkciu dihydrotestosterónu (DHT), čím pomáha pri zvládaní zväčšenia prostaty a súvisiacich symptómov. Jeho protizápalové účinky navyše prispievajú k zníženiu nepohodlia a podporujú zdravie močových ciest. Riešením základných príčin problémov s prostatou podporuje extrakt z koreňa žihľavy celkovú funkciu prostaty a zvyšuje kvalitu života mužov.

Výťažok z tekvicových semien: Do arzenálu prírodných zložiek v Revitaproste sa pridáva výťažok z tekvicových semien, extrahovaný zo semien skromnej tekvice. Tekvicové semienka bohaté na živiny, ako je zinok, horčík a omega-3 mastné kyseliny, sú už dlho cenené pre svoje potenciálne prínosy pre zdravie prostaty. Extrakt z tekvicových semien je známy najmä svojou schopnosťou podporovať funkciu moču tým, že podporuje kontrolu močového mechúra a znižuje frekvenciu močenia. Okrem toho jeho protizápalové vlastnosti pomáhajú zmierniť nepohodlie spojené so zväčšením prostaty, zvyšujú celkový komfort a pohodu. Využitím sily tekvicových semienok ponúka Revitaprost holistický prístup k zdraviu prostaty a podporuje mužov pri udržiavaní živého a aktívneho životného štýlu.