RevitaProst Oficiali svetainė Lietuvoje - Pirkite, geriausia kaina

Revitaprost yra proveržis, skirtas išspręsti sudėtingą prostatito problemą – būklę, kuria serga milijonai vyrų visame pasaulyje. Prostatitas, kuriam būdingas prostatos uždegimas, gali sukelti varginančius simptomus, tokius kaip dubens skausmas, šlapinimosi sutrikimai, seksualinė disfunkcija ir net emocinis išgyvenimas. Šios sudėtingos būklės akivaizdoje Revitaprost siūlo daug žadantį palengvėjimo ir atsigavimo būdą.

Iš esmės Revitaprost veikia pasitelkdamas daugialypį mechanizmą, skirtą kovoti su pagrindinėmis prostatito priežastimis ir palengvinti jo simptomus. Vienas iš pagrindinių jo funkcionalumo aspektų yra jo gebėjimas moduliuoti uždegiminį atsaką prostatos liaukoje. Uždegimas yra būdingas prostatito požymis, kuris labai prisideda prie skausmo ir diskomforto, kurį patiria paveikti asmenys. Dėl savo specializuotos formulės Revitaprost slopina šią uždegiminę kaskadą ir taip sumažina su šia būkle susijusį patinimą, jautrumą ir skausmą.

Revitaprost – Ingredientai ir privalumai

Pjūklo palmių ekstraktas: tarp iššūkių, su kuriais vyrai susiduria dėl prostatos sveikatos, gamta siūlo švelnų sąjungininką palmių ekstrakto pavidalu. Šis botaninis brangakmenis, gautas iš Serenoa repens augalo uogų, turi turtingą tradicinio naudojimo palaikant prostatos funkciją istoriją. Jo veiksmingumas slypi slopinant fermentą 5-alfa-reduktazę, atsakingą už testosterono pavertimą dihidrotestosteronu (DHT), hormonu, susijusiu su prostatos padidėjimu. Modifikuodamas DHT lygį, palmetto ekstraktas padeda valdyti su gerybine prostatos hiperplazija (GPH) susijusius simptomus, tokius kaip dažnas šlapinimasis ir skubėjimas. Be to, jos priešuždegiminės savybės ramina prostatą, mažina diskomfortą ir skatina bendrą šlapimo takų sveikatą.

Pygeum Africanum žievės ekstraktas: dar vienas neįkainojamas Revitaprost ingredientas, Pygeum Africanum žievės ekstraktas, gaunamas iš afrikinio vyšnių medžio, tikslingai palaiko prostatos sveikatą. Šis ekstraktas, kuriame gausu fitosterolių, įskaitant beta-sitosterolį, pasižymi stipriomis priešuždegiminėmis savybėmis, padeda sumažinti prostatos patinimą ir palengvinti su GPH susijusius šlapimo simptomus. Be to, Pygeum ekstraktas pasižymi antioksidaciniu aktyvumu, apsaugo prostatą nuo oksidacinio streso ir palaiko bendrą jos gerovę. Puoselėdamas sveiką prostatos aplinką, Pygeum Africanum žievės ekstraktas atlieka lemiamą vaidmenį gerinant šlapinimosi komfortą ir skatinant vyrų gerovę.

Dilgėlių šaknų ekstraktas: išnaudodamas gamtos gėrybes, Revitaprost sudėtyje yra dilgėlių šaknų ekstrakto kaip pagrindinio ingrediento. Šis botanikos stebuklas, išgautas iš dilgėlių augalo šaknų, jau seniai buvo gerbiamas dėl savo gydomųjų savybių. Dilgėlių šaknų ekstrakte yra junginių, kurie padeda reguliuoti dihidrotestosterono (DHT) gamybą, todėl padeda valdyti prostatos padidėjimą ir susijusius simptomus. Be to, jo priešuždegiminis poveikis padeda sumažinti diskomfortą ir skatina šlapimo takų sveikatą. Pašalindamas pagrindines prostatos problemų priežastis, dilgėlių šaknų ekstraktas palaiko bendrą prostatos funkciją ir pagerina vyrų gyvenimo kokybę.

Moliūgų sėklų ekstraktas: Revitaprost natūralių ingredientų arsenalą papildo moliūgų sėklų ekstraktas, išgaunamas iš nuolankaus moliūgo sėklų. Daug maistinių medžiagų, tokių kaip cinkas, magnis ir omega-3 riebalų rūgštys, moliūgų sėklos jau seniai vertinamos dėl galimos naudos prostatos sveikatai. Moliūgų sėklų ekstraktas yra ypač žinomas dėl savo gebėjimo palaikyti šlapimo funkciją skatinant šlapimo pūslės kontrolę ir mažinant šlapinimosi dažnį. Be to, jo priešuždegiminės savybės padeda sumažinti diskomfortą, susijusį su prostatos padidėjimu, pagerina bendrą komfortą ir savijautą. Išnaudodama moliūgų sėklų galią, Revitaprost siūlo holistinį požiūrį į prostatos sveikatą ir padeda vyrams išlaikyti gyvybingą ir aktyvų gyvenimo būdą.