Корисні ресурси для STEM - технології

16.11.2017

Інститут модернізації змісту освіти спільно з ГО "Мейкер ХАБ" за підтримки Видавничого дому "Освіта" та Українського науково-методичного проекту "Якість освіти" проводить семінар практикум "Мейкерство як інноваційний підхід впровадження STEM-освіти". Матеріали семінару доступні за адресою. (див.)

Матеріали по мейкерству, зокрема книга "Маніфест Руху Мейкерів" доступні за посиланням.


05.09.2017

ЛАБОРАТОРІЯ МАЙБУТНЬОГО

Компанія Robo House спільно з «Цитрус» відкрили першу в Україні «Лабораторію майбутнього» — хаб, де навчають інженерії, робототехніці і програмуванню. Хаби забезпечені необхідним обладнанням для створення прототипів мейкерських пристроїв: 3D-принтером, паяльними станціями, лазерним різаком і т.д. Тут розкривають секрети сучасних технологій у легкій і доступній формі.15.11.2017

До уваги бесплатный детский видеокурс по робототехнике!

Фонд «BrainBasket» вместе с компанией «Пролего» создал бесплатный видеокурс по основам робототехники. Курс был разработан в рамках проекта Technology Nation Kids, который был поддержан фондом Western NIS Enterprise Fund (WNISEF).

Видеокурс состоит из 10 выпусков, в которых зрителей познакомят с роботами Lego WeDo 2.0, Lego Mindstorms EVE 3, Tetrix, RevRobotics и платформой Arduino, а также научат разрабатывать алгоритмы, создавать механизмы и применять полученные знания на практике. Курс является бесплатным и распространяется в свободном доступе для некоммерческого использования.

Курс «Основы робототехники» рассчитан на детей школьного возраста и их родителей. Предполагается, что для родителей будет интересным описание роботов, их возможностей и программ, а для детей - как взаимодействовать с роботами.

«Этот курс может стать первым шагом к изучению робототехники и является хорошей возможностью для детей не только играть с роботами, но и понимать, как они взаимодействуют и самым настраивать их», - отмечает Илья Онищенко, директор программ фонда «BrainBasket».
Фонд BrainBasket является некоммерческой организацией, цель которой - способствовать развитию образования украинцев в сфере IТ. Фонд был основан в 2014 году, объединив усилия всех игроков IТ-индустрии для подготовки 100 000 программистов до 2020 года.

27.10.2017

Пропонуємо ознайомитися із цікавим та корисним ресурсом App Inventor (App – сокращение от application, переводится как приложение. Inventor — переводится как изобретатель) — это среда визуальной разработки приложений, не требующая больших знаний в программировании. Приложение было разработано в Google Labs, а после передано Массачусетскому технологическому институту. Посилання на ресурс (див.)

22.10.2017

СTEM Вакансії - Завтра

Як в сфері освіти, так і в технологіях, є багато слів і скорочень, причому STEM (Science, Technology, Engineering, Maths) є одним з найбільших.

Статистика:

До 2018 року прогнозується, що 2,4 мільйона робочих місць STEM не будуть заповнені. Сьогодні 42% відкритих робіт STEM в LinkedIn вимагають комп'ютерної науки або навичок кодування.

Незалежно від вашої пристрасті, навички отримані від Стем діяльності можуть допомогти вам внести зміни в світ. Почніть досліджувати ресурси, щоб отримати ці навички сьогодні.

З точки зору освіти, життєво важливо, щоб наші учні сьогодні отримували навички, необхідні їм для завтрашнього дня. Якщо ви працюєте в сфері освіти або маєте своїх дітей, попросіть їх ознайомитися з вищевказаним веб-сайтом і отримати деякі ідеї про майбутню кар'єру на основі їхніх нинішніх пристрастей, а також, можливо, мотивацію залишатися на зв'язку в навичках STEM.

Пропонуємо ознайомитися наскільки затребувана буде та чи інша професія через 10-20 років. (посилання через картинку)

15.10.2017

Пропонуємо цікаві ресурси:

STEM робототехнiка. Види роботів

7.09.2017

Онлайн трансляція прес-конференції на тему: Результати проведення першої сесії «Web-STEM-школа-2017».

22-29 серпня 2017 року відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з видавництвом «Видавничий дім «Освіта», ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Web-STEM-школа-2017» з метою ознайомлення педагогів з інноваційними технологіями, необхідними для реалізації концептуальних засад Нової української школи.


10.09.2017

У рамках Меморандуму про співпрацю ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з ГО «Інноваційні освітні технології» вперше проводить семінар І Всеукраїнської Олімпіади з робототехніки для початкової школи WRO WeDo 2.0.

Семінар відбудеться в місті Києві 14 вересня о 15.00 адресою: Дніпровська Набережна 25а, Education HUB .

Попередня реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/p3E4ZUm0BFyzQMy43.

Сайт олімпіади: https://www.facebook.com/WRO.WeDo2.0.Ukraine

18.08.2017

22-29 серпня 2017 року відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з видавництвом «Видавничий дім «Освіта», КВНЗ «Університет менеджменту освіти» проводять Всеукраїнський науково-практичний семінар «Web-STEM-школа – 2017». Захід відбудеться в режимі он-лайн. На заході педагоги ознайомляться із інноваційними технологіями, необхідними для реалізації концептуальних засад Нової української школи.

Детальніше див. за посиланням