Aktualności

Jest to nasza nowa strona więc krótko o nawigacji :)

  • W Aktualnościach będą zamieszczane informacje o bieżących działaniach (informacje o szkoleniach, rajdach, harmonogramach, naszych akcjach charytatywnych. Kliknij w tytuł i zobacz cały artykuł. Wówczas wszystkie linki będą aktywne.

  • Wyniki on-line - z naszym partnerem ewrc-results.com zapewniamy bieżącą informację o czasach i miejscach podczas rajdu

  • Rajdy - podzieliliśmy na 2 sekcje R-Masters (drogowe) oraz Szuter Cup (szutrowe). W nich zamieszczamy aktualne oraz planowane rajdy, dokumentację, on boardy, oficjalne wyniki.

  • Szkolenia - corocznie organizujemy kilka szkoleń dla kierowców i sędziów. -poznaj korzyści i zgłoś chęć uczestnictwa.

  • O nas - kilka informacji o Stowarzyszeniu G4 Sport Club oraz zgłoszenie przyjęcia do klubu.

UWAGA!!! z powodu Koronawirus 2019-nCoV urzedy na Dolnym Slasku zabronily imprez masowych. Termin 29 rajdu Rally Masters przeniesiony zostal na 16-17 maja 2020 r.

16-17 Maja - Sobótka

Ten sezon rozpoczynamy 29 rajdem organizowanym przez Stowarzyszenie G4 Sport Club.

Zapoznaj się z dokumentacją rajdu i wypełnij zgłoszenie na rajd.

Chwila wspomnień po ostatnim rajdzie

07-08 Marca - Złotoryja

28 rajd Rally Masters już za nami.

09-03-2020

Poniedziałek po bitwie zawsze jest inny niż sobota przed rajdem. Zmęczeni, zakurzeni, nadpracowani do bólu. Zadania zaplanowane wykonane. 3 różne rajdy podczas imprezy wymagały sporej kombinacji by je dobrze przeprowadzić. Jest po🥇.

Wszystkie zaplanowane odcinki i próby odbyły się o swoim czasie. Nie sposób podziękować każdemu - to ponad 100 osób. Szczególnie chce podziękować naszym Kobietom, które wczoraj miały święto, a były z nami w pracy. Wiele godzin w pracy. Pełen szacunek i podziękowania.

Zorganizowaliśmy razem z Automobilklubem Złotoryjskim rajd na zupełnie nowych, fantastycznych technicznie trasach. Dziękujemy Wam chłopaki i dziękujemy mieszkańcom wsi i samej Złotoryi, za zrozumienie naszej pasji i tolerowanie utrudnień. Władzom Powiatu, miasta Złotoryja - Gminy Świerzawa za pomoc w uzyskaniu zezwolenia na imprezę. Szczególnie dziękujemy Policji Powiatu Złotoryjskiego za życzliwość i profesjonalizm w działaniu. To duży kapitał na kolejne lata.

Zrealizowanie przedsięwzięcia możliwe było, bo trafiliśmy na odpowiedzialnych ludzi w Fundacji PROM, która nieznanym osobom, oddała na trzy dni swoją nowo wyremontowaną bazę. Wielkie dzięki💖.

Rajd bez zawodników, to trochę jak wędkowanie w pustym stawie. W trzech rajdach jechało ponad 50 osób👍. Warto było się trudzić dla Was. Osobiście każdemu z Was dziękuję za zaufanie i wiarę, że zorganizujemy dla Was ciekawe sportowo wydarzenie. Zapraszamy na kolejne.

Na trasach rajdu byli sędziowie z całego regionu. Nie wymienię, bo nie sposób wszystkich. Trudne zadania koordynacji wykonali wzorowo Marcin Lancman, Piotrek i Paweł Skoczypiec, Wiesiek Tymiński z ekipą, Angelika Tomajczyk z ekipą, Bogdan Hurlak z ekipą. Strażacy z Sokołowca i Brochocina, karetki z Pogotowia Jelenia Góra.

Wyjątkowa pomoc AK Koszalińskiego - Maćka Raczewskiego i jego sędziów pozwoliła nam wszystkie czasu zmierzyć i opublikować o czasie. Będziemy razem jechali nadal, mimo kwaśnych min naszej federacji.

Jak na każdej dużej imprezie udział w jej realizacji miało wiele osób. Jest nas już całkiem duża ekipa. Mamy profesjonalistów w monitoringu rajdu realizowany od lat przez Kazimierza Czerniawskiego i Romka Skawinę, znakomitą koordynację medyczną Olafa Mędrasia, najlepszą obsługę Biura Rajdu w Polsce, którą od siedmiu lat prowadzi Ola Krasińska.

To,że istniejemy w świecie nowych mediów zawdzięczam Konradowi Sobikowi - nawet mnie, starego człowieka nauczył w jedną noc operowania na stronie. Gdybym to umiał kilka lat temu, świat rajdów w Polsce miał by inny wymiar.

Pomagało nam wiele osób, Marcin Żarnowski, MSP Mielniczym, OSiR Świdnica, Zbyszek Jaroszewicz, Olek Jaroszewicz i Waldek Podraza. Wielozadaniowy na rajdzie był zespół naszych "celebrytów". Wozili, budowali, działali, zwijali. Dzięki Kacper i Zbyszek. 16-17 maja kolejne wyzwanie w Sobótce. Nie czekamy i jedziemy dalej🤝.

Fot. M&M Czyżewscy Foto

Zobacz filmy i relacje. Zaglądnij do dokumentacji

Witamy w świecie rajdów!


Stowarzyszenie G4 Sport Club od 2013 roku organizuje rajdy na terenie województwa dolnośląskiego. W tym roku będziemy mieli podwójny jubileusz, bo podczas 50 Rajdu Lwa Kłodziego odbędzie się również 30 rajd organizowany przez G4 Sport Club.

W naszej historii organizowaliśmy rajdy pod nazwami Rally Masters (2013-2015) i Tarmac Masters (2016-2018). W 2019 roku powróciliśmy do tradycyjnej nazwy rajdów - Rally Masters.

Naszą misją jest zapewnienie uczestnikom rajdów uczciwych wyników i bezpieczeństwa na trasie. W 2019 r. przeszkoliliśmy prawie 20 zawodników i 80 sędziów sportowych. Dołącz do naszego zespołu.