PUBG MOBİL HACKS CHEAT KODLARI, PUBG DUVAR SAHASI AIMBOT

Feragatname: Bu makale sadece eğitim amaçlı yazılmıştır. Bilgisayar korsanlığını veya çatlamayı teşvik etmiyoruz. Aslında, burada bilgisayar korsanlarının dijital varlıklarımızı hacklemek için kullandıkları yolları tartışıyoruz. Eğer hacklemek için hangi yöntemleri kullandıklarını bilirsek, bizi güven altına almak için çok iyi durumdayız. Bu nedenle makalenin sonunda, bizi güvence altına almak için önleme tedbirlerinden de bahsediyoruz.

Oyuncu Bilinmeyen Savaş Alanı (PUBG), 60 milyondan fazla satılmış ve günde 85 milyondan fazla oyuncuya sahip olan bugün dünyanın en çok satan oyunlarından biridir. Oyun Endüstrisinde, PUBG hayati bir rol oynamıştır ve çocuklar ve gençler arasında PUBG oynama çılgınlığı her geçen gün artmaktadır. PUBG oyuncusu iseniz, Kazanan Kazanan Tavuk Yemeği (WWCD) olarak kazandığınız ödülü bilmelisiniz . PUBG daha popüler hale geldikçe, bilgisayar korsanları da oyun özelliklerinden yararlanmak istiyor ve PUBG Mobile kesmek her zaman PUBG oyuncuları için bir tehlike. İster android ister IOS kullanıyor olun, bilgisayar korsanları PUBG Mobile kesmek android ve ayrıca PUBG Mobile kesmek IOS biliyor .pubg emulator hile

Ayrıca Okuma : Nasıl Hack Siteleri 2019 yılında & Kişisel takımından Kız Arkadaş Whatsapp Mesajları Hack nasıl

PUBG oyununda oyuncular paraşütten gruplar halinde yere düşürülür. Daha sonra silahlar, el bombaları, sırt çantaları, med-kitler vb. Gibi çeşitli aletleri toplayabilirler. Oyuncular bu aletleri farklı evlere ve farklı yerlere girerek bulabilirler. Diğer oyuncular birbirlerini öldürebileceğinden, oyuncular her zaman güvenli bölgede kalmak zorundaydı. Daha sonra savaş alanında oyuncular birbirleriyle kavga ederler ve son ana kadar hayatta kalan oyuncu, Kazanan Kazanan Tavuk Yemeği ödülünü kazanır. Ayrıca, bazı ücretli ekipman satın alabileceği bazı puanlar alacak.

Android No Root'ta PUBG Mobile Hack nasıl (2019):

PUBG mobil kesmek, oynarken PUBG hack komut dosyasını uygulayarak ve çalıştırarak çalışır, böylece PUBG APK'sındaki değişiklikleri kolayca yapabilir ve PUBG oyununu oynayan diğer oyunculara kıyasla ekstra avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Ayrıca Oku: SS7 saldırıları ve Whatsapp mesajlarını okumak için hackler ve Facebook Hesabı Hack nasıl

Hangi PUBG Mobil Hack'leri mümkün?

 • wallhack

 • Diğer oyuncuların otomatik görüntüleri

 • Gövde Renklerini Değiştir

 • Anti-Ban Özelliği

 • Hız-Atışlar

 • Ayak İzi Yok

 • Düşmanların Yüksek Hasarı

PUBG Mobile Hack için Gerekli Araçlar

 • PUBG Hacking Script'i buradan indirin .

 • Game Guardian'ı buradan indirin .

 • Dual Space'i buradan indirin .

 • Anti-Ban Host'u buradan indirin .

 • Garip VPN APK'sını buradan indirin .

 • Google Play Store'dan ZArchiever'i indirin

Ayrıca Oku : Kablosuz Wifi Hacking nasıl yapılır

Android'de PUBG Mobile Hack için Adım Adım Kılavuz (NO-ROOT)

 • ZArchiever'ı kurun.

 • Android'inizde PUBG Hacking betiğinin dosyasını çıkartın

 • Üçüncü adımda Game Guardian, PUBG Game ve Strange VPN'yi yükleyin.

 • Dördüncü adımda, ikili alanı açın ve Game Guardian ve PUBG Mobile oyununun klonlarını oluşturun.

 • Şimdi beşinci adımda Game Guardian'ı açın ve yürütülecek PUBG hack komut dosyasını seçin.

 • Son adımda, PUBG mobil oyununu açın ve ekranda Game Guardian yüzen simgesini bulacaksınız. Bu kayan simgeye tıkladığınızda Otomatik Headshots, Wallhack ve diğer birçok hack gibi farklı şeyler yapabilirsiniz.

Also Visit : notepad++ mac


En İyi 5 PUBG Mobil Hack

1. PUBG Hileleri Mobil

PUBG, PUBG'nin oyun listesine her gün birçok yeni oyuncunun eklendiği kadar popüler olan pUBG, hackerlar her zaman PUBG Mobile hack'teki güvenlik açıklarını bulmak istiyor ve bu güvenlik açıklarından yararlanmak istiyorlar. Bu nedenle, mobilde birçok PUBG hile kodu tanıtıldı. Bunun sonucunda PUBG, Haziran 2018'de Mobile'dakiPUBG hile kodlarını kullanarak çok sayıda oyuncuyu da yasakladı .

Uyarı: PUBG iyi korunmuş bir çevrimiçi oyun ve onu kesmek için girişimde bulunan herkes PUBG oyunu oynamaktan yasaklanacak.

PUBG Mobile Hack ve PUBG Mobile Game Cheat mümkün mü?

Cevap Evet. Hackerlar pubg mobile hack aimbot , geliştirilmiş hedef asistleri, duvarın arkasındaki diğer oyuncuları görmek için wallhacks, makrolar ve Andriod ve IOS'taki diğer hile uygulamalarını kullanıyor. Ancak sınırsız Savaş Puanı, UC, eşyalar, Sandıklar vb. Üretmek mümkün değildir.

2. PUBG Wallhack Modları nasıl yapılır?

PUBG Wallhack'te kullanıcılar düşmanları, araçları, silahları ve mühimmatı, tedarik düşüşlerini ve diğer hayati oyun öğelerini duvarlardan görebilir. Kullanıcının eşyaları kolayca yağmalamasına ve ayrıca düşmanı daha kolay öldürmesine izin verir. Bu şekilde, kullanıcı daha uzun süre hayatta kalabilir ve kullanıcının daha fazla puan, ödül, Savaş puanı ve ganimet kasaları kazanmasına izin veren diğer oyunculardan da kaçınabilir. PUBG wallhack, oyun istemcisinin kodunun düşmanları ve diğer öğeleri göstermenize izin verecek şekilde değiştirilebileceği anlamına gelen modifiye APK veya IOS modunda mevcuttur. Ancak Haziran 2018'de PUBG tarafından daha güvenli ve güvenilir hale getirmek için birkaç girişimde bulunuldu, ancak yine de buradan bir PUBG Mobil Wallhack indirebilirsiniz ücretsiz. Bu, oyunda uzun süre kalmanıza izin verir ve oyunda daha uzun süre hayatta kalabilir ve aynı zamanda oyunu kolayca kazanabilirsiniz. Ayrıca, bu tür PUBG Mobile duvar kâğıtlarını kullanarak PUBG tarafından yasaklanabileceğiniz konusunda da dikkatli olunmalıdır.

3. Nasıl Kullanılır PUBG mobil kesmek Aimbot

Otomatik hedefleme botları ve uygulamaları, hedefi otomatik olarak hedeflemek ve düğmeye basarsanız çekim yapmak için kullanılır. PUBG mobile için mevcut en iyi hacklerden biridir ve uygulanması oldukça karmaşık olduğu için görmek çok nadirdir. Hem android hem de IOS oyunları için otomatik aimbotların çoğu, artan hedef yardımı şeklinde mevcuttur. Bu yöntemde, nişan alma ve vurma kodu müşteri tarafında veya kullanıcı tarafında PUBG oyununa enjekte edilir. “Kod”, çoğu Android ve iOS oyunu için artırılmış hedef yardımı şeklinde erişilebilir. Aimbotlar sadece oyunun bulunduğu PUBG yaratıcıları tarafından başlatılan hile karşıtı programlar tarafından tespit edilebilir. Başka bir oyuncu bu konuda rapor verirse, anında yasaklanacaksınız.

Aimbot PUBG Mobile hack'lerini kullanmanın, diğer hack'lere veya modlara kıyasla daha fazla yasaklanma riski vardır. Eğer aimbot pubg kesmek kullanmayı planladıysanız, diğer oyuncularınıza saygı gösterin ve onları kötüye kullanmayın çünkü sizi yasaklayacak ve sizi aldatan olarak tanıtacaktır. PUBG mobil kesmek aimbot'u kullanırken aklınızda bulundurabileceğiniz diğer ipuçları ve püf noktaları şunlardır:

  • Duvarlardan ateş etme.

  • Oyuncuları her seferinde vurmayın, düşmanları vururken dolandırıcı olarak kolayca tanımlanabileceğinizden daha hassas gibi doğal tutun.

  • Hedefleme hızınız ile çekim hızınız arasında bir sınır belirleyin.

 • Her zaman kafasına vurmayın. Aimbot, kafa, gövde vb. Grafik nesnelerini algılar. Profilinizi yalnızca birkaç kafa vuruşu ile ayarlayın.

 • Kill cams'ın farkında olun ve başkalarına nişan kullandığınızı bilmeyin.

4. Hack PUBG Savaş Puanları

Savaş Puanları, oyuncuların farklı savaşlar kazandıktan sonra kazanabilecekleri PUBG Mobile oyununda sanal para birimi olarak sayılan puanlardır. Ayrıca, bu savaş noktaları farklı kostümlerden oluşan sandıklar ile değiştirilebilir. Bu kostümler oyuncular için doğrudan yardım sağlamaz, ancak kostümlerle benzer dokulu bir ortam varsa, kendilerini kostümlerde gizlemek için yardımcı olabilir.

Her bir düşmanı öldürerek 20 savaş puanı kazanılabilir ve ayrıca performansları, puanları, sıralamaları ve atışları hakkında daha fazla kazanılabilir.

Bir internet üzerinden savaş noktaları satışı ile ilgili farklı web siteleri bulabilirsiniz ya da sadece birkaç reklamları internet üzerinden ücretsiz olarak gezerek bu savaş noktalarını kazanabilirsiniz.

AFK Modunu kullanarak (Klavyeden Uzak) PUBG'de çok sayıda savaş puanı kazanabilirsiniz. Bir oyuncu, savaş alanında diğer oyuncuların çoğunun gelmediği güvenli bir yer seçerse AFK elde edilebilir. Boşta kalarak ve kendinizi diğer oyunculardan saklayarak, uzun hayatta kalma sıralamanız temelinde savaş puanları elde edebilirsiniz.

PUBG'de oyundan yasaklanma tehlikesi olmayan daha fazla savaş puanı kazanmanın hilesi değil . Tamamen güvenlidir ve bir savaş puanı PUBG almak için kullanabilirsiniz .

5.. PUBG MOBİL HIZ HACK

Tüm oyuncular, eğer diğer oyunculardan daha fazla hız biraz artırabilirse, oyunda her zaman daha uzun hayatta kalma şansı olduğunu bilirler. Aslında, PUBG topluluk forumunda diğer oyuncuların hızının normalden daha fazla olduğundan şikayet eden birçok oyuncu var.

PUBG Mobile oyun hızı kesmek, kodda hafif bir değişiklik yaparak elde edilebilir, ancak hızı sadece biraz artırın, aksi takdirde PUBG'deki anti-cheats sizi tanımlayacak ve oyunu oynamanızı yasaklayacaktır.

PUBG hızını artırma yöntemi basittir. Tek yapmanız gereken, PUBG koduna erişmek ve giden paketlere ön ayar değerlerinde değişiklik yapmak ve paketleri normalden daha hızlı göndermek.

Bunlar, PUBG Mobile kesmekleriyle ilgili yöntemlerden birkaçıdır. Onları ilginç bulursanız arkadaşlarınızla paylaşın.

Mobil Mods Hacks PUBG Nasıl Kullanılır?

Mobil Modlar, mobil cihazlarda indirilebilir APK formatında ve IOS veya IPhone kullanıcıları için IPA olarak mevcuttur. Mobil modlar dosya yöneticisinde saklanabilir ve oradan mobil cihazlara yüklenebilir. Kod yapılandırması, android cihazı veya Jailbreak iPhone'u köklendirmenizi gerektirebilir.

Hackerlar için Uyarı

PUBG Geliştiricileri, PUBG oyununda herhangi bir değişiklik yapan kimseye tahammül etmeyeceklerini ve oyundaki her türlü hacker ve dolandırıcıları yasaklayacaklarını açıkça belirtmişlerdir. Aslında PUBG hacklenmesi durumunda 100'den fazla tutuklama yapıldı. Bu yüzden dikkatli olun ve güvende oynayın.

Paylaşmak önemsemektir!


PUBG Mobile Hile 2020 başlığı altında güncel olan her şeyi bulacaksınız. Wallhack ve UC gibi PUBG hilesidahil olmak üzere 2020 yılındaki trendleri burada. Bu sitede tüm oyun sevenleri bilgilendirmek amacıyla daha önce bir çok konu yazılmıştı, yeni yıla yeni umutlarla giren oyuncuları yanlış hile bilgileri ile yanıltmamak adına konularımızı tazeliyoruz.

Oyunun mobil versiyonu çıktığından beri sürekli Android ve İOS cihazlarda en çok oynanan oyunlar arasından hiç düşmedi. Böyle bir oyunu ayakta tutan en önemli unsur kullanıcıların (uc) para ile oyun içi satın alımlar yaparak aldıkları kostümler ve aksesuarlar. Fakat oyuna para yatırmanın günümüz şartlarında bizleri oldukça maddi sıkıntılara sokabilecek olmasından dolayı çoğu oyuncu çözümü PUBG UC Hilesi 2020 gibi güncel hileler ile bulmaya çalışıyor. Fakat oyuncuların gözden kaçırdığı çok önemli bir tehlike var. İnternet’de gördüğünüz hilelerin çoğu yabancılar tarafından içerisi zararlı yazılımlar ile donatılmış şekilde paylaşılıyor.

PUBG Hile, kullanmak istediğimiz veya düşündüğümüzde bir anlık nefsimizin oyunuyla bizi pişman edecek bir çok şeye sebep olabilir. Battle Royale yani hayatta kalma oyunlarından zevk almamızın sebebi oyundaki rekabet ortamı, kullanacağınız hile ile birlikte hem oyunlardaki rekabet ortamını bitiriyor hemde kendi zevkinizi bitiriyorsunuz. Her ne kadar oyunlarda Din gibi manevi gerçekleri unutuyor olsak’da PUBG Hilesi ile kul hakkı yediğiniz gerçeğini unutmayın.PUBG Mobil Hile 2020

Yazı Başlıkları:

 • PUBG Mobil Hile 2020

  • PUBG Mobile UC Hilesi 2020

  • PUBG Mobile Wall Hack Hilesi 2020

PUBG Mobile Hile 2020 kendisinden uzun uzun söz ettirerek açıklanacak gerçekleri içerisinde barındırıyor, fakat yinede sizleri sıkmamak adına en kısa ve öz haliyle anlatmaya çalışacağız. PUBG Mobile 2020 Hilesi Nasıl Yapılır? diye bir soru sorduysanız veya soranları duyduysanız hiç şaşırmayın çünkü bu soru çok soruluyor. Günümüz oyunlarına baktığımız zaman böyle bir başarılı oyunda bu kadar fazla hile kullanan olması çok büyük oyuncu kayıplarını işaret ediyor. Popülerliği çok başarılı grafikleri veya hikayesi ile değil hayatta kalma temasını başarılı şekilde oyunculara aktarabildiği için her yaştan insana hitap ediyor ve kendisini uzun saatler boyunca oynatmayı başarıyor. Oyuncu sayısı çok olunca Hile kullanmak isteyenlerinde sayısı yüksek oluyor.

Oyunun adı PUBG Mobile diye sakın aldanmayın çünkü büyük bir kesim bu oyunu emülatör aracılığıyla Bilgisayar (PC) cihazlarından oynuyorlar. Çoğu oyuncu emülatör ile daha rahat bir şekilde oynadığı oyundaki üstünlüğü yetmezmiş gibi çeşitli programlar aracılığıyla daha rahat hile kullanabiliyorlar. Eğer bu oyunu oynuyorsanız kesinlikle Wall hack, (UC) Para Hilesi veya aim hilesi gibi çeşitleri duymuşsunuzdur, bunların hepsi bilgisayarlar üzerinden emülatörler sayesinde yapıyorlar.

PUBG Mobil Hile 2020

PUBG Mobile Hile 2020 incelediğimiz zaman aralarında en masum kalan ve çoğu oyuncu ve sistemin hile olarak bile görmediği fare (mouse) makro hilesi diyebiliriz. Oyunlar bu tür mause makro hilesini yakalayamıyor ve ceza veremiyorlar. Bu oyunda bu bir hile olarak sayılmıyor sadece ekipmanınızı oyunun verdiği şartlara en uygun hale getirerek diğer tüm rakiplerinizden daha hızlı ve atik olabiliyorsunuz.

Makro Hilesi ile ilgili daha önce PUBG Mobile Hile 2020 adındaki konumuzda bunlardan bahsetmiştik. Yazımızı inceleyebilir ve anlattığımız yöntemleri deneyebilirsiniz.

PUBG Mobile UC Hilesi 2020

PUBG Mobile UC Hilesi 2020 diyerek piyasada boy gezen tüm dosyaları inceledik ve intihar etmenin bir başka yolu olduğuna kanaat getirdik. Oyunu yapan firmanın yabancı olmasından dolayı oyun içerisindeki (uc) adında satılan sanal paralarında çok pahalı olduğunu biliyorsunuz. Eğer asgari ücret ile çalışan veya orta sınıf bir ailenin ferdi iseniz bu tür oyunlara para yatırmak kumar alışkanlığından daha beter bir durum. Kumardan daha kötü dememizin sebebi bu sisteme bulaşanlar hiç bir şekilde kazanamıyorlar, PUBG Mobile UC Hilesi konusu ile ilgili 2020 yılında çok güzel içerikler üretmeye devam edeceğiz.

Oyuna aylarımızı verip çözdüğümüz zaman rahat rahat birinci gelmeye başlıyoruz ve karşılığında oyun içerisinde kullanabileceğimiz yüksek paralar kazanıyoruz fakat unuttuğunuz bir şey var bunların hiç biri gerçek değil. Çok güzel oynadık, çok zorluklardan geçtik ve bir şekilde birinci olduk bize bir ödül verdiler ve bu ödül ile dilediğimiz aksesuarları veya kostümleri yine satın alamıyoruz. Oyunda emeklerimizin karşılığı olarak sadece ücretsiz oynamamıza ve onların izin verdiği düşük görüntülü kostümleri kullanmaya mecbur bırakılıyoruz.

PUBG Mobil Hile 2020

Ücretsiz bir oyun fakat oyun içerisindeki hiç bir özelliği olmayan kostüm ve aksesuarları o kadar önemliymiş gibi oyunculara inandırıyorlar’ki ya bunları almak için gerçek para yatırıyoruz yada PUBG Mobile UC Hilesi gibi programlar indirerek 2020 yılında kişisel bilgilerimizi çaldırma korkusuyla yaşamaya devam ediyoruz.

Sizlere bu konuyla ilgili daha detaylı bilgi vermek için PUBG Mobile UC Hilesi 2020 adında özel bir makale hazırlayacağız. Umarım anlatmak istediklerimizi orada sizlere daha açık anlatabiliriz.

PUBG Mobile Wall Hack Hilesi 2020

PUBG Mobile Wall Hack Hilesi 2020 bu senenin en çok ilgi göreceği ve oyuncuların en çok zarar göreceği bir hile konusu diyerek söze başlayalım. Hile kullananları cezalandırmak için sürekli sistemler geliştiriyorlar fakat hile kodlayan programcıların bu sistemleri sürekli aşacak bir başka hile yapmayı başarıyorlar. Her yıl olduğu gibi bu yılda PUBG Mobile Wall Hack Hilesi 2020 yılının başlarında kullanan oyuncular seri olarak cezalandırıldıktan sonra yılın ortalarında yeni çıkacak hileleri göremeyecekler ve ceza veremeyecekler. Bu sistemi bilen çoğu profesyonel hile kullanıcısı bir süre bekleyip ban şovunun ardından hileleri uzun süre sıkıntısız kullanmaya başlayacaklar. Oyun yönetim ekibinin bunları göz önünde bulundurarak yeni yılda daha farklı önlemler alması gerekiyor.

Böyle başarılı bir yapımı koruyacak yazılımlar hile kullanan oyuncuları otomatik tespit etme konusunda başarısız olunca yine işe insan elinin bizzat değmesi gerekiyor. pubg emulator hile Yani wall hack kullanan oyuncuları tespit ederek ceza vermek için yetkililerin oyuncuları izleyip karar vermesi lazım. Fakat izleneceğini bilen oyuncular hile kullanırken sanki kullanmıyorlarmış gibi davranıyorlar. Hatta bazen sırf bu yüzden birinci olmadan kendilerini bilerek öldürtüyorlar. Şimdi hem hile kullanıyor hem birinci olmak istemiyor diye şaşırmayın çünkü bu bir hastalık gibi.

Tags:

pubg mobile hile,pubg hile,pubg hile indir,pubg hileleri,pubg mobile hile pc,pubg mobil hile,pubg mobile hileleri,pubg mobile pc hile,pubg mobile hile indir,pubg mobile hile nasıl yapılır,pubg hilesi,pubg mobıle hıle,pubg emulator hile,pubg mobile hilesi,pubg para hilesi,mobil pubg hile,pubg mobile hile android,pubg mobil hack,pubg hile mobil,pubg hile indir pc,pubg mobi̇le hi̇le,pubg mobile güncel hile,pubg güncel hile,pubg mobile emulator hile,pubg mobil hilesi,pubg mobil hileleri,pubg pc hile,pubg mobile hile indirme,pubg hıle,mobil hile,pubg mobile pc hile indir,hile pubg,pubg hileleri mobil,pubg mobile hile indir pc,pubg hilesi indir,pubg mobile android hile,pubg oyun hileleri,hileli pubg,pubg mobıle hile,pubg emülatör hile,hile pubg mobile,pubg mobil hile indir,pubg hile satın al,pubg adam görme hilesi,pubg mobile hile pc indir,pubg mobile emülatör hile,pubg hileler,mobile pubg hile,pubg hi̇le,pubg mobile para hilesi pc,pubg hile ücretsiz,pubg mobile adam görme hilesi,pubg hile mobile,mobil hileler,pubg hile android,pubg mobile nasıl hile yapılır,pubg hilesi mobil,pubg mobile pc para hilesi,pubg mobile hack pc,pubg mobile hileli,pubg de hile,pubg mobile hile emülatör,pubg hi̇le i̇ndi̇r,android pubg hile,pubg hack indir,pubg mobile telefon hilesi,pubg mobile adam görme hilesi indir,pubg adam görme hilesi indir,pubg mobil hile pc,pubg mobile hile yapma,pubg mobile hileli indir,pubg mobile hi̇le,pubg mobile hack indir,emülatör pubg hile,papçi hileleri,pubg mobile tencent hile,tencent games pubg hile,pubg mobile pc adam görme hilesi,memory hack pubg mobile,pubg mobile uçma hilesi indir,hileindir,memory hacker pubg mobile,pubg mobile hile satın al,pubg pc hile indir,pubg mobile hile apk,pubg mobile hile indir bilgisayara,pubg mobile silah hilesi,tencent gaming buddy hile,zula adam görme hilesi,pubg adam görme,pubg mobile hack,hile indir,hileler indir,pubg mobile android hack,güncel hile,hile hack,güncel hileler,pubg mobıle hack,mobil man cs go,pubg mobi̇le hi̇le,zula hile.win,wolfteam hile nasıl indirilir,mobile pubg hack,cephile,hacker hile,cs 1.6 aim hilesi,zula hilesi nasıl yapılır,hilelioyunlar.net,wolfteam ceza sistemi,para hilesi programı indir,android oyun hile,zula kullanıcı adı bulma,hile oyunu,wolfteam videoları özel versiyon,wolteam hile,meb oyun ödüllü oyunlar,wolfteam silah hilesi indir,ödüllü soru apk,oynamanın geldi vakti saati indir,hileri,windows 10 kullananlar memnun mu,meb in izin verdiği oyunlar oyna,dilediğin yerde apk,mobil pugb,voftim hilesi,son oyuncu makro,hilei,wolfteam en yeni hileler,mobil man pubg,mobıl pubg,silah sıkma oyunları,gerçek silah sıkma oyunu,adam kostümleri,bilgisayarın mausu çalışmıyor,hileli adam com,iphone video oynatmıyor,ios hile apk,adamsın ferdi,unutma beni oyuncuları isimleri,ödüllü soru puan hilesi,adam hile,mebin izin verdiği oyun siteleri,abdul samet yasin,wolfteam yeni silahlar,telefona indirmeden oynanan oyunlar,sezai abi,interneti kullananları görme,kanks,wall hack 1.6,pubg mobile hile 2018,yol soran kedi,ödüllü soru hile,pubg mobile satın alma,mobıle pubg,ayıp yani indir,hile oyunları,oyuna para yatırmak,ios oyunları pc de oynama,pubg adam,tamamdır,wolfteam telefona indir