P.S. Кожен допис має посилання, якщо картинка без допису, тоді вона скоріш за все є "активною")))  тобто тисніть на картинку та переходьте до сайту-ресурсу )))

Вправа-медитація Тихий струмок звільняємось від зайвих думок.mp4
Релаксаційна вправа Сонечко в середині.mp4
Кулька та Повітряний змій 2 (38).mp4

    Таблиці Шульте: ефективні вправи на розвиток пам’яті та уваги

    Невміння концентруватися на навчанні чи роботі – проблема сучасної людини. Від цього страждають і діти, і дорослі. Покращити ефективність мозкової діяльності допоможе простий, але дуже ефективний перевірений метод – вправи з таблицями Шульте. Пропонуємо дізнатися про цю методику та спробувати на прикладі декількох таблиць. 

      Переходьте за посиланням

   Це, свого роду, "кімнати", де є можливість пограти та перевірити, як шахраї зламують паролі телефонів та комп’ютерів, як створюються фейки і не тільки))) 

  Тисніть на кнопку чи зображення, переходьте за посиланням, вибирайте тематику (тема на англійській мові, але зміст - українською) та дізнавайтесь багато цікавого!

   Будьте в кібербезпеці самі та НЕ наражайте інших на небезпеку!

Соціальні мережі.pdf
Пошук.pdf

     "Mental Help" - це онлайн-платформа, створена для надання безкоштовної професійної психологічної допомоги та підтримки українцям у цей непростий час.

 Переходьте за посиланням https://mentalhelp.com.ua/

Фотофейк.pdf

 Переходьте за посиланням та дізнайся як турбуватися про себе та тих, хто поруч, у періоди стресу :

  Психологиня Світлана Ройз, авторка ідеї, розповідає: “Коли ми ставимо відкриті питання – людина, яка перебуває поруч з нами, не тільки відчуває інтерес до себе, вона відчуватиме, що ми готові інвестувати свій час і сили у взаємини, і кожне “скажи мені…” робитиме нас ближчими, сильнішими, ресурснішими”. 

Базові навички турботи про себе та інших2.pdf
Посібник для доброго самопочуття зменшити стрес, наповнитися і розвинути внутрішню стійкість.pdf
Важливі-навички-в-період-стресу.pdf

    «Давай поспілкуємось» — це чат українською мовою для дітей і підлітків віком від 7 до 17 років. За допомогою чату можна анонімно та конфіденційно обговорювати свої переживання чи проблеми.

  Він доступний за посиланням. - https://letschat.fi/tietoa-apuu-chatista-opettajille-ja-oppilashuollolle/

    Ця ініціатива належить фінській організації SOS-Lapsikylä. Дитина може написати повідомлення в чат у будні від 10:00 до 16:00 й отримати кваліфіковану допомогу від спеціалістів. Організація не збирає жодної особистої інформації користувачів. Усі повідомлення в чаті регулярно видаляються із сервера через три місяці. Тому допомога абсолютно анонімна.

     У чаті можна поділитися своїми переживаннями, але його головною метою є допомога дітям та підліткам, які не почуваються в безпеці. Спеціалісти нададуть підтримку кожному охочому, а в разі потреби порекомендують звернутися до інших спеціалістів.