Psychiatra Online

Interaktywne porady lekarskie oraz psychoterapeutyczne przez internet

Specjalistyczny Gabinet Lekarski

lekarz Rafał Marszał specjalista psychiatra

Kontakt e-mail: polski.lekarz@gmail.com

Skype: polski.lekarz

Zakres leczenia:

- depresje, nerwice oraz inne zaburzenia nastroju,

- bezsenność,

- alkoholizm.


Zapraszam do skorzystania z porad lekarskich oraz psychologicznych przez interaktywne wizyty w sieci. W przypadkach zaburzeń nastroju i emocji jest to uznany i nowoczesny sposób terapii, zwłaszcza dla osób przebywających z dala od domu, na przykład za granicą. Jeśli ktoś z pacjentów byłby zainteresowany tą formą korzystania z porad, zachęcam do zgłaszania się na podany adres e-mailowy.

Proces leczenia pacjenta jest zadaniem dla zespołu składającego się z lekarza oraz psychologa lub psychoterapeuty. Lekarz przepisuje odpowiednie leki znoszące lub łagodzące objawy choroby, natomiast psycholog zajmuje się dokładną diagnostyką psychologiczną pacjenta oraz wdraża własne metody leczenia w postaci psychoterapii. Najlepsze efekty uzyskuje się zwykle przy połączeniu tych dwóch wzajemnie się uzupełniających metod leczenia: farmakoterapii i psychoterapii. Celem skorzystania z usług psychoterapeuty behawioralno-poznawczego lub terapeuty uzależnień polecam panią mgr Justynę Górecką, mail: justek36@wp.pl.

Jak walczyć z depresją ? Na jakiekolwiek pytania nie odpowiem czytając jedynie korespondencję e-mailową. Oferując swoją pomoc muszę umówić się na internetowy wideo-czat na Skype lub Gmailu. Będzie to w pełni profesjonalna wizyta lekarska, w czasie której widzę i słyszę pacjenta, mogę w pełni ocenić jego zachowanie i wyraz twarzy, a tym samym stan psychiczny. Pomocą w tej ocenie będzie oczywiście kamera internetowa i mikrofon, z którego skorzystanie będę prosił, a także odpowiednie oświetlenie postaci rozmówcy.

Tak jak przy każdej wizycie u lekarza obowiązuje ścisła tajemnica lekarska chroniona zasadami etyki oraz przepisami prawa.

Kontakt mailowy: polski.lekarz@gmail.com

Skype: polski.lekarz

Aktualny koszt wizyty online wynosi 100 złotych. Do tego doliczam koszt zapisanych leków oraz koszty przesyłki. Opłata powinna być wnoszona przelewem na konto w banku INTELIGO 50 1020 5558 1111 1111 8270 0054 lub też na PayPal: neuromedyk@op.pl

Tytuł płatności: honorarium za poradę lekarską w dniu............ Pacjentowi mieszkającemu na obszarze Polski przesłane będą jedynie recepty. Jeśli pacjent jest ubezpieczony w Polsce, proszę o przesłanie e-mailem skan lub zdjęcie dowodu osobistego z widocznym peselem. Będę mógł wtedy przepisywać leki na zniżkę.

IBAN: PL 50 1020 5558 1111 1111 8270 0054

BIC: BPKOPLPWGorąco zachęcam do przekazywana 1 % podatku na Fundację na Rzecz Pomocy Dzieciom i Dorosłym Niepełnosprawnym w Kaliszu "WYGRAJMY Z CZASEM" KRS: 0000552851

konto w Alior Bank nr: 27 2490 0005 0000 4530 8264 6700

www.wygrajmyzczasem.pl