11.3.2024 - 17.3.2024   OBSAZENO

PSÍ ŠKOLKA

To nejlepší, co můžete pro svého psa udělat, pokud:

V těchto případech rozhodně šťastný není...

Naše psí školka a hotel pro nás není jakýsi neosobní a vypočítavý byznys, nýbrž je to naplnění naší celoživotní lásky ke zvířatům, práce našich snů. S Vaším pejskem proto budeme jednat jako s osobností v celé její individualitě a originalitě. Dobře víme, že žádní dva psi nejsou stejní a jsme na to zařízení. Naši práci milujeme a snad nejen proto se u nás pejskové cítí jako doma. A to je ta nejkrásnější odměna pro nás.

V naší psí školce a hotelu bude mít Váš čtyřnohý člen rodiny o zábavu postaráno. Po celý den se mu budeme  věnovat a dále bude mít ve školce i své psí kamarády, se kterými bez pochyb zažije řadu psích dobrodružství. :)

U nás nenajdete žádné kotce a jim podobné prostředky omezující svobodnou osobnost Vašeho pejska. Váš čtyřnohý kamarád si sám rozhodne, zda bude dovádět venku na zahradě, nebo se válet na gauči v obýváku a relaxovat tam za doprovodu psí hudby. :) Pokud ovšem pejsek potřebuje zlepšit některou dovednost či trénovat základní poslušnost, je to možno - po dohodě s Vámi, majiteli pejska - bez problémů zajistit. Jsme otevřeni Vašim přáním a prosbám. Individuální přístup je nezbytnou součástí naší práce.

Bližší informace o tom, jak fungujeme, naleznete na stránce Psí školka a hotel, ceny našich služeb v Ceníku a kontakt na nás na stránce Kontakt. Na další stránky se dostanete přes menu v levé části  - pokud se Vám schovalo, rozbalíte ho kliknutí na tři bílé proužky vlevo nahoře ;-) 

Veškeré aktuality, denní fotky a videa z pobytů, najdete na našich facebookových stránkách ,,Psí škoka Pod ořechem"

                                                                                      Něco málo o mně

   Když jsem se rozhodla pro tuto práci, již po své 50 🙂, přišlo to jako blesk z čistého nebe. Na otázku , zda-li není na čase začít dělat něco co mě baví, přišla okamžitě odpověď ,, kdy jindy, když ne teď! ". A pak to šlo ráz na ráz. Bez váhání a pochybností.  Od první chvíle jsem měla jasno, jakým způsobem chci hotel vést. Žádné kotce. Psi se musí cítit stejně dobře, jako doma a maximálně se k nám, na každý další pobyt těšit. Každého psa vnímám jako svého a tak musí být šťastný. Šťastný pes = šťastná já 🙂. 

   A tak se stalo. Všichni psi se mnou sdílí celý náš dům i zahradu, spí se mnou v ložnici i v posteli 🙂.Rozhodnutí, kde si lehnou, nechávám na nich. Pravda, někdy se do postele už sotva vejdu😆.

   Smečka psů, samozřejmě musí být ovladatelná a proto, jich zase nemůže být příliš mnoho. Ve svém věku, již toho tolik nepotřebuji a tak nemám důvod, abych budovala kotce kvůli vyšším ziskům a pak se dívala na psy v nich zavřené. Toto by mně rozhodně nenaplňovalo.

   A tak nevím, co jsou volné víkendy, dovolenou mám jeden týden v roce, ale přesto bych neměnila. To, co mi dá smečka psů je mnohem více. Jeden pes = moře lásky. Smečka psů = nekonečno lásky 🥰