Психологічна служба Запорізького педагогічного коледжу

Який найкращий спосіб подолання депресії?

Переходь на сторінку "Опитування" та обирай свій варіант!

Щороку 12 травня в світі відзначається Всесвітній день медичних сестер. В Україні день медичної сестри відзначається з 1997 року за ініціативою Міністерства охорони здоров'я та Асоціації медичних сестер України.

Напередодні свята, 11 травня, студенти Запорізького педагогічного коледжу невеликим святковим концертом привітали медичних сестер Запорізької міської багатопрофільної дитячої лікарні №5. Теплі слова віршів, побажання та ліричні пісні – це щира подяка за цілодобове надання медичної допомоги дитячому населенню міста Запоріжжя та області.

Вітаємо психологічну агенцію "Психея" з 15-річчям. За роки своєї діяльності студенти - учасники гуртка провели багато цікавих та різномантіних заходів. Так і в 2017-2018 навчальному році проведені тренінгові заняття, корисні зустрічі, виховні години, години саморозвитку, акції та виставки.


Протягом квітня зі студентами другого курсу були проведені тренінгові заняття "ЗНО - шлях до успіху". Практичний психолог зі студентами старших курсів допомагали знизити рівень стресу перед іспитами та рекомендували шляхи ефективного відпочинку.

Інформація щодо підготовки до ЗНО:

200baliv- информация по ЗНО (укр. мова и литература): цитаты, портреты, тесты и т.д.

zno.osvita.ua- тесты

znoclub.com- матеріал з підготовки.

ed-era.ua

Instagram SNO

dnepr.osvita.ua

dneprest. ua

Prometeus- Yoogle play


26 березня гуртківці психологічної агенції "Психея" на зустрічі обговорили проблему ролі жінки у створенні гуманної сім'ї.

20 березня 2018 р. у 11:00 відбулося урочисте відкриття кабінету психологічної служби. Вітаємо шановних практичного психолога та соціального педагога з новосіллям! Олена Анатоліївна та Ганна Володимирівна запрошують усіх бажаючих до спілкування та співпраці до 232 аудиторії.

Фотографії зі святкування відкриття.

Заняття з елементами тренінгу для студентів заочного відділення

Практичним психологом та соціальним педагогом в першому та другому семестрі 2017-2018 н.р. проведені заняття з елементами тренінгу на заочному відділенні для майбутніх вихователів та вчителів. Студенти більше дізнались один про одного, поглибили знання про шляхи самовдосконалення, отримали позитивні емоції. Чекаємо нових зустрічей із студентами заочного відділення у наступному навчальному році!

«Я – студент ЗПК»

Протягом вересня 2016 р. практичним психологом та соціальним педагогом проведені заняття з елементами тренінгу для студентів перших курсів на згуртування групи та на тему: «Я – студент ЗПК». Під час занять студенти більше познайомились між собою, отримали позитивні емоції та інформацію про можливість звернення до психологічної служби коледжу у разі потреби.

До ювілею професійного свята психологів системи освіти України була проведена виставка-перегляд «Разом з Психеєю», на якій презентувати різноманітні заходи, що проводились протягом 2016-2017 н.р. та жива газета «Наші враження» з відгуками студентів щодо проведеної роботи. Вітаємо з 25-річчям!

Жива газета «Який образ у спілкуванні тебе більше приваблює?»

22 лютого 2016 року у коледжі було створено «живу газету» і запропоновано студентам і викладачам відповісти на питання «Який образ у спілкуванні тебе більше приваблює?» сильний і незалежний або добрий, щирий, комунікативний. Всі голосували смайликами. У голосуванні із результатами 79 голосів переміг образ доброї, щирої, комунікативної, із почуттям гумору дівчини.