17.12 - 19. 12 Запрошуємо студентів на виставку перегляд "Сесія без депресії".

На вас чекають такі улюбені помічники! Інтерактивний стенд із смайликами - вдачою на іспит!

Психологічна агенція "Психея"11-13 грудня проводила цікаве опитування студентів та викладачів коледжу з питання " Чого ви чекаєте від цієї зими"?

Заповнення живої газети для студентів - це хвилини для роздумів та пошуків власних ресурсів і позитивного планування найближчого майбутнього.

Завдяки акції студенти коледжу відчули задоволення, гарний настрій та сили до зимової сесії.

Шановні студенти, переглянте нашу з вами життєдіяльність за І - півріччя

2018-2019 н. р.

Психологічна агенція "Психея" 21-22 листопада проводила цікаве опитування студентів та викладачів коледжу з питання " Що вас зігріває цієї осені"?

Записи живої газети " Що нас зігріває цієї осені": "гарний настрій, кохання", "очі моїх студентів", "родина", "гарячий чай,ковдра , родинне коло", "теплий плед, і гарний настрій", "кава".

Завдяки акції студенти коледжу відчули задоволення та гарний настрій...

Студенти випускних курсів зустрілись зі своїми підшефними студентами груп нового набору на занятті "Лише час належить нам" .Студентами 2-3х курсів проверено ресурсне заняття "Сходинки до успіху" , яке сприяло розвитку позитивного мислення, цілеспрямованості та віри кожного студента в себе.

Психологічна служба розпочала цикл тренінгів зі студентами нового набору "Вчимося бути дружними". Студенти налагоджують доброзичливі стосунки з одногрупниками та крще пізнають один одного.

Розпочала свою роботу психологічна агенція "Психея". Члени психологічної агенції планують роботу на перше півріччя 2018-2019 н.р. та удосконалюють свої комунікативні здаібності.

Протягом перших тижнів в групах нового набору з метою покращення адаптації пройшли тренінги "Я - студент педагогічного коледжу". Студенти мали змогу краще пізнати один одного, порадіти спілкуванню та усвідомити нові вимоги навчання.