O nas

Punkt Przedszkolny Misiowo znajduje się na ul. Kwiatowej 15 w Łodzi i jest placówką dla Dzieci od 2 lat. Stawia nacisk na naukę języka angielskiego, metodą Teddy Eddie oraz proponuje szeroki wachlarz różnorodnych zajęć dla Dzieci. W ramach czesnego nasi podopieczni mają zajęcia Przedszkole i Piłka, które zyskały już rzeszę fanów w całej Polsce. Program zajęć jest logicznie ułożony - od zajęć najprostszych do coraz bardziej złożonych. W rezultacie prowadzonych zajęć uzupełnionych o ich oprawę oraz pozostałe elementy systemu rozrywki ruchowej www.przedszkoliada.pl uzyskujemy unikatowy w skali światowej projekt kreujący kulturę fizyczną wśród przedszkolaków.

Raz w tygodniu, odwiedza nas doświadczony Logopeda, który zawsze przygotowuje niesamowite zajęcia dla naszych Przedszkolaków, nawet tych najmłodszych.

Wszyscy pracownicy Punktu Przedszkolnego zajmują się Dziećmi z ogromnym zaangażowaniem i pasją. Prowadzą zajęcia zgodnie z podstawą programową MEN oraz tworzą fantastyczne prace plastyczne ze swoimi podopiecznymi.

Punkt Przedszkolny Misiowo to fantastyczne miejsce do rozwoju Państwa Dzieci! ZAPRASZAMY!