МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ

ОСВІТИ І НАУКИ


Адреса: Проспект Центральний, 166, м. Миколаїв, 54003, тел/факс (0512) 24-91-32

E-mail: mmoppo@ukr.net

Про організацію

Миколаївська міська організація профспілки працівників освіти об’єднує 160 первинних профспілкових організацій, у них працює 8400 чоловік, майже 7000 з них є членами профспілки.

Координацію роботи всіх первинних ланок Профспілки здійснює міський комітет у складі 29 чоловік, у тому числі 7 членів президії.

Виборний профспілковий актив закладів освіти налічує більше 1000 чоловік.

Міськком Профспілки, його президія будують свою роботу згідно з планами та Програмою дій Профспілки на 2016-2020 роки, затвердженої VІІІ з’їздом ЦК Профспілки, чітко дотримуючись Статутних вимог щодо періодичності проведення пленумів і засідань президії.

Усі нагальні питання життя , що стосуються основних напрямків діяльності організацій міської Профспілки та її первинок, у тому числі - контроль колективної угоди та договорів, соціально-економічні питання, інформаційна робота, охорона праці, оздоровлення, культурно-масова, спортивна робота та інші, колегіально обговорюються на пленумах міськкому, засіданнях президії, виносяться на розгляд в первинні організації.


фото семінар.docx
фото конференція.docx

Відповідно до вимог Статуту профкоми закладів виконують заплановані заходи, спрямовані на зміцнення й розвиток професійної солідарності, взаємодопомоги та співробітництва членів Профспілки. Міський комітет цінує й усіляко підтримує профспілковий актив міста, постійно використовує моральне та матеріальне заохочення голів профспілкових комітетів та активних членів профспілки.

Тільки за останні 5 років 8 голів первинних профспілкових організацій за багаторічну плідну працю, особистий внесок у розвиток галузевої Профспілки були нагороджені Почесними грамотами ЦК Профспілки, 39 голів – Почесними грамотами обкому профспілки, 68 членів профкомів первинок були нагороджені Почесними грамотами міськкому профспілки, голова профкому ЗОШ № 46 Галина Сачук нагороджена Знаком ЦК профспілки «Профспілкова звитяга», голова профкому ЗЗДО № 17 Лілія Несвітайлова та голова профкому ЗЗСО № 20 Єлізавета Рассанова нагороджені Нагрудним знаком ЦК профспілки працівників освіти і науки України "Профспілковий лідер". Також 5 директорів закладів освіти нагороджені Знаком ЦК профспілки «За соціальне партнерство».

Наше головне призначення - вирішення питань соціально-економічного характеру через соціальний діалог з органами влади всіх рівнів.

У 2018 році підписано нову колективну угоду між управлінням освіти і міським комітетом до 2022 року.

Президія міськкому профспілки, профкоми закладів спрямовують зусилля на зміцнення взаємодії з керівництвом управління та закладів освіти, вважаючи, що ключовим завданням колективних угод всіх рівнів є прагнення партнерів до встановлення гідного рівня оплати праці, як найважливішої складової якості життя наших колег.

Ви знаєте, що в числі базових принципів профспілок – це єдність і солідарність. І ми не стоїмо осторонь.

Міськком профспілки, президія постійно приділяли увагу захисту соціально-економічних і трудових прав членів нашої профспілки на рівні держави у солідарності та єдності із Всеукраїнською Профспілкою.

· Члени профспілки наших закладів зібрали більше 6 тисяч підписів під зверненням до Кабінету Міністрів у зв'язку з підвищенням ціни на природний газ для населення в червні 2017 року. І члени президії доставили їх в Кабінет Міністрів власноруч.

· Протягом 2014-2019 років делегації освітян міста неодноразово брали участь у багатотисячних акціях протесту профспілок у зв’язку з наступом на конституційні права та гарантії працівників освіти при формуванні Держбюджетів, проти шокової тарифної політики на комунальні послуги тощо. За ці роки близько півтисячі наших колег взяли участь у Всеукраїнських маршах протесту та мітингах біля Уряду і Верховної Ради України.

фото акція 1.docx
Фото акція 6.07.docx

Міськком профспілки, профкоми закладів не залишають поза увагою питання збереження й зміцнення здоров’я наших спілчан.

Для реалізації цих Статутних завдань міським комітетом створена та обладнана за профспілкові кошти тренажерна зала для тренувань членів профспілки, в Будинку вчителя працюють для освітян спортивно-оздоровчі гуртки. Відвідувати тренажерну залу можуть всі бажаючі вчителі та вихователі безкоштовно.

Сьогодні активний відпочинок, оздоровлення сімей, дітей перетворилися в складову частину сучасної людини і стали важливою формою використання ними вільного часу. Так вважають профкоми ЗЗДО №20, № 42, № 46, № 56, № 48, №60, ЗДО №1, №5 №7,№ 20, № 49, № 68, №77, №82, № 128, № 130, № 139,№143, Академії дитячої творчості, гімназії №41, Палацу творчості учнів та багато інших, які постійно організують екскурсійні поїздки по рідній Україні, маршрути вихідного дня по рідному краю, походи в театри, клуби, басейни, аква-парки та інше.

У кожній первинній профспілковій організації закладу освіти міста є своя формула успіху , адже успіх - це процес, а не кінцевий результат. Ми успішні в розвитку і в русі.

Голова міської організації профспілки С.В.Мовчан