ORGANIZAČNÉ POKYNY A INFORMÁCIE K AKCII

Otec&Syn / Tábor

Programy sú určené pre otcov a ich synov (14 – 16 rokov), ktorí chcú absolvovať spoločný zážitkový pobyt a nájsť tak novú kvalitu svojho vzťahu.

Pozývame Vás k prežitiu spoločného času s Vašim synom pri zaujímavých pracovných alebo dobrodružných činnostiach. Viac už neprezradíme, program by mal byť prekvapením a veríme, že si to poriadne užijete. Akcia je realizovaná v kresťanskom formáte za účasti katolíckych kňazov.MIESTO KONANIA

Ranč Abeland (obec Lozorno), nachádzajúci sa na okraji lesa v blízkosti vodnej nádrže.Ranč je špecifický svojim zameraním na tradičné slovenské ľudové remeslá a hospodárenie a aj na chov domácich zvierat a dobytka v pôvodnom prostredí.

POČET ÚČASTNÍKOV

Program je určený pre max. 12 dvojíc (otec a syn)

TRVANIE AKCIE

Začiatok akcie je v stredu o 18,00 hod.Koniec akcie je v nedeľu o 15,00 hod.

CENA ZA ÚČASŤ

250 € / pre dvojicu na celý pobyt
CENA OBSAHUJE: ubytovanie s plnou penziou vrátane nápojov, prenájom priestorov na prednášky a na kaplnku, úhrada pobytu pre prednášajúcich a kňazov, pomôcky k prednášaným témam, turistický poplatokCENA NEOBSAHUJE: dopravu na miesto konania

AKO SA PRIHLÁSIŤ NA AKCIU

Cez prihlasovací formulár odošlite svoju prihlášku.
Po odoslaní vám príde do e-mailu kópia vyplneného formuláru. TO JE zároveň POTVRDENIE, že formulár sme dostali a bol zaregistrovaný.Tým ste zároveň riadne prihlásení na program ako účastníci.
Ak takýto e-mail nedostanete, vyplňte a odošlite formulár ešte raz, alebo nás kontaktujte na: prerodiny@prerodiny.sk.
Bližšie informácie k akcii aj s pokynmi k platbe účastníckeho poplatku dostanete e-mailom mesiac pred akciou.

AKO ZAPLATIŤ ZA ÚČASŤ

Zaplatiť môžete dvoma spôsobmi:

1. Prevodom na náš účet: IBAN: SK68 0900 0000 0051 2927 1285

Variabilný symbol: 04

Do poznámky uveďte svoje meno a priezvisko

2. V hotovosti pri príchode na akciu


UBYTOVANIE A STRAVA

Ubytovanie a strava (plná penzia) sú zabezpečené na mieste konania akcie.Ak požadujete špeciálnu stravu (diéta, alergie, atď.), uveďte to v prihláške v kolónke „poznámky“.

AKO SA K NÁM DOSTANETE

Smer od Bratislavy a Malaciek: Odbočte z cesty (alebo diaľnice) na obec Lozorno. Tesne pred koncom obce smerom odbočte vpravo a pokračujte smerom k priehrade. Pokračujte stále rovno popri priehrade po asfaltke mierne do kopca až uvidíte smerovú šípku s označením ABELAND. Tam odbočte z asfaltky na parkovisko a ste na mieste.
Smer od obce Jablonové: Tesne za tabuľou obce Lozorno odbočte vľavo a pokračujte smerom k priehrade. Pokračujte stále rovno popri priehrade po asfaltke mierne do kopca až uvidíte smerovú šípku s označením ABELAND. Tam odbočte z asfaltky na parkovisko a ste na mieste.
Vyznačenie miesta na mape:https://goo.gl/maps/npLavhRbeBF2

PRÍPRAVA, PREDNÁŠKY A GARANTI

Prednášať budú: chlapi – laiciKňazi a garanti: Pavol Dzivý, Braňo Fabo