ORGANIZAČNÉ POKYNY A INFORMÁCIE K AKCII

Otec&Dcéra / Tábor

Program je určené pre otcov a ich dcéry (14 – 16 rokov), ktorí chcú absolvovať spoločný zážitkový pobyt a nájsť tak novú kvalitu svojho vzťahu.

Pozývame Vás k prežitiu spoločného času s Vašou dcérou pri zaujímavých a zábavno–dobrodružných činnostiach. Viac už neprezradíme, program by mal byť prekvapením a veríme, že si to poriadne užijete. Akcia je realizovaná v kresťanskom formáte za účasti katolíckych kňazov.MIESTO KONANIA

Rekreačné zariadenie ŠKUTOVKY, Liptovská Osada, okr. Ružomberok. Nachádza sa cca 2 km od dediny Liptovská osada (okes Ružomberok). Je priamo zasadené do lona prírody s prekrásnou scenériou vrcholov Veľkej Fatry.

POČET ÚČASTNÍKOV

Program je určený pre max. 12 dvojíc (otec a dcéra)

TRVANIE AKCIE

Začiatok akcie je vo štvtok o 18,00 hod.Koniec akcie je v nedeľu o 15,00 hod.

CENA ZA ÚČASŤ

240 € / pre dvojicu na celý pobyt
CENA OBSAHUJE: ubytovanie s plnou penziou vrátane nápojov, prenájom priestorov na prednášky a na kaplnku, úhrada pobytu pre prednášajúcich a kňazov, pomôcky k prednášaným témam, turistický poplatokCENA NEOBSAHUJE: dopravu na miesto konania
Všetky špeciálne požiadavky na služby spojené s ubytovaním a stravovaním (napr. špeciálna strava, diéta, atypický bezbariérový prístup, atď.) vieme naceniť po dohode k poskytovateľom ubytovania.

AKO SA PRIHLÁSIŤ NA AKCIU

Cez prihlasovací formulár odošlite svoju prihlášku.
Po odoslaní vám príde do e-mailu kópia vyplneného formuláru. TO JE zároveň POTVRDENIE, že formulár sme dostali a bol zaregistrovaný.Tým ste zároveň riadne prihlásení na program ako účastníci.
Ak takýto e-mail nedostanete, vyplňte a odošlite formulár ešte raz, alebo nás kontaktujte na: prerodiny@prerodiny.sk.
Bližšie informácie k akcii aj s pokynmi k platbe účastníckeho poplatku dostanete e-mailom mesiac pred akciou.

AKO ZAPLATIŤ ZA ÚČASŤ

Zaplatiť môžete dvoma spôsobmi:

1. Prevodom na náš účet: IBAN: SK68 0900 0000 0051 2927 1285

Variabilný symbol: 06

Do poznámky uveďte svoje meno a priezvisko

2. V hotovosti pri príchode na akciu


UBYTOVANIE A STRAVA

Ubytovanie je zabezpečené v dvojizbových bunkách s kúpeľňou so sprchou a so samostatným WC. Na jednej izbe sú tri lôžka.Strava (plná penzia) je zabezpečená vo vedlajšej budove – v jedálni so samoobsluhou.Ak požadujete špeciálnu stravu (diéta, alergie, atď.), uveďte to v prihláške v kolónke „poznámky“.

AKO SA K NÁM DOSTANETE

Smer od Ružomberku: V Ružomberku na svetelnej križovatke treba odbočiť na cestu Donovaly, Banská Bystrica. Tesne pred obcou Liptovská Osada odbočte z cesty prudko vpravo (je tam malá navigačná šípka ŠKUTOVKY) a pokračujte stále po tejto ceste (bez odbočovania) cez les (asi 2 km) až na koniec cesty.
Smer od Donovaly – Banská Bystrica: Na ceste z Donovalov smerom na Ružomberok tesne za obcou Liptovská Osada je odbočka vľavo (je tam malá navigačná šípka ŠKUTOVKY) a pokračujte stále po tejto ceste (bez odbočovania) cez les asi 2 km až na koniec cesty.
Vyznačenie miesta na mape:https://goo.gl/maps/1wy5tVvHFXv

PRÍPRAVA, PREDNÁŠKY A GARANTI

Prednášať budú: laiciKňazi a garanti: Pavol Dzivý, Braňo Fabo