ORGANIZAČNÉ POKYNY A INFORMÁCIE K AKCII

2JA

Program je určený pre manzelské páry, kde muž individuálne absolvoval program Chlapskí chlapi – Cesta k slobode, a žena program Keby ženy vedeli.

Pre účasť na programe 2JA je toto nevyhnutná podmienka, pretože tento program už stavia na procesoch nového sebapoznania a vnútornej transformácie.

Manželia budú mať možnosť otvoriť sa novému spôsobu komunikácie, vzájomnej interakcie a lásky, ktorá už môže presahovať rámec vlastného sebectva. Cez hlboké sebapoznanie k hlbokému poznaniu sa navzájom, až k postupnému odkryvaniu skutočného obrazu o Bohu a jeho Lásky.

Akcia je realizovaná v kresťanskom formáte za účasti katolíckeho kňaza.


MIESTO KONANIA

Rekreačné zariadenie ŠKUTOVKY, Liptovská Osada, okr. Ružomberok. Nachádza sa cca 2 km od dediny Liptovská osada (okes Ružomberok). Je priamo zasadené do lona prírody s prekrásnou scenériou vrcholov Veľkej Fatry.

POČET ÚČASTNÍKOV

Program je určený pre max. 30 manželských párov

TRVANIE AKCIE

Začiatok akcie je v stredu o 19,00 hod.Koniec akcie je v nedeľu o 14,00 hod.

CENA ZA ÚČASŤ

Pre manželský pár • 250 € / celý pobytPre sprevádzajúcu dospelú osobu • 82 € / celý pobytPre dieťa (s posteľou a plnou stravou) • 82 € / celý pobytPre dieťa (s posteľou a polovičnou stravou) • 68 € / celý pobytPre dieťa (bez postele a polovičnou stravou) • 20 € / celý pobytPre dieťa (bez postele a bez stravy) • 0 € / celý pobyt
CENA OBSAHUJE: ubytovanie, stravu, nápoje, vytlačené materiály a pomôcky k akcii, prenájom priestorov na prednášky, úhrada pobytu pre prednášajúcich a kňazov, turistický poplatokCENA NEOBSAHUJE: dopravu na miesto konania
Všetky špeciálne požiadavky na služby spojené s ubytovaním a stravovaním (napr. špeciálna strava, diéta, atypický bezbariérový prístup, atď.) vieme naceniť po dohode k poskytovateľom ubytovania.
Ak by ste mali problémy s financovaním Vašej účasti, napíste nám na: balazia@prerodiny.sk.

AKO SA PRIHLÁSIŤ NA AKCIU

Cez prihlasovací formulár odošlite svoju prihlášku.
Po odoslaní vám príde do e-mailu kópia vyplneného formuláru. TO JE zároveň POTVRDENIE, že formulár sme dostali a bol zaregistrovaný.Tým ste zároveň riadne prihlásení na program ako účastníci.
Ak takýto e-mail nedostanete, vyplňte a odošlite formulár ešte raz, alebo nás kontaktujte na: prerodiny@prerodiny.sk.
Bližšie informácie k akcii aj s pokynmi k platbe účastníckeho poplatku dostanete e-mailom mesiac pred akciou.

AKO ZAPLATIŤ ZA ÚČASŤ

Zaplatiť môžete dvoma spôsobmi:

1. Prevodom na náš účet: IBAN: SK68 0900 0000 0051 2927 1285

Variabilný symbol: 08

Do poznámky uveďte vaše spoločné priezvisko

2. V hotovosti pri príchode na akciu


UBYTOVANIE A STRAVA

Ubytovanie je zabezpečené v 2, 3 a 4 lôžkových izbách s vlastnou kúpeľňou a WC.Strava (plná penzia) je zabezpečená v jedálni so samoobsluhou.Počas prenášok a prestávok bude zabezpečené občerstvenie formou bufetu.Ak požadujete špeciálnu stravu (diéta, alergie, atď.), alebo špeciálne požiadavky na ubytovanie a účasť na programe (s kým chcete byť ubytovaní, zdravotné dispozície, bezbarierový prístup, invalidný vozík, atď.) uveďte v prihláške v kolónke „poznámky“.

AKO SA K NÁM DOSTANETE

Smer od Ružomberku: V Ružomberku na svetelnej križovatke treba odbočiť na cestu Donovaly, Banská Bystrica. Tesne pred obcou Liptovská Osada odbočte z cesty prudko vpravo (je tam malá navigačná šípka ŠKUTOVKY) a pokračujte stále po tejto ceste (bez odbočovania) cez les (asi 2 km) až na koniec cesty.
Smer od Donovaly – Banská Bystrica: Na ceste z Donovalov smerom na Ružomberok tesne za obcou Liptovská Osada je odbočka vľavo (je tam malá navigačná šípka ŠKUTOVKY) a pokračujte stále po tejto ceste (bez odbočovania) cez les asi 2 km až na koniec cesty.
Vyznačenie miesta na mape:https://goo.gl/maps/1wy5tVvHFXv

PRÍPRAVA, PREDNÁŠKY A GARANTI

Prednášať budú: laici Kňazi a garanti: Branislav Fabo