pracowniaagnieszka.pl

Super prezenty na super okazje!

Tworzymy piękno.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Pracownia pracowniaagnieszka.pl - oferuje szeroki zakres usług krawieckich, szycie na miarę, przeróbki krawieckie. Zajmujemy się również szeroko rozumianym upiększaniem wnętrz. Szyjemy poduszki dla dzieci oraz poduszki dekoracyjne, zazdroski do kuchni i łazienek, a także zasłonki do pokojów dziecięcych i maty edukacyjne dla dzieci. Zajmujemy się również haftowaniem ręczników i poduszek. Najlepszych prezentów na każdą okazję.

Wykonywane przez nas produkty są unikatowe, bądź wykonane w zaledwie kilku egzemplarzach. Tak więc kupując u nas towar masz pewność, że otrzymujesz rzecz wyjątkową i niepowtarzalną.

Zachęcamy do zapoznania się z całością naszej oferty zamieszczonej w naszym sklepie.

W sklepie co tydzień umieszczamy nowe atrakcyjne produkty, dlatego bądź na bieżąco z aktualnościami i nowościami na naszej stronie i dowiedz się wszystkiego o naszych ofertach specjalnych.

Zapoznaj się z przedstawionym poniżej wycinkiem naszych prac.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Spójrz mi w oczy, proszę

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

zobacz - szydełkowo


zobacz także:

Brakuje Ci pomysłu na prezent? Obejrzyj nasze pomysły na niezapomniane prezenty:

Zapraszam Cię do niezwykłego świata kosmetyków firmy Mary Kay.

Odkryj z nami swoje piękno i odbieraj urocze prezenty. Czytaj więcej - Mary Kay

a może lalka, bądź przytulanka?

zobacz także:

Czyż znajdzie się bardziej oryginalny prezent niż wisząca lalka?. Oferujemy szeroki wybór lalek wiszących, dopasowanych do każdego wnętrza.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

moje obrazy

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór zawieszek pasujących do każdego wnętrza.

Nasze lalki tildy, podobnie jak wszystkie nasze produkty są unikatowe i niepowtarzalne. Szyte są ręcznie z najlepszych gatunkowo tkanin. Każda nasza tilda jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju.

google-site-verification: google2b91647e7a68001e.html