Szkolenia i warsztaty

Jak skutecznie pozyskiwać klientów poprzez rekomendacje

JAK SPRAWIĆ ABY KLIENCI CHĘTNIE POLECALI TWOJA FIRMĘ

Wszystko co musisz wiedzieć i robić aby rekomendacje napędzały Twój biznes

Spotkanie biznesowe "JAK SPRAWIĆ ABY KLIENCI CHĘTNIE POLECALI TWOJA FIRMĘ" odbędzie się w dniach 17 marca na terenie Businesslink, PGE Stadion Narodowy w Warszawie.

  • Obecni będą przedstawiciele firm poszukujący partnerów biznesowych, pracownicy działów handlowych, osoby prowadzące działalność gospodarczą.
  • Celem tego spotkania jest umożliwienie przedstawicielom poszczególnych firm nawiązania nowych kontaktów biznesowych, chcemy aby wszyscy uczestnicy poznali się nawzajem i nawiązali relacje, które mogą zaowocować nowymi zleceniami.
  • Na szkoleniu "o sprawdzonych sposobach pozyskiwania klientów z polecenia" dowiesz się o czym nie wolno zapominać w kontaktach z klientami a na warsztatach przygotujesz plan działania i utrwalisz wiedzę ze szkolenia.
  • Zależy nam na tym aby pomóc Twojej firmie realizować sprawdzone standardy dzięki którym na pewno pozyskasz więcej rekomendacji biznesowych.
  • Spotkanie będziemy aranżować w ten sposób abyście Państwo mieli możliwość osobiście poznać i porozmawiać z jak największą ilością zgromadzonych osób.
  • Nie zapomnij zabrać wizytówek! Na pewno będzie okazja aby rozdać kilkadziesiąt sztuk.

Koszt uczestnictwa to 200 złotych netto.

Po dokonaniu rejestracji otrzymasz email z potwierdzeniem, zwrotnie będzie można podać pozostałe dane zamawiającego celem wystawienia faktury VAT.

Dla kogo przeznaczone jest to konkretne szkolenie i warsztaty?

Najwięcej skorzystać mogą właściciele i pracownicy firm usługowych tj. np. kancelarie adwokackie, biura rachunkowe, gabinety stomatologiczne, firmy transportowe, firmy budowlane, wszelkiego typu wypożyczalnie, firmy doradcze, agencje ochrony, agencje detektywistyczne, firmy zajmujące się reklamą, firmy świadczące uslugi internetowe, agencje eventowe, firmy obsługujące śluby, itd.

Czemu mają służyć te szkolenia i warsztaty?

Na szkoleniu dowiesz się jakie są najlepsze strategie w zakresie pozyskiwania klientów z polecenia a na warsztatach pomożemy Ci przygotować właściwy Twojej firmie plan działania. Opiszesz i przygotujesz własny standard gotowy do wdrożenia.

Od tego dnia zaczniesz zwiększać swoje zyski wyłącznie dzięki rekomendacjom

Zobowiązujemy się dostarczyć Ci wysokiej jakości wiedzę o tym jak budować zaufanie i wartościowe relacje biznesowe.

Miejsce: Businesslink PGE Narodowy - Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa