Poradnik dla kupujących - stroje kąpielowe Gabbiano

Sklep Sarenka

Wstęp

Witam wszystkich zainteresowanych strojami kąpielowymi Gabbiano. Strona ta powstała z myślą o Was, aby pomóc Wam przy wyborze odpowiedniego stroju, koloru czy rozmiaru. Sukcesywnie będę tu zamieszczać porady, wymiary oraz real foto kostiumów kąpielowych. Mam nadzieję, że uda mi się przez to choć trochę Wam pomóc przy wyborze odpowiedniego stroju.

Porady

Zmierzone wymiary stroju kąpielowego Gabbiano można porównać z posiadanym kostiumem lub bielizną tak aby lepiej dobrać rozmiar pod swoją sylwetkę i uniknąć niepotrzebnych wymian towaru czy zwrotów. Rozmiarówka kostiumów kąpielowych Gabbiano jest lekko zaniżona. Oznacza to np. że rozmiar M stroju Gabbiano jest w rzeczywistości bliższy rozmiarowi S. Należy więc wybierać raczej rozmiar większy niż mniejszy.

Opisy rozmiarów będą sukcesywnie uzupełniane. Jeśli interesujący Państwa opis jest niedostępny proszę o zapytanie na adres nataliag2@wp.pl

Sklep stroje kąpielowe Gabbiano

sklep online

O firmie Gabbiano

Misją Gabbiano jest tworzenie nowych trendów mody plażowej!

Najwyższa jakość zachodnich tkanin, sprowadzonych specjalnie na potrzeby produkcji oraz pasja w tworzeniu nowych kolekcji i modeli kostiumów - stawia producenta Gabbiano w czołówce branży. Ogromną wagę firma przykłada do jakości wykonania, wygody noszenia oraz atrakcyjności produktów. Tradycyjnie, jak co roku, twarzą marki Gabbiano jest Natalia Siwiec.

logo miss Polonia

Oficjalny sponsor Miss Polonia w latach 2007-2011