Поланківська ЗОШ І ступеня

Поланківська ЗОШ І ступеня знаходиться за адресою : вул. Польова, 10, с. Поланки Яворівського району Львівської області

E-mail: spolanky@gmail.com tel.: 0682888341
Тихі перерви у 2 класі

26 жовтня 2018 р. в Поланківській ЗОШ І ступеня було проведено свято ''Осінній ярмарок'', який підготувала Боровець Лідія Ярославівна. І чого там тільки не було: веселі танці вуличних клоунів, гадання та запального танцю хитрої циганки, добірних українських жартів, справжніх торгів всякою-всячиною і багато-багато іншого...


Поланківська школа розпочала новий 2018-2019 н.р. святковою лінійкою.

Свято ''Останнього дзвоника''

27 квітня у приміщенні школи села Поланки відбулося свято англійської мови. Учні школи декламували вірші, танцювали, співали пісні на англійській мові , ставили сценки '' Дощовий день '' , '' На уроці англійської мови '' та підготували постановку казки '' Рукавичка '' .

16 березня 2018 року в актовому залі Поланківської ЗОШ І ступеня відбулося Шевченкове свято, присвячене 204 річниці з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Свято підготувала і провела Сойко Віра Романівна.

6 лютого 2018 року відзначався Міжнародний день безпечного Інтернету. Вчитель Боровець Лідія Ярославівна провела виховну годину '' Безпека в Інтернеті ''

Сорока-білобока принесла на хвості незвичайну новину.

Чортик повертає вкрадену торбину з подарунками для дітей.

19 грудня в актовому залі Поланківської ЗОШ І ступеня відбулося свято '' У дитинства край іде Святий Миколай'', яке підготувала і провела вчитель 1-го класу Боровець Лідія Ярославівна. Учні школи чудово зіграли ролі звірят, сільських дітей та біблійних персонажів. Вони весело співали, танцювали запальний танок та з успіхом виконували завдання лісового мешканця Бурмила. Дітям дуже сподобалися подарунки від Святого Миколая.


Наші світлини