Naszą specjalnością są marki:


Kilkuletnie doświadczenie na rynku oraz zadowolenie dotychczasowych klientów są gwarancją naszego profesjonalizmu. Oprócz części oryginalnych, oferujemy zbliżone jakościowo zamienniki, renomowanych europejskich producentów.

Współpracujemy tylko z zaufanymi, rzetelnymi dostawcami, przechodzącymi okresowe kontrole jakości. Oferowane przez nas części posiadają odpowiednie certyfikaty jakości i bezpieczeństwa, co gwarantuje długą i bezproblemową eksploatacje maszyny. Oferujemy w najlepszych cenach części części do maszyn budowlanych Komatsu oraz Caterpillar.

Dopasowując się do potrzeb rynkowych uruchomiliśmy specjalny, priorytetowy tryb dostarczenia części, który umożliwia dostarczenie 95% części w przeciągu 24h w dowolne miejsce w Polsce.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 8 - 16, od poniedziałku do piątku.

Dzięki konkurencyjnym cenom, fachowemu doradztwu i indywidualnemu podejściu do klienta, stale poszerzamy grono naszych klientów. Jesteśmy otwarci na długofalową współpracę, opartą na rzetelności i profesjonalizmie, która gwarantuje obopólne korzyści. Firma POL-KATA stale się rozwija i dopasowuje do potrzeb klientów, jeśli więc macie Państwo jakieś propozycje lub sugestie, to zapraszamy do kontaktu. Siedziba firmy znajduje się w Szczytnikach pod Poznaniem.

Możliwy jest odbiór osobisty lub wysyłka kurierem z gwarantowanym terminem 24h.