Який формат проведення?

Вишкіл “Відвага” відповідає на питання: “Як?” Як ефективно облаштувати довготривалий побут на пластовому таборі? Ефективно – основні базові підходи, необхідні споруди, випробувані на практиці, організація правильних процесів. Довготривалий табір – табір, що триває 7 днів та більше.

Учасники отримають такі знання та навички:

  • таборові споруди, як скласти оптимальний план пластового табору; -
  • таборовий інструмент: характеристики, загострення, зберігання, користування;
  • будівництво соновних таборових споруд;
  • організація ефективного процесу користування таборовими спорудами;
  • організація охорони табору

На Відвазі 90% практики!

"Відвага" - це дводенний вишкіл інтенсивних практичних занять з будівництва таборових споруд та цікавих пластових активностей з формування командного духу. Секрети піонірки та чар пластування від інструкторів-практиків. Учасники об'єднані в команди, отримують завдання з будівництво споруд, піонірки та працюють у супроводі з інструкторами. Проживання і харчування автономне по командах. Доїзд і від'їзд з місця вишколу централізований. Точкування індивідуальне протягом усього вишколу.

Вимоги до учасників вік - 16-50 виховники, УСП, УПС з досвідом організації таборів або такі,що будуть організовувати табір цього літа базові навички з піонірки відсутні протипоказання до фізичних навантажень обмежена кількість учасників 35 наявність обов’язкового виряду.

Вузли необхідні для вишколу Відвага.pdf