Plaatsingsdatum: Jun 04, 2015 6:38:40 AM
Bijzonderheden: Op 11 na waren we weer op volle sterkte. Sinds Ineke er iets van heeft gezegd waren er vanavond maar 7 te laat. Ik zeg maar zo blij dat jullie zijn gekomen. Je weet vaak niet wat er allemaal gebeurd is om er toch nog bij te zijn. De sfeer was goed. We zongen A very merry tune omdat het juni is. We hebben bijna de hele mis van Bram gezongen. Gestudeerd op Agnus Dei. Het leek veel op het begin van Kyrie maar dat mag want Mozart deed dat ook. Zodoende. Alleen de eerste bladzij. Op Gloria ook gestudeerd. Toen het 10 uur was zongen we nog even snel het Sanctus. Een leerzame avond zonder stress. De sopranen klonken weer prachtig. De alten legden het tegen ze af maar die waren gehalveerd. Er waren maar liefst 10 mannen.
Hoe laat? 20.04 uur.
Hoeveel? 24 (vd 35) 69%, 9 sopranen (vd 11), 5 alten (vd 10), 5 tenoren (vd 7) en 5 bassen (vd 7).
Wat gezongen? Sing a very merry tune, Lerchengesang, Abschied vom Walde, Kyrie, Gloria, Agnus Dei en Sanctus.
Mededelingen: Bram gaf weer wat hij van ons optreden vond. Hij vond het spannend. Het was een soort concert. We hebben het mooi gedaan. Zoals hij had verwacht de zaal deed goed mee met To Life door mee te klappen. Hij vond zelf dat de vleugel te ver weg stond om goed contact te houden met ons. De vleugel zou vals worden als hij werd verplaatst. De alten voelden zich te ver weg staan. Het was samen gevat goed verlopen.
Even de groeten doen:
Hallo Eva, Weer 's een rustige studeeravond. Niet die opwinding van we moeten en hoe zal het gaan? En hoe kom ik in Edam?
Dag Louise, Je had er bij moeten zijn in Edam. Maar dat schreef ik vorige week ook al. Pech zeg. Volgende week weer.
Hallo Brigitte, Heb je het verslag van Edam gelezen? Nee nou vanavond gaf Bram een gedetailleerd beeld. Hierboven.
Dag Erika, We zijn naar Meerkunst geweest. We hebben je levensgrote tekeningen bewonderd. Prachtig.
Hallo Ineke, Plan je ons ook in voor de Sail? Mijn partner wil ook zo graag mee. Heb je een plekje vooraan?
Dag Janet, Ik zette gewoon een kruisje. Ik dacht dat je er was. In de war heet dat. Het is de wens van de gedachte.
Hallo Joke, We gaan gewoon door hoor. Een koor gaat altijd door. Wij al bijna 29 jaar. Nog steeds springlevend.
Dag Hans, Zit je al tegen de Canadeze grens aan? Doet de camper het goed? Ondernemend. Nog een week.
Hallo Ben, 11 weken geleden kwam je bij ons binnen. Wat waren we blij met je. Maar dan moet je wel komen. 5 op 11.
Dag Arjen, Ineens valt mijn hele verhaal van het scherm af. Gelukkig staat het dan bij concepten. Je schrikt hoor.
Hallo Gertjan, Nog 4 woensdagen en dan hebben we vakantie. Kan je gewoon je gang gaan. Kom naar de picknick. 1 juli.
Volgende week zingen we een ingewikkeld stukje van Bela Bartok. Dat heb ik Bram een half jaar geleden gegeven. Hij zou het na Edam doen. Dan is de tijd ervoor. Het is heel modern en lastig zingen met veel dissonanten. Bereid je er maar op voor. Bram moet het zelf ook nog even voorbereiden. Als je het eenmaal hebt ingestudeerd wil je niks anders meer.
Komt allen. Doei.