Наукове дослідження

Анотація до сайту

Ефективність виховання естетичних почуттів засобами образотворчого мистецтва може суттєво підвищитися, якщо буде забезпечено реалізацію наступних умов: врахування особливостей естетичного розвитку молодших школярів; обґрунтування принципів добору засобів образотворчого мистецтва, які забезпечують спрямоване виховання в учнів початкових класів естетичних почуттів; навчити самостійної діяльності молодших школярів в розкритті естетичного потенціалу та творчих умінь.

Компози́тор, компози́торка[1] (від лат. componere — складати в ціле) — автор музичних творів: особа, що займається створенням музики.

Термін «композитор» поширився у 16 столітті в Італії. Професія композитора передбачає наявність музично-творчого обдарування і потребує спеціального вивчення композиції. Підготовці й вихованню композиторів відводиться спеціальне місце в системі освіти, зокрема в українських консерваторіях є спеціалізовані факультети композиції. Композитор фіксує свої твори у вигляді нотного тексту, який дозволяє музикантам-виконавцям виконувати його твір. Це відрізняє композитора від музиканта, який імпровізує або грає на інструменті. Деякі музичні жанри не передбачають нотного тексту (напр. електронна музика), в цьому разі композитор фіксує свій твір у формі аудіозапису.

Термін «композитор» вживається переважно у традиції класичної музики, в той час, як у рок-, та поп- музиці вживається поняття «автор пісні». Проте музикознавець І.Пясковський фіксує 4 категорії творців, щодо яких може вживатися термін «композитор»


У даному відео зібрані уривки найпопулярніших творів відомих композиторів

Музика