לימודי מחקר מקדים - השלמת תזה

מידע כללי

מועמדים ללימודים המעונינים לרכוש תואר שלישי, חייבים להיות בעלי תואר שני עם תזה. עבור בעלי תואר שני ללא תזה, החוג מקיים מסלול ייחודי של השלמת תזה המאפשר עם סיומו המוצלח, לתלמיד להירשם ללימודי תואר שלישי בחוג. בחוג למנהל עסקים מתקיימת תכנית זה במכלול המסלולים שבהם מתקיימים גם לימודי דוקטורט במנהל עסקים ובכלל זה, בתחום המימון, מערכות מידע, ניהול המשאב האנושי, אסטרטגיה, שיווק ופסיכולוגיה של צרכנים, התנהגות ארגונית ופסיכולוגיה של רגשות. הלומדים להשלמת תזה במנהל עסקים מונחים על ידי חבר סגל בכיר מתוך חברי הסגל האקדמי של החוג. עבודת המחקר מתבצעת בליווי אישי צמוד של המנחה. חלק מהמחקר של חברי הסגל ושל משלימי התזה מתקיים במסגרת מרכזי המחקר והמעבדות שבהם חברים חוקרי החוג, כגון : המרכז לחקר חברת המידע, המרכז לחקר ארגונים וניהול המשאב האנושי והמעבדה לחקר תפיסה חברתית של רגש.

להתרשמות מתחומי המחקר של חברי הסגל האקדמי בחוג, ניתן להיכנס לאתר הכללי של החוג למנהל עסקים בקישור הבא


התוכנית ללימודי השלמת תזה במנהל עסקים נועדה למועמדים בעלי תואר שני במנהל עסקים ותחומים קרובים כגון כלכלה, וניהול ללא תזה. התכנית מאפשרת לימודי השלמה רלבנטיים, גם למוסמכי חוגים אחרים, שתחום לימודם בתואר שני היה קרוב לתת-התחומים של מנהל עסקים. לתוכנית יתקבלו תלמידים מצטיינים בעלי תואר שני ללא תזה ממוסד מוכר בארץ או בעולם העומדים בתנאי הקבלה המפורטים בתקנון. תיאור מלא של תהליך הלמודים, דרישות ותנאי הקבלה לתכנית ולסיומה מצויים בתקנון המצורף בקישור הבא.


מכלול הטפסים וקובצי הנחיות הנדרשים ללימודי השלמת תזה בחוג למנהל עסקים באוניברסיטת חיפה במהלך כל השלבים בלימודים. חלק מטפסים אלה נדרשים עבור המועמדים לתכנית ותלמידיה וחלקם עבור מנחי התלמידים


לפרטים נוספים ומידע נוסף ניתן לפנות לגב' טניה ליבשבסקי

מרכזת תוכנית השלמות התזה

דוא"ל: tlibash1@univ.haifa.ac.il

טלפון: 04-8288453

בניין ג'יקובס חדר 605

וועדת השלמות תזה בחוג למנהל עסקים

פרופ' שלמה הראלי, ראש תכנית השלמות התזה

דר' קימברלי וויבר ליבנת, חברת ועדת השלמות תזה