Pegasus Müşteri Hizmetleri

0850 840 48 05

Pegasus Müşteri Hizmetleri

Pegasus Havayolları'nın resmi müşteri hizmetleri ile bilet satın alım işlemlerini ve daha önce satın almış olduğunuz uçak biletlerinizde tarih ve yön değişikliğini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Merkezi İstanbul'da bulunan Pegasus iletişim hattımızı aramanın her yöne dakikalarınızdan ücretlendirileceğini bildirmek isteriz.

Pegasus Telefon Numarası

Pegasus Telefon numarasını aramanın her yöne dakikalarınızdan düştüğünü biliyor muydunuz ? Daha önce satın almış olduğunuz Pegasus uçak biletlerinizi İstanbul Pegasus Telefon numarası ile kolayca değiştirebilir, yada biletinizi iptal edip ödediğiniz tutarın kesintileri yapıldıktan sonra geri kalanını iade alabilirsiniz.

Pegasus Ücretsiz İletişim

Pegasus Havayolları'nın ücretsiz iletişim hattı 0850 250 67 02 numaralı müşteri hizmetleridir. Bu müşteri hizmetlerini aramanızın ücretlendirilmesi; her yöne dakikalarınızdan düşülmektedir. Yani ekstra bir görüşme ücreti ödemenize gerek yoktur. Pegasus ücretsiz müşteri hizmetleri sadece daha önce satın almış olduğunuz uçak biletlerinizde rötar veya sefer iptali gibi durumlarda hizmet vermektedir.

Pegasus Çağrı Merkezi

Pegasus Havayolları'nını resmi çağrı merkezi Türkiye'den arayabileceğiniz numarası 0888 228 12 12'dir. Lefkoşa ve yurtdışından arayabileceğiniz diğer çağrı merkezi numarası ise 0850 250 67 77 numaralı telefondur. Bu numarayı sadece yurtdışı veya Lefkoşa'dan arayabilirsiniz. Türkiye içinden dakikası 1,5 TL operatörünüz tarafından ücretlendirilen numarasını aramanız gerekmektedir.