Pegasus Bilet Değiştirme

Pegasus Bilet Değişim Hattı : (0850) 302 54 93

Pegasus Bilet Değişimi Nasıl Yapılır ?


Pegasus havayolları'nda bilet değişim işleminin birkaç basit yolu bulunmaktadır. Bilet değiştirmek isteyen yolcularımız dilerse flypgs.com'dan bilet işlemlerimden değişim yapabildikleri gibi pegasus bilet değişim hattı olan (0850) 302 54 93 çağrı merkezini de arayarak kolayca biletlerinde değişiklik yapabilirler.

Pegasus uçak bileti tarihi değişiminde bazen fiyat farkları çıkabilmektedir. Yolcularımıza pegasus uçak bileti değişim olma ihtimalinde biletlerini ilk alırken pegasus flex özelliği alarak ekstra 12.99 tl ödeyerek esnek bilet almalarını tavsiye etmekteyiz. Bu esneklik özelliğinin pegasus yolcularına getirdiği en büyük avantaj pegasus uçak bileti değiştirme isteyen yolcularımız değişim yaptıklarında herhangi bir cezai işlemle karşılaşmadan biletlerini ilk aldıkları ücrete sabitleyerek yeni uçak bileti ile arasında bir fiyat farkı var ise o fiyat farkını ödeyerek kolayca uçak biletlerini değiştirebilirler.

Pegasus Flex Özelliği Olmayan Biletler Değişebilir Mi ?

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi pegasus havayolları uçak bileti değiştirme işlemi bütün bilet sınıfları için yapılabilmektedir. Fakat pegasus flex özelliği olmayan biletlerde pegasus bilet erteleme işlemlerinde biletinizi ilk aldığınız fiyat üzerinden değil de 40 ile 50 türk lirası arasında daha düşük fiyattan saymaktadır aldığınız bileti havayolu. Bu da demek oluyor ki pegasus bilet tarihi değiştirme işlemi yaptığınızda, daha önce satın aldığınız uçak biletinizle bire bir aynı fiyata aldığınız bilet için ekstra 40-50 tl fiyat farkı ödemeniz gerekiyor.

Pegasus Flex özelliği alınan biletlerde ise aldığınız fiyat ne ise o fiyat üzerinden değişim yapabilirsiniz.