PÁRTY ŠIPKAŘŮ

SINCE 2003

7. až 9. 6. 2024 / Tábořiště Nesytá

Zakončení týmových soutěží UŠO v regionu Královéhradecko sever

Tradiční pohodová víkendovka proběhne opět v areálu tábořiště Nesytá nacházející se mezi Kohoutovem a Hajnicí. V programu nebudou chybět mimo jiného soutěže různého druhu (nejen v šipkách), v čele s turnaji o Krále ligových statistik, diskoška, tombola a především pak ústřední záležitost Párty šipkařů = předání trofejí nejlepším týmům uplynulého ročníku Hlavní ligové soutěže a Ligy žen. Právě to proběhne ve dvou blocích v sobotu večer.

Po celý průběh akce bude zajištěno stravování v kantýně, kde se bude možné občerstvit například čepovaným pivkem či pojíst lahodné pokrmy (vše za rozumnou cenovku). Ubytovat se je možné v chatkách pro méně náročné se nabízí varianta vlastního stanovaní. Sociální zařízení je samozřejmostí a volně dostupné po celý průběh akce (i v nočních hodinách).

Zveme tímto všechny ligové hráče týmů z oblasti Královéhradecko sever (chcete-li Severovýchodních Čech), popřípadě i jejich blízké, na závěrečné pohodové odreagování se spojené s vyhodnocením konečného pořadí týmových soutěží.

Veškeré informace k víkendovce najdete v menu těchto stránek