PÁRTY ŠIPKAŘŮ

zakončení ligových soutěží UŠO v regionu Královéhradecko sever

27. - 29. 5. 2022 / Pavlátova louka Nové Město nad Metují

Tradiční pohodová víkendovka se po kovidové výluce vrací. V programu nebudou chybět mimo jiného soutěže různého druhu (nejen v šipkách), v čele s turnaji o Krále ligových statistik, živá hudební produkce, tombola a především pak ústřední záležitost Párty šipkařů = předání trofejí nejlepším týmům uplynulého ročníku Hlavní ligové soutěže, Ligového poháru kategorie C+ a Ligy žen. Právě to proběhne ve dvou blocích v sobotu večer.

Po celý průběh akce bude zajištěno stravování v kantýně, kde se bude možné občerstvit například čepovaným pivkem či pojíst lahodné pokrmy (vše za rozumnou cenovku). Ubytovat se je možné v šestilůžkových chatkách, pro méně náročné se nabízí varianta vlastního stanovaní (bez příplatku = zdarma). Sociální zařízení je samozřejmostí a volně dostupné po celý průběh akce (i v nočních hodinách).

Zveme tímto všechny ligové hráče týmů z oblasti Královéhradecko sever (chcete-li Severovýchodní Čechy), popřípadě i jejich blízké, na závěrečné pohodové odreagování se spojené s vyhodnocením konečného pořadí týmových soutěží.

Veškeré informace k víkendovce najdete v menu těchto stránek