TEGEVUSED PÕHIKOOLI AULAS

Ahhaa Teaduskeskus "Põlemise keemia"- 12.00-12.45

Huvikooli etendus - 13.15-13.45

Ansambel - ARG PART 17.00

TEGEVUSED PAIKUSE HUVIKOOLIS

Perepäeva märgi valmistamine - igas vanuses huvilised 12.00 - 13.00 ja 14.00-15.00(kunstiklass)

Vabaõhumaal - 12.00-15.00 (kooli lähiümbruses)

Silva Sirge - Naeruteraapia - 14.00 -15.00 (huvikooli meediaklass)

Foto töötuba (Pärnu Kunstikool) - 12.00-15.00 (huvikooli ateljee)

RAAMATUKOGUS

Perekond Seeder loeng "Tasakaaluõpetus - inimest toetav feng-shui" - 12.00-13.30

Loeng “Gamaatria” (numeroloogia) - 14.00-14.45

TEGEVUSED PAIKUSE NOORTEKESKUSES (PANOKE)

VR töötuba - Noortekeskuse III korruse suur mängude ruum, Kokandusringi töötuba toimub köögis II korrusel 12.00-15.00

Käsitöökaartide töötuba - 12.00-15.00 Noortekeskuse III korruse seminariruum

NOORTEKOHVIK - 12.00-15.00 Noortekeskuse I-II korrus

TEGEVUSED SPORDIHOONES

Droonijuhtimise lahtised meistrivõistlused - 13.00- 15.00 (võimla) REGISTREERIMINE

Tund pallidega - lihastreening Joga- ja Fit-pallidega 13.00-14.00 (rühmatreeningu saal)

TEGEVUSED PAIKUSE PÕHIKOOLI MAJAS


Vene rahvatantsude õppimise töötuba - kell 12.00-13.00 REGISTREERIMINE- algklasside maja saal

Väärtuste mäng kell 13.00 - 14.00

4 - liikmelised grupid võistlevad omavahel vastavalt mängu juhendile (PM ruum 213) REGISTREERIMINE

Paelte punumise töötuba - punume Paikuse kooli värvidega lõngadest käepaelu 13.00-13.30 ja 13.45-14.15 (peamaja 214)

Mälumäng EV 100 - mälumäng on võistkondlik (3 liikmelised võistkonnad), täiskasvanud ja 7-9 klass 14.00-15.00 (peamaja 202) REGISTREERIMINE

Muinasjuttude mõistatamine ja dramatiseerimine - 1.-3. kl õpilastele 13.00-13.30 ja 13.45-14.15 (algklasside maja 214)

Kahoot - 1.-3. kl õpilastele (vajalik oma nutiseade) 13.00-13.30 ja 13.45-14.15 (peamaja 102)

Lauamängud - inglise keelsete sõnavaramängude mängimine 13.00-13.30 ja 13.45-14.15 (peamaja 207)

Paelte töötuba - igas vanuses huvilistele 13.00-13.30 ja 13.45-14.15 (peamaja 110)

Täringud ja QR koodid- loodusteaduslik mäng 13.00-13.30 ja 13.45-14.15 (peamaja 227)

Erinevad tegevused robotitega 13.00-13.30 ja 13.45-14.15 Nutiklassis

Malesimultaan direktor A. Külaotsaga 13.00-14.00 (peamaja II korrus)

Roheline kool - sobib eelkooliealistele 12.00 - 15.00 (peamaja 104)

Muuseum Kohvris - mängud ja mõistatused - alates 3. kl 12.00-15.00 (peamaja 230)


SUPP - 12.45- 15.00 kooli söökla

ÕUEALA

Kiviaja õpperaja äpi tutvustus - kogunemine kell 12.00 infopunkti juures.

Politsei, Sindi Päästekomando, Häirekeskus, Kaitseliit -12.00-15.00

Pimepioneeripall - võrkpalli alternatiivmäng kinni kaetud võrguga 13.00-13.30 ja 13.45-14.15 Töötuba toimub õues liivaväljakul

Täpsusmängud pallidega - 1.-3. kl õpilastele 13.00-13.30

Liikumismängud - 1.-3. kl. õpilastele 13.00-13.30 ja 13.45-14.15

Jalgpall, erinevad mängud ja harjutused - 1.-3. kl õpilastele 13.00-13.30 ja 13.45-14.15

Discgolf - 12.00-15.00 Paikuse Spordikeskuse haljasalal

Tegevused skatepargis - töötuba viib läbi Pärnu, Raba 5 Noortekeskus

Tegevused mudilastele - näomaalingud, mängud jm 12.00-15.00 (siseõu)

Paikuse noorte kontsertetendus "Laps ja lapsepõlv" -

15.00-16.30 kooli siseõues

MTÜ Paikuse Asumiselts

Pärnu Sotsiaalkeskus