Ósme Niebo

Zapraszamy wszystkich do powstałego w naszym mieście Ósmego Nieba.

Z miłości do zwierząt, na bazie naszego wieloletniego doświadczenia w opiece nad nimi, z zamiłowania do sztuki, muzyki i kultury zamierzamy realizować szereg wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych, podczas których będziemy aktywizować społeczność do pomocy bezdomnym psom i kotom, podopiecznym Stowarzyszenia "Dla Braci Mniejszych".


Projekty kulturalne, wystawy, warsztaty artystyczne, imprezy muzyczne, spotkania autorskie, pokazy filmowe, indywidualne imprezy z cateringiem (biznesowe i non-profit), mają na celu pozyskiwanie środków na ratowanie zwierząt bezdomnych, przygotowanie ich do adopcji, edukację, promocję humanitarnych i ekologicznych zachowań.


Ósme Niebo to szczególne miejsce. Kocia i ludzka wspólna przestrzeń, która w połączeniu z pasją do sztuki, muzyki, kultury dostępna będzie dla wszystkich empatycznych ludzi. Tworzymy miejsce edukacji ekologicznej, koncertów muzycznych, wystaw, warsztatów i spotkań z ciekawymi ludźmi. Wielotorowo, poprzez sztukę, z nadrzędnym celem działania dla dobra zwierząt chcemy pomagać Braciom Mniejszym i rozwijać wewnętrznie sympatyków zwierząt.