Сайти для самоосвіти та обміну досвідом
– громадський проект масових відкритих онлайн-курсів (МВОК). У співпраці з викладачами кращих ВНЗ України ми створюємо та розміщуємо МВОК на власній онлайн-платформі та надаємо безкоштовну можливість університетам, організаціям та провідним компаніям публікувати та розповсюджувати курси на цій платформі. Ми відкриваємо безкоштовний онлайн-доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня всім охочим в Україні.
На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали.
Майже щомісяця на онлайн-платформі з’являтимуться нові спеціалізовані та нішеві курси для підприємців, lifestyle-курси, курси нових цифрових професій. Наприкінці курсу кожен має змогу пройти фінальний тест і отримати сертифікат, що підтверджує здобуті навички.
«Освіторія» – це Громадська Спілка, яка допомагає реформувати та розвивати шкільну освіту в Україні.
Це спільнота однодумців, які вважають, що запровадження змін в освіті значною мірою залежить від професійної підготовки освітян (керівного складу особливо), усвідомленості батьків їхньої ролі в освітньому процесі, а також формуванні та розвитку ключових компетентностей учнів у сучасній школі.
EdWay — це Ваш освітній компаньйон, компас на освітніх шляхах зростання, завжди готовий надати цифрову та інформаційно-технологічну підтримку в процесі підвищення кваліфікації педагогічних працівників/-иць.
А ще це дім, під дахом якого зможуть зібратися всі, хто прагнуть розвитку української освіти: ті, хто надають освітні послуги у сфері підвищення кваліфікації, і ті, кому ці послуги потрібні.
Тут ви отримаєте унікальні знання, вміння та навички. А також підвищите кваліфікацію з відповідною сертифікацією.
Тренінги і майстер-класи – на Ваше замовлення у будь-якому куточку України онлайн і офлайн.
від незалежної освітньої корпорації TeachHub створена задля навчання педагогів та розвитку української освіти. А ще це цікава можливість для педагогів не лише здобути нові знання та навички, але й відкрити в собі розробника курсів та тренера!
МЕТА ПЛАТФОРМИ
Сприяти сталому мисленню та впровадженню Цілей сталого розвитку на особистому, професійному та національному рівнях
Збільшити кількість свідомих громадян, що прагнуть зберегти нашу планету
Залучити суспільство до впровадження корпоративної соціальної відповідальності на роботі
Удосконалити навички майбутнього для роботи в організаціях майбутнього
Платформа онлайн-освіти зі сталого розвитку Impactorium допоможе вам, вашій родині та вашій організації дізнатися більше про Цілі Сталого Розвитку та розпочати їх реалізацію через реальні великі та малі кроки.
Цей проект без перебільшення змінив уявлення про онлайн-навчання. Coursera заснували два професори інформатики зі Стенфордського університету Ендрю Нґ (AndrewNg) та ДафнаКоллер (DaphneKoller) у 2012 році. В 2016 року Coursera почала запроваджувати на своїй платформі монетизацію — зробила платними сертифікати, а потім ще й запровадила на деяких курсах плату за виконання завдань. На Coursera все ж залишились повністю безкоштовні курси, тож якщо ви не готові платити, то підібрати щось корисне для себе можете тут. Також можете подивитись гайд як безкоштовно пройти курс, в якому є платні матеріали.
Онлайн платформа неформальної освіти реалізується за підтримки Представництва DVV International в Україні, Міжнародного Центра Неформальної Освіти та Української Асоціації освіти дорослих.
Особливість EdEra у тому, що платформа пропонує багато курсів, які орієнтовані на вчителів: про викладання у початковій школі, недискримінаційні підходи в освіті, роботу з дітьми з особливими освітніми потребами тощо. Є й курси з української мови, літератури, історії, фізики та багато іншого. Для учнів на EdEra є окрема ЗНО-платформа. А в блозі команда платформи викладає поради про те, як ефективно конспектувати, вивчати та запам’ятовувати матеріали.
Лекції з початковим та розширеним курсом з вивчення програми mozaBook в постійному доступі на сайті. Раз на 3 місяці проходить Вебінар, де вчителі можуть до кожного відео виконувати домашнє завдання і отримати Сертифікат. Навчання підходить як учителям, які активно користуються програмою, так і тим, хто ще не працював з нею. Різні рівні курсу дозволять обом категоріям взяти для себе максимум користі.
«Академія Хана» (англ. Khan Academy) — це некомерційна освітня організація, створена у 2006 році педагогом Салманом Ханом для забезпечення «високоякісної освіти для будь-кого і будь-де». Організація створює лекції у формі YouTube відео. Окрім мікролекцій, веб-сторінка організації має практичні заняття та методичні матеріали для вчителів. Усі ресурси доступні безкоштовно для кожного. Ідея заснувати «академію Хана» з’явилася в американця Салмана Хана (SalmanKhan), коли він допомагав своїй двоюрідній сестрі з математикою. Платформа дуже відкрита — навіть реєстрації не вимагає. Просто обираєте курс, який сподобався, читаєте його опис і можете одразу переходити до навчання. Оскільки сам Салман Хан знається на математиці, інформатиці та інженерних науках, на KhanAcademy багато навчальних програм з цих тем.
освітня ініціатива, яка поширює ідеї і сприяє розвитку громадянського суспільства в Україні.
ВУМ on-line запрошує до самоосвіти та саморозвитку кожного громадянина, незалежно від його статусу чи соціального становища, але найперше - тих, хто хоче реальних змін у персональному житті, у житті своєї громади, у житті держави Україна.
Українська компанія, що об’єднала понад 30 фахівців по всій Україні задля підвищення цифрових компетентностей та навичок громадян. Обирайте напрям і формат навчання та будуйте власну траєкторію професійного розвитку.
Це сучасна освітня платформа, яка пропонує різноманітні освітні курси для підвищення кваліфікації педагогів. Це Ваш ключ до високояскісної освіти та професійного росту.
Тут представлені найрізноманітніші курси, серед яких продуктивність, стиль життя чи, навіть, музика. Є як безкоштовні курси, так і платні. Навчальні матеріали представлені у вигляді відео, аудіо, презентаціями та текстом. Udemy також пропонує можливість організаціям створювати власні навчальні проекти для корпоративного навчання.
Освітні заходи Цифрового видавництва Експертус — це семінари, курси підвищення кваліфікації, вебінари, відеотренінги тощо.
Більшість курсів Udacity – технічної спрямованості. В кожному курсі є кілька уроків, які містять короткі відео. В кінці заняття є завдання, щоб перевірити наскільки ви засвоїли матеріал. В середньому курс триває до 2 місяців, а щотижня на нього треба витрачати орієнтовно 6 годин на навчання.