OPEN DOORS ENGLISH

Заняття проходять в понеділок, вівторок, середу та четвер в приміщенні Першої Пресвітеріанської Церкви (First Presbyterian Church) за адресою: 3rd floor, 315 North Cayuga Street, Ithaca, NY 14850.


Ранкові заняття (від початкового до просунутого рівня): понеділок – четвер, 9:30 – 11:30

Денні заняття (від початкового до просунутого рівня): понеділок – четвер, 12:30 – 14:30

Вечірні заняття (середній/просунутий рівень): вівторок та четвер, 18:00 – 20:00


Колишні студенти кажуть, що жити в Ітаці без знання англійської мови – те саме, що жити в будинку з вікнами, але без дверей... Ви можете бачити, що відбувається навколо, але не маєте можливості бути частиною життя, яке бурлить за межами вашого будинку. Ми хочемо, щоб ви вчили англійську, яка може відкрити двері для вас; ми хочемо допомогти вам відкрити двері для майбутніх можливостей!


Open Doors English дає можливість дорослим учням англійської мови жити повноцінним життям за допомогою доступних та комплексних занять. Якщо англійська не є вашою рідною мовою і вам виповнилося 18 років, ви можете долучитися до нашої програми. Зареєструйтесь онлайн для першої зустрічі.


Викладачі в Open Doors English використовують широкий спектр методів, особливо сфокусованих на комунікативних техніках. Заняття включають: читання, письмо, сприйняття мови на слух, розмовну мову та вимову, розширення словникового запасу, граматику – для учнів від початкового до просунутого рівня володіння мовою. Заняття активні та динамічні. В процесі ми приділяємо увагу як правильності мовлення, так і його плинності (чіткості). Студенти мають можливість отримувати постійний зворотний зв’язок та спілкуватися англійською мовою щодня – під час бесід, які координує викладач, рольових ігор та екскурсій.

В Open Doors English ви зможете:

  • Долучитися до спільноти міжнародних друзів
  • Здобути впевненість при спілкуванні у повсякденному житті (для здійснення покупок, запису до лікаря, участі в освітніх заходах, буденних розмовах, та ін.)
  • Краще зрозуміти американську культуру, політику та актуальні події в країні
  • Здобути навички спілкування для поточної та майбутньої роботи
  • Отримати атестат США про повну середню освіту (American High School Equivalency Diploma)
  • Поглибити свої знання англійської для вступу у вищі навчальні заклади (ступінь бакалавра та магістра)
  • Покращити граматику та вимову
  • Знайомитися з цікавими людьми, долучатись до організацій та подій Ітаки
  • Навчатися з радістю та задоволенням!