نکات ضروری سئو

نکات اساسی SEO که می تواند رتبه یک وب سایت را در گوگل شفا بخشد

پس از اینکه از گرد از بهترین سازندگان وب سایت برای برپایی سایت خویش کاربرد کردید و از میزبانی آن توسط یگانه از بهترین خدمات میزبانی وب مطمئن شدید بعد کار سئو را شروع کنید، می خواهید بازدیدکنندگان اکثریت را جذب کنید. برای اتمام این کار، گرد از اولین کارهایی که باید سپریدن دهید بهبود رتبه وب سایت خویش در گوگل است.

این پروسه که بهینه سازی موتور جستجو (SEO) نامیده می شود، یک عنصر حیاتی برای مدیریت یک سایت یا فروشگاه آنلاین موفق است. چیزهای زیادی در باره سئو گفته شده و همچنان گفته می شود، از آنگونه اینکه این بیشتر شانس دارد تا مهارت، یا اینکه یک سیستم پرداخت به بازی است که در آن سایت های پردرآمد بهترین دیده شدن را دارند.

سئو کد یکی از مجموعه های فعال در زمینه سئو می باشد.

هیچ یک از این گفته ها درست نیست، و در واقع شما می توانید رتبه بندی و ترافیک را با چندین نکته بنیادین سئو شفا بخشید. قیمت تولید محتوا نیز از مواردی است که باید برای هزینه های سئو در نظر گرفت .ما مجموعه‌ای از این موارد را در اینجا شرح می‌دهیم، که می‌توانید برای بهبود استراتژی کلی خویش از آنها استفاده کنید و فلذا اطمینان حاصل کنید که سایت شما در جستجوهای Google رتبه برجسته‌ای دارد.


بهترین داد و ستدها Wix امروز

نکات سئو: نتایج ارگانیک چیست؟

هنگامی که شخصی در گوگل جستجو می کند، دو گونه نتیجه به او نشان داده می شود: نتایج پولی و نتایج ارگانیک.

نتایج پولی آن تقسیم از وب‌سایت‌هایی هستند که مستقیماً به Google پول پرداخت کرده‌اند تا سایتشان در بالای نتایج ارگانیک نشان داده شود. پژوهش ها پرتو دیتا اند که در حالی که این یکتا از راه های افزایش شدامد سایت شماست، کاربران گوگل ترجیح می دهند روی نتایج ارگانیک کلیک کنند.

برای نتایج ارگانیک پولی پرداخت نمی‌شود، و توسط عوامل مختلفی از جمله محتوای صفحه و ابرداده‌ها و میزان وابستگی کم و بیش آنها با مبحث جستجو تعیین می‌شود. بنابراین، منظور سئو افزایش شمار نتایج ارگانیک است که منجر به بازدید از وب سایت شما می شود.

اینکه چگونه موتورهای جستجو تعیین می‌کنند چه صفحاتی را نشان می‌دهند و چگونه آنها را پرتو می‌دهند، پیچیده است و زیاد ما فوق محدوده این نوشتار است. با این حال، باید به چند نکته بنیادین اشاره کرد.

اول، موتورهای جستجو از ربات‌ها یا برنامه‌های رایانه‌ای برای تراشیدن وب، تعقیب کردن لینک‌ها و بازدید از تمام وب‌سایت‌های دست یافتنی عموم کاربرد می‌کنند. سپس از این اطلاعات برای برپایی نمایه‌های عظیمی کاربرد می‌کنند که هر بار که کاربر اینترنت جستجوی گوگل را سپریدن می‌دهد، باره رسیدگی قرار می‌گیرد.

هنگامی که کاربر یک پرس و جو را وارد کرد، موتور جستجو به این لیست های گسترده مراجعه می کند و ده ها یا صدها عامل مختلف را در الگوریتم های رتبه بندی پیچیده ترکیب می کند. اینها به نوبه خود تعیین می کنند که چه محتوایی در صفحه نتایج جستجو نمایش داده شود. PageRank، الگوریتم ترجیحی گوگل، بر بیش از 200 سنجه گوناگون برای تعیین رتبه بندی جستجوی گوگل متکی است.

شما می توانید از این صدها سنجه برای بهبود رتبه تارنما خود در گوگل کاربرد کنید. اگرچه نمی‌توانیم کل 200 باره را رسیدگی کنیم، مهم‌ترین آنها را باره بحث قرار خواهیم داد.

9 قدم برای موفقیت

بیایید به 9 مرحله اساسی که می توانید برای درمان رتبه وب سایت خود در گوگل بردارید نگاهی بیندازیم.

1. ایجاد نقشه سایت

ایجاد نقشه سایت گرد از ساده ترین کارهایی است که می توانید برای درمان رتبه بندی جستجوی تارنما خود اتمام دهید. این پیشه به ربات‌های Google امکان می‌دهد تا به سرعت و کارآمد همه سایت شما را فهرست‌بندی کنند و اطمینان حاصل کند که هیچ صفحه‌ای گم نشده است (و نمی‌توان آن را از طریق جستجو پیدا کرد). شما می توانید یک فایل نقشه سایت را از راه جستجوی مرکزی به گوگل ارسال کنید.

2. اطلاعات لازم را در اختیار ربات ها پیمان دهید

اطمینان حاصل کنید که اطلاعات لازم را با یک فایل robots.txt در کمر بستن ربات ها پیمان دیتا اید. اطلاعات بیشتر در صفحه ربات‌های وب موجود است، اما اساساً حفظ سمت خوب ربات‌ها احد از بهترین کارهایی است که می‌توانید انجام دهید تا مطمئن شوید که وب‌سایتتان در جستجوهای Google برجسته است.

3. محتوای تکراری را حذف کنید

در اینجا یک مورد ساده هستی دارد: محتوای تکراری را حذف کنید. ربات های موتورهای جستجو از تکرار متنفرند، و این احد از ساده ترین مسیر ها برای کاهش رتبه سایت شما در جستجوی گوگل است. بعضی از مدیران سایت فکر می کنند که برپایی صفحاتی که برای معرفی ربات های موتور جستجو طراحی شده اند ایده نکوداشتن است، ولی نتیجه معکوس خواهد داشت و به رتبه بندی SEO تارنما شما گزند می رساند.

4. نسخه های ثابت صفحات وب را ایجاد کنید

اگرچه نسبت به گذشته اهمیت کمتری دارد، اما کماکان به ایجاد نسخه های ثابت صفحات وب شما کمک می کند. محتوای استاتیک به راحتی توسط ربات های موتورهای جستجو تفسیر می شود، کمینه کارآمدتر از محتوای پویا.

5. با استفاده از کلمات کلیدی پیوندهای دائمی برپایی کنید

پیوندهای دائمی برای صفحات خود با استفاده از کلمات کلیدی برپایی کنید (به عنوان مثال: "/ محصولات / یخچال ها / dynatech-coolfreezepro /"). اینها در سنجش با پیوندهای تغییر ناپذیر حاوی اعداد یا سایر اطلاعات تصادفی، رتبه بندی جستجوی بهتری را به به اتفاق خواهند داشت. یک قانون سرانگشتی خوب این است که هرچه اطلاعات شناسایی بیشتری بتوانید به ربات ارائه دهید، بهتر است.

6. پیوند درونی خویش را حسابرسی کنید

یک وب‌سایت سازمان‌یافته با معماری پیوند درونی واضح، رتبه‌بندی گوگل بالاتری خواهد داشت. این به معنای نمایش اطلاعات مهم در صفحه اصلی و اطمینان از گروه بندی محتوای مثل در صفحات اختصاصی است. یک منو ایندکس کردن سایت شما را برای ربات های موتورهای جستجو راحت می کند.

7. از واژه ها کلیدی استفاده کنید که شاید مخاطبان شما جستجو می کنند

هنگام برپایی محتوای متنی، از واژه ها کلیدی بهره‌گیری کنید که احتمالاً مخاطبان شما به تعقیب آن هستند. اینها باید در سرتاسر متن خود استفاده شوند (البته افراط نکنید) و در عنوان نوشتار و پیوند همیشگی آن مشخص شوند. به یاد داشته باشید: ربات های موتور جستجو نمی توانند تولید محتوا داشته باشند و

قیمت تولید محتوا را تعیین کنند.