Олеся Копил


Педагог- організатор ЗОШ №3

Новокаховської міької ради


У понеділок 11 січня в Україні та світі відзначається Міжнародний день дякую. Щирі слова подяки приносять людині теплі відчуття, радість і емоційний підйом!

Магічні властивості слова "дякую"

Саме світле і ввічливе свято покликане навчити нас не боятися і не соромитися дякувати оточуючим, світу і самим собі. Слова вдячності здатні покращити настрій, підвищити взаєморозуміння і зарядити позитивними емоціями.

Слово "дякую", як вважають психологи, володіє магічними властивостями, воно може заспокоїти і зігріти своєю теплотою. Слово "дякую" є своєрідним усним "погладжуванням". Вираз подяки, на думку фахівців, покращує здоров'я як адресату, так і тому, хто виражає свої почуття. Однак справжня вдячність, яка може принести користь, повинна йти тільки від чистого серця.

Слова подяки, особливо "дякую", позитивно впливають на емоційний стан та розумову діяльність людини. Вираз "дякую" застосовувати в житті легко, він дуже простий і щирий і є провідником встановлення теплих доброзичливих відносин. Як писала відомий американський психолог Вірджинія Сатір, людям для виживання потрібно чотири обійми на день, для підтримки — вісім обіймів, а для росту — дванадцять обіймів на день.

Не соромтеся подякувати мамі або дружині за приготований сніданок, випадкового перехожого – за те, що притримав перед вами двері, колегу – за надану послугу. Як і в будь-якій справі, тут важлива практика. Чим частіше ви будете дякувати, тим більш вільно і щиро буде звучати ваше «дякую».


Основная цель проекта

Краткое описание основной цели.

Задача 1

Сведения о задаче и ее значении для проекта.

Задача 2

Сведения о задаче и ее значении для проекта.


Задача 3

Сведения о задаче и ее значении для проекта.


Задача 4

Сведения о задаче и ее значении для проекта.


Возникли вопросы?

Чтобы узнать больше о проекте, напишите на адрес [адрес электронной почты]