OZE

Proponujemy naszym klientom nowoczesne, wysokowydajne małe generatory wiatrowe w zakresie mocy od 300W do 19kW osadzonych na słupach strunobetonowych lub konstrukcjach stalowych o wysokości 12m. Falowniki jedno i trójfazowe dopasowane do charakterystyki pracy prądnic pozwalają na wysokie uzyski i bezawaryjną pracę w sieci.

Ecorote 300W ze względu na swoje małe wymiary (wys. łopaty: 120cm) jest alternatywą do instalacji budowanych na stelażach mobilnych lub na konstrukcjach dachowych bez pozwolenia na budowę. Nawet przy tej małej mocy można tę mikroturbinę zastosować w zestawach hybrydowych lamp ulicznych lub przy zastosowaniu falownika sieciowego do wspomagania własnej instalacji AC.

NOWOŚĆ to generator Ecorote 1000 o mocy 1kW, który przy swojej wysokości 2,15m także dsaje możliwość montażu bez zezwoleń na dachach przy wspópracy z sieciowymi falownikami on/off.

W instalacjach fotowoltaicznych stosujemy sprawdzone marki producentów falowników i moduów PV. Dopasowujemy rozwiązania i systemy do możliwości i potrzeb danej inwestycji. Zrealizowane instalacje pozwalają na uzyskanie większych doświadczeń i wiedzy praktycznej potrzebnej do zaprojektowania optymalnego rozwiązania.

Carport to idealne rozwiązanie bez zbędnych pozwoleń przed dom lub firmę.

Generator wiatrowy Ecorote 2800 w Gutkowie

Fotowoltaika na gruncie w Gryźlinach