НАУКОВЕТОВАРИСТВОстудентів, аспірантів, докторантів і молодих вченихНаціонального транспортного університету
Основна мета нашої діяльності – створення умов для розкриття наукового та творчого потенціалу осіб, які здобувають освіту та працюють в Університеті, сприяння розвитку в них наукового мислення і навичок дослідницької роботи.Серед основних завдань:  - пошук та підтримка талановитих дослідників серед осіб, які здобувають освіту і працюють в нашому Університеті, надання їм всебічної допомоги;- узагальнення і поширення позитивного досвіду наукової роботи осіб, які здобувають освіту та працюють в Університеті; - створення сприятливих умов для участі студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених в наукових конкурсах, олімпіадах, конференціях.

Корисна інформація та посилання:

Запрошуємо до участі у щорічному Всеукраїнському конкурсі «МОЛОДИЙ ВЧЕНИЙ РОКУ». Поділіться своїми досягненнями, отримайте національне визнання та забезпечте свій професійний ріст! 


У конкурсі передбачено кілька блоків за тематичними номінаціями. Положення  про щорічний конкурс «Молодий вчений року». Організатором Конкурсу є Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Не пропустіть цю чудову нагоду продемонструвати свій науковий потенціал, отримати підтримку та визнання, а також стати частиною мережі молодих українських вчених. 


Дедлайн подачі заявок 10 березня 2024 року!

Детальніше за посиланням https://leaderscientist.ysc.in.ua/

Премія  Президента  України  для  молодих  вчених присуджується за видатні досягнення в галузі природничих, технічних  та  гуманітарних  наук,  які сприяють подальшому розвитку науки, суспільному прогресу  і  утверджують  високий  авторитет вітчизняної   науки   у  світі. Присуджується щороку до сорока премій (із них до двадцяти премій для молодих вчених вищих навчальних закладів) у розмірі 40 000 гривень кожна.

Вік претендентів робіт, що їх висувають на здобуття Премії, не може перевищувати 35 років для осіб, які мають вищу освіту другого (магістерського) рівня, та 40 років для осіб, які мають науковий ступінь доктора наук або навчаються в докторантурі, на час висунення роботи для участі у конкурсі на здобуття Премії.

Висування робіт для участі у конкурсі на здобуття премії проводиться науковою установою, вищим навчальним закладом,  юридичною  особою, що має відповідні наукові підрозділи (у   значенні  Закону  України  "Про наукову і науково-технічну діяльність" (848-19)), за рішенням її вченої (наукової, науково-технічної, технічної) ради, керівними органами громадських наукових організацій, а також колегіями міністерств, інших центральних органів виконавчої влади. Роботи, висунуті на здобуття премії, приймаються Комітетом з Державних премій України в галузі науки і техніки щороку до 1 березня.


Нормативне регулювання: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/779/2000#Text

Приклади робіт: http://www.kdpu-nt.gov.ua/uk/works-cards/68

Відповідно до норм законів України "Про наукову і науково-технічну діяльність", "Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки", частини другої статті 48 Регламенту Верховної Ради України, а також з метою розвитку вітчизняної науки і техніки, покращення підтримки молодих вчених, створення додаткових можливостей і стимулів для проведення ними фундаментальних і прикладних наукових досліджень та науково-технічних розробок з пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки, підвищення престижності Премії Верховної Ради України молодим ученим Верховна Рада України постановляє:

1. Заснувати 50 премій Верховної Ради України молодим ученим (далі - Премія), розмір кожної з них становить шістдесят прожиткових мінімумів для працездатних осіб станом на 1 січня року, наступного за роком подання робіт на отримання Премії.

2. Установити, що Премія щороку присуджується молодим ученим - громадянам України віком до 35 років включно, якщо вчений має вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, або до 40 років включно, якщо вчений має науковий ступінь доктора наук за отримані вагомі наукові здобутки під час проведення фундаментальних та/або прикладних наукових досліджень.

Детальніше в Постанові Верховної Ради України від 05.02.2019 №2675 «Про Премію Верховної Ради України молодим ученим».

Інструкція з оформлення і подання документів:

https://kno.rada.gov.ua/uploads/documents/38573.pdf

Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України (далі - Премія) присуджується молоді, особливі досягнення якої сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні. Премія присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України протягом календарного року, що передує її присудженню. При цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки. Щороку присуджується до 20 Премій у розмірі 50 000 гривень кожна.

Премія не присуджується повторно, а також за досягнення, передбачені у пункті 3 Положення про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України, за які особи відзначені державними нагородами.

Документи, визначені у підпунктах 1-7 Положення про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України, подаються до 1 березня поточного року.

Детальніше в Постанові Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 №1333 "Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України", що містить Положення про Премію.

Відповідно до розпорядження київського міського голови від 14 січня 2016 року № 18 «Про премію Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України — міста-героя Києва» (у редакції від 17 січня 2020 року № 13) щороку до Дня молоді присуджується 50 Премій, грошова частина яких становить 10 000 гривень кожна. Премія присуджується громадянам України віком від 14 до 35 років, місце проживання яких зареєстровано у місті Києві.

Премія присуджується за номінаціями: наукові досягнення, творчі досягнення та внесок у розвиток молодіжного руху. Висунення претендентів на присудження Премії проводиться структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районними в місті Києві державними адміністраціями. Національною академією наук України, громадськими організаціями, творчими спілками, вищими навчальними закладами міста Києва. Клопотання про присудження Премії подається до Конкурсної комісії щорічно до 01 березня.

Детальніше в Положенні про Премію.

YEP підтримує засновників стартапів на різних рівнях розвитку та розвиває підприємницьку освіту в університетах. Обери рівень, з якого хочеш почати знайомство з YEP та стартап-спільнотою.

Приєднуйся до Startup Club NTU !

З метою підвищення обізнаності країн Східного партнерства про Рамкову програму з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» Європейська Комісія підготувала навчальні матеріали щодо написання проєктних пропозицій, з якими можна ознайомитись за посиланням: http://surl.li/gsrns. Інформація буде корисною усім, хто провадить науково-дослідну діяльність та цікавиться можливостями програми «Горизонт Європа».

Офіційне запрошення на участь у міжнародному стартап заході: YOUNG INNOVATION HACKATHON.

Основна мета заходу: підтримка молодіжних українських стартапів.

ТОП- 3 стартапи, які отримають рекомендації, будуть мати можливість взяти участь у тренінгах у м.Галле, Німеччина та представити свої стартапи на великому фестивалі у м. Лейпциг, Німеччина (https://machn-festival.de/).

Інформаційні профілі та пропозиції усіх фіналістів будуть представлені в мережі EEN.

*Два представники від кожної команди. Присутнє грантове фінансування участі у заходах.

Віковий ценз участі: до 40 років.

Для участі у в події потрібно зареєструватися до 16:00 понеділка, 17 квітня 2023 року. 

У перший день Young Innovation Bootcamp говорили про огляд можливостей інструментів EEN, тестування ідеї стартапу та створення збалансованої команди для його втілення.

У другий день Young Innovation Bootcamp учасники мали нагоду пройти серію тренінгів з розвитку стартапу: від тестування ідеї до пітчингу своїх проєктів.

Своїм досвідом з потенційними стартаперами поділилися:

Дар’я КОВАЛЕНКО, викладачка економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка з 9-річним практичним досвідом маркетингу та управління у сферах шоу-бізнесу (Mamamusic), торгівлі (бренди «New Balance», «Atlant») та комерційної нерухомості;

Вадим МАРЦЕНКО, засновник і керівник Martsenko Sales;

Маргарита ЧЕРНИШОВА, комунікаційна менеджерка YEP Incubator.


Європейська Мережа Підприємств (Enterprise Europe Network) це глобальна міжнародна мережа до якої входить 70 країн світу. Мережа налічує понад 600 бізнес-асоціацій, близько 20 000 бізнес-пропозицій та технологічних розробок. Кожен рік EEN проводить близько 700 бізнес-заходів та b2b зустрічей, де підприємці зі всього світу шукають бізнес-партнерів.

За допомогою EEN українські МСП мають можливість:

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України (РМУ при МОН) — консультативно-дорадчий орган, створений з метою сприяння реалізації конституційних прав молодих учених щодо їх участі у формуванні та реалізації державної політики у сфері наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності. РМУ при МОН є правонаступником Ради молодих учених при Державному агентстві з питань науки, інновацій та інформатизації України (Держінформнауки України). 

ОСНОВНИМИ ЗАВДАННЯМИ РМУ при МОН Є:

Управління науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених

 Національного транспортного університету

Разбойніков Олександр Олександрович
Голова Наукового товариства

кандидат технічних наук,

доцент кафедри автомобілів,

автомеханічний факультет

Козарчук Ігор Анатолійович – 

заступник Голови,

кандидат технічних наук,

доцент, доцент кафедри транспортного будівництва та управління майном,

факультет транспортного будівництва

Севост’янова Аліна
Валеріївна

Секретар Наукового товариства,

доктор філософії з менеджменту,

доцент кафедри транспортного

права та логістики,

факультет менеджменту,

логістики та туризму

Національний транспортний університет

Україна, 01010, м. Київ, вул. М. Омеляновича-Павленка, 1

Для зв’язку з Головою Наукового товариства е-mail: razboynikov.olexandr@ntu.edu.ua